forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
Autor Wiadomość
Post: 03 lip 2022, 22:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 18:51
Posty: 489
Libacja księży z młodymi dziewczynami w Krakowie
https://youtu.be/clBm2cCO2go


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2022, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
tsg pisze:
Libacja księży z młodymi dziewczynami w Krakowie
https://youtu.be/clBm2cCO2go

Dwaj agenci balangowania z udziałem trzech dziewic... Nie wiadomo czy niepokalanie na ten czas rozpoczętych.
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2022, 10:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Jak się dowiadujemy z artykułu "GW", 46-letni Andrzej Dębski
- Rzecznik prasowy Archidiecezji Białostockiej,
- Archidiecezjalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
- Dyrektor Biura Prasowego Kurii Metropolitalnej
- Wykładowca Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego
- Kapelan klubu Sportowego Jagiellonia Białystok SSA,
- wydawca katolickiego magazynu Pod Twoją obronę w TVP3 Białystok
- pisał do nieznajomej mu internautki Oli wiadomości na Messengerze, w których padały wulgarne propozycje seksualne.
"Będziesz suką do spełniania moich poleceń, zachcianek. A będzie ich dużo", "będziesz pierwszą kobietą w historii wyruchaną w gabinecie metropolity białostockiego" - "deklarował" Dębski. Na tym jednak ksiądz nie poprzestawał, bo wysyłał również nagrania, które były jeszcze bardziej obsceniczne w treści niż jego wiadomości.
"Będę ją jebał ostro, bardzo ostro, bardzo. Yy! Musi się wypiąć, dać mi dupy i będę ją pierdolił" - mówił.
Co więcej, Dębski wysyłał nagrania z planu programu dla dzieci "Ziarno" w TVP3 Białystok, w którym był przez chwilę prowadzącym. Gdy Maciej Chołodowski z "GW" skontaktował się z nim, by zapytać, dlaczego wysyłał takie rzeczy obcej kobiecie, ksiądz potwierdził ich autentyczność.
Obrazek
++++++++++++
Wygląda na to, że pan Szatan wielebnego opętał i chyba w tym opętaniu od początku świeceń trwał. Czyli Duch Święty na niego nigdy nie zstąpił.
A co oni tam w tej kurialnej saunie wyprawiali skoro jego wielebna świętobliwość obawia się utraty nasienia?

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2022, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Propozycje homo-seksualne ks. Łukasza Gołębiewskiego
Dyrektora CARITAS

Skandal w Kościele Drohiczyńskim
https://youtu.be/tVfUKJE1yzM;
"Gazeta Wyborcza" ujawnia kolejny skandal obyczajowy w Kościele katolickim. Tym razem głównym bohaterem jest ks. Łukasz Gołębiewski, obecnie dyrektor Caritas diecezji drohiczyńskiej. Doktor teologii – o zgrozo! – moralnej. Do gazety zgłosił się mężczyzna, z którym duchowny korespondował.
- Ks. Łukasz składał mi różnorakie propozycje seksualne. Wyznawał, że był już w kilku gejowskich związkach i szuka kolejnego - relacjonuje mężczyzna.
Mężczyzna korespondował z ks. Łukaszem Gołębiewskim - kapelanem biskupa Antoniego Pacyfika Dydycza i obecnie dyrektora Caritas diecezji drohiczyńskiej. Mężczyzna w publikacji gazety został nazwany Sebastianem.
- Sprawdziłem, czy się ktoś pod tę osobę nie podszywa. Wysłał mi swoje zdjęcia, w tym akty, ale nie nagie. Potem zapraszał mnie na seks pod konkretny adres, który zweryfikowałem i okazało się, że to faktycznie jego mieszkanie. Na początku nie przyznawał się, że jest księdzem. Po zdjęciu, jakie mi przysłał, jednak go poznałem - opisuje.
Propozycje homo-seksualne ks. Łukasza Gołębiewskiego
https://youtu.be/tVfUKJE1yzM;
++++++++++++++++++
30 lipca 2022
Kapelan i były sekretarz bp. Antoniego Dydycza, dyrektor drohiczyńskiego Caritasu, wielebny Łukasz Gołębiewski, który miał zapraszać na seks 24-latka, poprzez jedną z kancelarii prawnych wystąpił do białostockiej prokuratury z zawiadomieniem o ściganie osoby, jaka miała się pod niego rzekomo podszywać.
Wygląda na to że ten krok to strzał w kolano. Chyba, że usłużna prokuratura przymruży oczęta i zbyt głęboko nie wejdzie w ustalenia dostępne u operatora GSM. Po prostu umorzy śledztwo wobec niewykrycia nieznanego sprawcy.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group