forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2020, 7:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
A jak było z wami?





Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 12:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Z wami to nie wiem ale ten facet wygląda na adoratora cipy, tyle że tymczasem mu wychłódło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 14:09 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
.........co mu się stało.....?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 17:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja to za każdym razem latałem na Jasną Gorę spowiadać się na walach a potem szybciutko na mszę z odsłonięciem obrazu cudownego, komunia, taca itp np i jak już wracałem to mi się odechciewało :(. Taki cud.
Tak więc pomimo dobrych chęci wszystkie dzieci mam z rozpusty :(.
Znaczy czeka nas wojna. A może i koronawirus jest przez to? Na pewno przez to. Bo Chińczycy, kanalie do spowiedzi i komunii nie chodzą.

Stary Praktyk pewnie też tak robił a teraz głupa wali medolikorz jeden :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 18:27 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja bym chciał delikatnie zwrócić uwagę, że od czterech dni nie mam nic wspólnego z "medalikarstwem" !
Faktem jednak pozostaje, że przez pewien okres i ja słuchałem melodii jaka towarzyszy zasłonięciu "cudownego obrazu" a nawet przez miesiąc służyłem "do mszy" na brunatnej górze ! Oczywiście musiało się tak skończyć ponieważ mieszkałem 500m od klasztoru w dzielnicy w której w zasadzie wszystko "kręciło się " wokół spraw związanych z klasztorem. Aby było weselej, właścicielem budynku/posesji którą zamieszkiwaliśmy, - był kanclerz kurii biskupiej w Częstochowie. I to było prawdopodobnie przyczyną, że skłaniałem się coraz bardziej w kierunku ateizmu.
A dokładnie półgęsek jaki zobaczyłem na stole wielebnego a był to piątek....czyli klecha powinien pościć.....! :o
I tu mi coś zaczęło nie pasować.......młody szczyl byłem a juz oznaki wyjątkowej inteligencji się ujawniały..... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 18:46 
stary praktyk pisze:
A dokładnie półgęsek jaki zobaczyłem na stole wielebnego a był to piątek....czyli klecha powinien pościć.....! :o


I uwierz mi, pościł. Niejaki Emanuel Roidis opisał rzecz w książce "Papież Joanna".
Otóż bywało, że mnisi wędrując przez knieje i pustkowia, trafiali w końcu do jakiej
gospody, a jeżeli był to pechowo piątek i karczmarz miał jedynie gęś lubo kaczkę,
to braciszkowie chrzcili ją imieniem ryba i po krzyku - znaczy grzechu.


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2020, 18:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Znaczy, na zasadzie jaką opisywał Wańkowicz. W podobnych sytuacjach pop pochylał się nad schabowym wypowiadając zaklęcie:
prosia, prosia, - piereminisja w karasia......i już można było siadać do stołu.
Cwaniaczki !
Nie ze mną te numery proszę dobrodziei..... :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 19:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja jestem w związku wyznaniowym golonkowców dnia piątego i bez zaklęć mogłem.

Przynajmniej tak mówiłem w kasynie jakk wolna Polska nastała m.in. dzięki Rybie i WRL , żeby np. jajka na twardo w sosie chrzanowym nie żreć... blleeee.
I musieli uszanować moje wyznanie..

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2020, 19:54 
Mię prosze do tego nie mięszać!
Wolna Polska powstała obok mnie, a nie dzięki
i taka ona wolna, jak LWP polskie.
A yaye na twardo żrem ze smakiem zawsze.


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2020, 20:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jaje na twardo i owszem....z przyjemnością. Za wyjątkiem "na miętko" bo mi się zara przypomina pierwszy rejs...... :lol:
Kurwa! - to już 56 lat gdy mnie koleś obrzygał.........ależ ja mam pamięć..... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group