forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 paź 2014, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Jak to jest z tymi podatkami.

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/36 ... ,id,t.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2014, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Zaprawdę powiadam Wam, Siostry i Bracia, nie ma takiej niegodziwości, do której nie posunie się Kościół rzymski gdy potrzebuje pieniędzy.
Do radyjomaryjnego katechety
ojcem (wbrew Pismu zwanego) Jacka Aniszewsskiego.
Wasza Szamańska Wielebności!

Podczas ogłupiania gawiedzi zwanego katechezą rzekliście natchnieni niewątpliwie Duchem Świętym, że produkcja (wartość) jednego F 16 to tysiące studni w misyjnym poligonie zwanym Burkina Faso.
Przede wszystkim Wielebny Szamanie produkcją F-16 zajmują się ewangeliczni dyletanci, najczęściej ateiści co najwyżej agnostycy, którzy w głębokim poważaniu (czyli wew dupie) mają kościelne hasełka o miłości bliźniego swego i nie gromadzeniu bogactw na ziemi. Tej ziemi...
Nie zastanawia Cie natomiast Wielebny ile to studni mogła by pobudować Stajnia Augiasza zwana Stolicą Apostolską za swoje skarby zgromadzone poprzez grabieże i wyłudzenia przez tysiące lat?
Vae pastoribus... qui pascebant semetipsos! Nonne greges a pastoribus pascuntur?
(Prophetia Ezechielis XXXIV, 2).

Biada pasterzom... którzy samych siebie pasą! Czyż pasterze nie powinni paść owiec?
(Proroctwo Ezechiela XXXIV, 2).

Przecież to wasi świeci mężowie, ojcowie Kościoła orzekli:
Jan Chryzostom (ok. 350-407), biskup Konstantynopola, pisarz chrześcijański, uznawany za największego kaznodzieję i Ojca Kościoła Wschodu:

„Jakiż zysk ma Chrystus z tego, że Jego ołtarze pokrywają naczynia ze złota, gdy On sam umiera z głodu w osobie biednych? Najpierw nakarmcie Jego samego, który jest głodny, a potem, jeśli wam jeszcze zostaną pieniądze, ozdabiajcie Jego ołtarz.”

„Co w sanktuarium robi złoto? (...) Oczy poją się relikwiami oprawnymi w złoto, a sakiewki otwierają się. Wystawia się na pokaz bardzo piękny obraz jakiegoś świętego (...) biegną ludzie i całują, wzywa się ich do składania darów (...) Ściany kościoła błyszczą złotem, a biedacy w nim gołym ciałem. Kościół kamienie przyobleka złotem, a synów swych porzuca nagich”
Św. Bernard z Clairvaux

O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2014, 13:26 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jako iż zgadzam się z Twoim postem Magni a w nawiązaniu do przedwyborczych nawoływań na forum GW
w moim mieście, pozwoliłem sobie wkleić Twój post w odpowiedzi na próby przekabacenia mnie by zagłosować na
Prawicowych kandydatów z mojego okręgu.
Mam nadzieję, że nie zostanę opier........ny przez Ciebie a jak by wręcz przeciwnie.
Naczelny antyklerykał częstochowski,
stary praktyk.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2014, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Mogę to tu zamieścić jak i w innych kościelnych wątkach.Wspominałem o Macochu w poprzednim foNIe,na kanwie tych wydarzeń powstało kilka powieści,nie ma tu żadnej lipy,grób macocha znajduje się na cmentarzu w Piotrkowie Trybunalskim,a on sam dokonał żywota w pobliskim więzieniu.
http://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/spr ... ocha/mtj7v


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2014, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
stary praktyk pisze:
Jako iż zgadzam się z Twoim postem Magni a w nawiązaniu do przedwyborczych nawoływań na forum GW
w moim mieście, pozwoliłem sobie wkleić Twój post w odpowiedzi na próby przekabacenia mnie by zagłosować na
Prawicowych kandydatów z mojego okręgu.
Mam nadzieję, że nie zostanę opier........ny przez Ciebie a jak by wręcz przeciwnie.
Naczelny antyklerykał częstochowski,
stary praktyk.

Wasza Czcigodność!
W poprzedniej edycji wydałem z siebie oświadczenie następującej treści:
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie moich homilii, adhortacji i innych listów pasterskich na innych forach lub publicznych albo prywatnych środkach masowej komunikacji w całości lub w części nie wymaga mojej zgody i nie jest zabronione – nie stanowi naruszenia praw autorskich, wręcz wskazane jest bezgraniczne kopiowanie czy powielanie ku oświeceniu gawiedzi i na pohybel wszelkich usakralnionych odmian wyzysku człowieka przez Człowieka oraz społecznego Ciemnogrodzia. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, zmiany: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170
A zatem do woli...! Na pohybel....!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2014, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
MagnificencjaS pisze:
stary praktyk pisze:
Jako iż zgadzam się z Twoim postem Magni a w nawiązaniu do przedwyborczych nawoływań na forum GW
w moim mieście, pozwoliłem sobie wkleić Twój post w odpowiedzi na próby przekabacenia mnie by zagłosować na
Prawicowych kandydatów z mojego okręgu.
Mam nadzieję, że nie zostanę opier........ny przez Ciebie a jak by wręcz przeciwnie.
Naczelny antyklerykał częstochowski,
stary praktyk.

Wasza Czcigodność!
W poprzedniej edycji wydałem z siebie oświadczenie następującej treści:
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie moich homilii, adhortacji i innych listów pasterskich na innych forach lub publicznych albo prywatnych środkach masowej komunikacji w całości lub w części nie wymaga mojej zgody i nie jest zabronione – nie stanowi naruszenia praw autorskich, wręcz wskazane jest bezgraniczne kopiowanie czy powielanie ku oświeceniu gawiedzi i na pohybel wszelkich usakralnionych odmian wyzysku człowieka przez Człowieka oraz społecznego Ciemnogrodzia. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, zmiany: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170
A zatem do woli...! Na pohybel....!



Nie ma władzy prawo stanowione nad prawem boskim!!!

A zatem należy udać się do uczonych w piśmie świętym i u nich zasięgnąć języka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2014, 13:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Drogi Wodzu:
Tak się składa, że akurat ci uczeni mogą mnie cmoknąć i naskoczyć mi obunóż i z rozpędu.
Magni:
Dzięki za upowąznienie mnie.
Już na forum mojego Forum się nieźle zagotowało.
Mohery rozgrzane do czerwoności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2014, 21:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Daj namiary, to cóś namięszamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2014, 12:25 
Lepiej gdzie indziej i co inszego mnięszaj - bo siemniedajbóbr przypali...


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2014, 15:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Witaj Rośka.
Wejdź sobie na " Forum Gazety Wyborczej " w Częstochowie.
Poczytaj co tam "dyzio_walnięty" wypisuje. ;)
Pozdróweczki.
stary.......etc,etc.

p.s
Zapraszam do udziału w dyskusjach.
Jak Cię znam, zamieszamy że hej!
Ino tam przeklinać się nie da. To jedyny minus tego forum. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group