forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2015, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
szpak1234 pisze:
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/18410731/antykoncepcja-awaryjna


Wzywam polskich uczonych,medyków i innych,aby wynaleźli tabletkę Po.
Po Terlikowskim!

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2015, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
No i ten naczelny talib krytykuje nawet słowa Franciszka,z zawodu papieża..

Jestem dumny, że jestem jak królik" - tak publicysta Tomasz Terlikowski zareagował na słowa papieża Franciszka o tym, że katolicy "nie muszą rodzić jak króliki", a ósma ciąża może być "wyzwaniem rzuconym Bogu". "Jest mi przykro, że papież mówi coś takiego" - dodał publicysta.

Katolicy nie muszą rodzić jak króliki.

Doradzam Terlikowskiemu,żeby zmienił se papieża.

Obrazek

królik i królica

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2015, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Swoja drogą, jakie to szczęście,że ciąża u Homo sapiens trwa 9 miesięcy, bo ileż by nas było.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2015, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Następny znawca kobiet i antykoncepcji,Hoser,z zawodu biskup z dodatkiem arcy, wydalił z siebie,że :

Polskie społeczeństwo jest postaborcyjne. Starsze pokolenie namawia młodych do kontynuowania żniwa.

Dzisiaj dostęp do aborcji jest niesłychanie łatwy, to powszechna praktyka.

No i co tu takiemu powiedzieć ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2015, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
No to strzelil sobie w stopę. Skoro starsze pokolenie namawia mlodych to znaczy że KK poniósł sromotna porazkę. Przez tyle lat kłapali dziobami i co groch o ścianę :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2015, 21:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:22
Posty: 116
halapic pisze:

Doradzam Terlikowskiemu,żeby zmienił se papieża.



nie bój, nie bój on go niedługo ekskomunikuje u suspensuje i Franek nawet nie beknie tylko odda te białe sukienki :) :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
To by było zbyt piękne żeby mogło byc prawdziwe w naszym kraju.
Kler klerem, ale jest jedna duża grupa poza kościołem która straci na dostępności pigułki dzien po - podziemie aborcyjne. Wydać dwa tysiące na skrobanke czy sto dwadzieścia na pigułkę? Rachunek jest prosty. Czekam na ich ruch.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 17:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
.....a tu kolejny katolicki komentator z iście katolickim przesłaniem -

""Papież idiota. Straszne" - napisał Ziemkiewicz na Twitterze. Publicysta skomentował w ten sposób słowa papieża, z których miało podobno wynikać, jakoby papież skrytykował posiadanie zbyt dużej liczby dzieci".

...a wedle doktryny katolickiej Papież jest nieomylny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Nieomylność papieza jest taka sama jak poczucie sprawiedliwości u Pawlaka - ,,sąd sądem a sprawiedliwośc musi być po naszej stronie,, :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
""Papież idiota. Straszne" - napisał Ziemkiewicz na Twitterze. Publicysta skomentował w ten sposób słowa papieża, z których miało podobno wynikać, jakoby papież skrytykował posiadanie zbyt dużej liczby dzieci".


Mnie pewnie oleją, bo jestem nikomu nieznanym szarym żuczkiem, choć wpis na tym forum zapewni mi palmę pierwszeństwa pomysłu. Poza tym nie mam wiedzy prawnej, gdzie i komu złożyć odpowiednie zawiadomienie. Jest dla mnie jednakowoż dziwne że nie robi tego nikt z redakcji NIE, czy nawet sam Jerzy Urban, który z tego artykułu odpowiadał przed sądem. No chyba że tylko moim zdaniem nazwanie idiotą aktualnie pełniącego obowiązki głowy państwa Watykan wyczerpuje znamiona etc. poniższego artykułu, paragraf 3 i 4:

KK pisze:
§ 1. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 1.
§ 4. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 2,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


Niech sądy orzekną co jest bardziej obelżywe, nazwanie kogoś idiotą, czy Breżniewem Watykanu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group