forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 12:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lut 2017, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Jeśli ktoś z Was chce sie jeszcze rozmnażać to jest dobra nowiną o dobrej zmianie - profesor Chazan powraca.
http://www.politykazdrowotna.com/16191, ... oporodowej

Cytuj:
Jeśli prof. Chazan ma się zająć opracowaniem standardów opieki okołoporodowej, to możemy pożegnać się z myślą o tym, że polskie kobiety będą rodzić dzieci w godnych, europejskich warunkach - powiedział w rozmowie z nami przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia i były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. To kolejna decyzja ministra Radziwiłła cofająca nas wiele lat wstecz. Wszędzie na świecie medycyna idzie do przodu, poprawiają się warunki i komfort pacjentów. A u nas likwiduje się in vitro, zgwałconym kobietom odmawia się prawa do aborcji, a ostatnio nawet do antykoncepcji awaryjnej. Prof. Chazan ekspertem od standardów okołoporodowych? Wszyscy doskonale pamiętamy jakie standardy obowiązywały w szpitalu, którym kierował.


To nie jest kraj dla kobiet.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 13:07 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co Ty "korba " pitolisz ?!
To przyjedź do mnie, do Częstochowy gdy spęd pod klasztorem organizuje cwaniak z Torunia i zobacz ile "kobiet" w tym uczestniczy. Specjalnie wyraz "kobiety" w cudzysłów ująłem jako że z kobiecością niewiele z nich ma cokolwiek wspólnego, raczej z przedstawicielkami św. Inkwizycji ale parę, - z wyglądu na normalne, - też się znajdzie.
I spróbuj to powiedzieć.............podejrzewam, że nie zdążysz do auta czmychnąć........... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 13:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Za mało kropek............................................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2017, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
stary praktyk pisze:
Co Ty "korba " pitolisz ?!
To przyjedź do mnie, do Częstochowy gdy spęd pod klasztorem organizuje cwaniak z Torunia i zobacz ile "kobiet" w tym uczestniczy. Specjalnie wyraz "kobiety" w cudzysłów ująłem jako że z kobiecością niewiele z nich ma cokolwiek wspólnego, raczej z przedstawicielkami św. Inkwizycji ale parę, - z wyglądu na normalne, - też się znajdzie.
I spróbuj to powiedzieć.............podejrzewam, że nie zdążysz do auta czmychnąć........... :lol:


Starypraktyku , te nawiedzone i nawrócone w wierze dewotki swoją młodość miały w czasach, kiedy skrobanki były legalne i na kasę chorych, a teraz te stare dzidy bedą wyły o zabijaniu nienarodzonych. Dla mnie to nie sa kobiety tylko hipokrytki. Im bliżej grobu tym wiecej dewocji, strach dupę oblatuje ze sie do nieba stare kurwy nie dostaną.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2017, 19:20 
... jak Barycki!


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 23:17 
A to, Barycki, Panie Older, głosował na katolickich nuworyszy z SLD, czy, to Pan na nich głosował? Ale huj z faktami mały kabotynku, najważniejsze, co sobie wespół ustalicie, oczywiście demokratycznie, pośród swego grona serdecznych przyjaciół miłujących, miłą sercom waszym, prawdę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2017, 23:46 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
korbaczeska pisze:
stary praktyk pisze:
Co Ty "korba " pitolisz ?!
To przyjedź do mnie, do Częstochowy gdy spęd pod klasztorem organizuje cwaniak z Torunia i zobacz ile "kobiet" w tym uczestniczy. Specjalnie wyraz "kobiety" w cudzysłów ująłem jako że z kobiecością niewiele z nich ma cokolwiek wspólnego, raczej z przedstawicielkami św. Inkwizycji ale parę, - z wyglądu na normalne, - też się znajdzie.
I spróbuj to powiedzieć.............podejrzewam, że nie zdążysz do auta czmychnąć........... :lol:


Starypraktyku , te nawiedzone i nawrócone w wierze dewotki swoją młodość miały w czasach, kiedy skrobanki były legalne i na kasę chorych, a teraz te stare dzidy bedą wyły o zabijaniu nienarodzonych. Dla mnie to nie sa kobiety tylko hipokrytki. Im bliżej grobu tym wiecej dewocji, strach dupę oblatuje ze sie do nieba stare kurwy nie dostaną.


Oczywiście masz rację.
Cóż z tego, kiedy do tych bab nic nie dociera.
Żadne logiczne tłumaczenie a wręcz przeciwnie; im bardziej starasz się
tłumaczyć, tym one bardziej zaparte. To ten elektorat stanowi o sile Rydzyka.
Trza czekać aż wymrą, innej drogi nie ma.
Amen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2017, 1:37 
stary praktyk pisze:
do tych bab nic nie dociera.
Żadne logiczne tłumaczenie


A do Was, moherze kodziarski, dociera?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 mar 2017, 16:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót

Cytuj:
"Pigułka "dzień po" oczywiście powinna być na receptę, bo to jest hormon. Hormony się sprzedaje na receptę, bo bardzo głęboko modyfikują fizjologię człowieka"


Reszta w interviev Roberta Mazurka z abp Hoserem.

Cytuj:
R.M.- To poorajmy trochę to sumienie. Rozpoczynają się już wkrótce, bo w sobotę, protesty kobiet, pewnie będą trwały do 8 marca. Jednym z takich symboli stanie się pigułka "dzień po". Minister zdrowia pigułkę antykoncepcyjną "dzień po" wpisał na taką listę leków, które można będzie kupić dopiero na receptę. Dotychczas były bez recepty. Ta pigułka powinna być na receptę, bez recepty - jaka powinna być?

abp Hoser -To jest bardzo złożony problem, oczywiście. Chciałbym powiedzieć, że w mojej ocenie antykoncepcja - jej postać skrajna w postaci tej pigułki - przede wszystkim jest nakierowana na ludzką fizjologię, a nie na chorobę - i to jest pierwsza rzecz, którą powinniśmy powiedzieć. A z drugiej strony nie ulega wątpliwości, że pigułka antykoncepcji awaryjnej - jak to się mówi - ma również mechanizm poronny, i jest to bardzo trudna...

R.M.- I tutaj właśnie widzi ksiądz biskup... Ja nie będę z księdzem polemizował, bo nie jestem - w przeciwieństwie do księdza - lekarzem. Natomiast w telewizji wypowiadają się jacyś profesorowie, którzy mówią - absolutnie to nie jest pigułka poronna...

abp Hoser - To jest zakłamywanie rzeczywistości - nie byłaby antykoncepcją awaryjną, gdyby nie była jednocześnie poronną, bo to się pobiera już post coitum. A więc musi być i to działanie, i ten mechanizm obecny...

R.M. - Spytałem o to, czy to powinno być na receptę, czy nie?

abp Hoser - Oczywiście na receptę, bo to jest hormon. Wszystkie hormony, oprócz właśnie tych, sprzedaje się na receptę, bo bardzo głęboko modyfikują fizjologię człowieka.

R.M. - Zostawmy więc te pigułki. Czy nie martwi księdza to, że coraz więcej kobiet - mam przynajmniej takie wrażenie, nie liczyłem tego, od razu mówię - wyraża gotowość wzięcia udziału w tych manifestacjach, protestach? Coś takiego się dzieje rzeczywiście, że kobiety się pod tymi hasłami jednoczą.

abp Hoser - No jednoczą, i trudno to inaczej nazwać, ale jednocześnie jest w tym jednoczeniu się dużo nieporozumień, dużo przekłamań, dużo uprzedzeń, które nie maja miejsca. Nawiązywanie do 8 marca na przykład to jest walka o równość kobiet i mężczyzn...

R.M. - Co Kościół może powiedzieć tym ludziom, tym kobietom?

abp Hoser - Że ich prawa nie są niczym zagrożone. Kościół przecież nie życzy kobietom złego życia, tylko dobrego życia, pełnego życia i również pełnych możliwości psychofizycznych, powiedziałbym.


Szkoda,że dalej mąci.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2017, 23:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
W sklepach z dewocjonaliami powinni sprzedawać wazelinę kosmetyczną 'Ostatnie Namaszczenie', żeby rodzice posyłajacy synów do seminarium mogli zadbać o... gładki i bezbolesny przebieg edukacji pociech.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 42  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group