forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 20:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lip 2020, 9:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
To się KURWA przenajświętsza nie mieści w głowie. Średnia emerytura brutto 2400 zł. A księża, którzy nigdy nie płacili składek dostają średnio 6000 zł, zaś panowie biskupi 10 000 zł. Tak wygląda w tym katolickim kraju Prawa I Sprawiedliwości - chrześcijańska sprawiedliwość społeczna.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2020, 12:23 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I czego wyklinasz ?!
Większości tego społeczeństwa to nie przeszkadza i tylko jakiś wielbiciel Urbana mąci i mąci na forum tegoż.?!A może tak właśnie powinno to wyglądać.....w/g PiS-u ma się rozumieć ?! I ja bym się zastanowił, czy ma sens takie robienie hałasu.......bo może się zdażyć, że odwiedzi Cię paru smutnych panów a Ty wyskoczysz dobrowolnie z 10-eo piętra........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2020, 14:37 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Właśnie po to robi hałas, żeby większości się to nie podobało, a do niego, a jeśli nie chce to do mnie mogą przychodzić panie zrobić mi laskę. Mogą być smutne :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2020, 16:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak jednak widzisz, większość ma to w dupie. I żeby mogli, to jeszcze głębiej by kościółkowym wleźli.
Znaczy, - nie tędy droga. Chociaż działalność Magniego, - oczywiście , - doceniam. No i trochę by Magniego było szkoda, gdyby musiał z tego piętra na ulicę.. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2020, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Zaprawdę powiadam Wam Umiłowani Siostry i Bracia!
Kościół rzymsko katolicki ma już wszystko. Brak mu tylko przyzwoitości, bo tego ani ukraść ani inaczej wyłudzić się nie da …
Istnienie Kościoła rzymsko katolickiego jest najlepszym dowodem na nieistnienie Boga.
Kościół to jedyna dyktatura, jaka od dwóch tysięcy lat nie została obalona. Co nie znaczy że niebawem padnie sama.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2020, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
W 2019 r. Fundusz Kościelny pochłonął 171 mln zł. Padł rekord, jeśli chodzi o wydatki państwa m.in. na składki osób duchownych - pisze "Rzeczpospolita".


Cytuj:
"Rzeczpospolita" zauważa, że w ostatnich latach do funduszu dopływa coraz więcej pieniędzy. Na początku lat 90. wynosił, uwzględniając denominację, poniżej 10 mln zł rocznie. Do 2012 r. było to poniżej 100 mln. W 2016 r. wyniósł 145 mln zł, rok później - 159 mln, a w 2018 r. – 176 mln.

Wysokość funduszu w 2019 r. jest więc nieznacznie niższa niż rok wcześniej, jednak padł rekord, jeśli chodzi o wydatki na składki osób duchownych. Poszły na nie 153 mln zł, o sześć mln więcej niż rok wcześniej.


https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... t,79cfc278

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2020, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Babcia Eugenia powiadała ciągle - "Idź na księdza". A ja wolałem oglądać się za dziewczynkami. Przecież to jedno drugiemu nie przeszkadza.
=============
Podwójna waloryzacja emerytury, podatki niższe od pozostałych emerytów oraz dodatki w postaci trzynastki i czternastki - tak wygląda obecnie sytuacja finansowa księży emerytów. Pojawiają się więc pytania: Jaką emeryturę ma ksiądz? Ile zarabia ksiądz? Między bogiem a prawdą, to CORAZ WIĘCEJ, bowiem pieniądze wpływające na konta księży rosną wraz z Funduszem Kościelnym oraz naszymi podatkami.
++++++++++++
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/podwo ... -wTFo.html

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2020, 9:27 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tak to już jest, gdy się starszych nie słucha.
Opływał byś dzisiaj w dostatku a może nawet hodował daniele z Głudziem...?!

Ad 2:
Duda wygra te wybory. Gadałem wczoraj z jedną "moją" rówieśnicą :
Ma telewizor ale nie słucha żadnych "żydowskich " stacji. Ani TVP1, ani TVP2, ani TVN, ani Polsatu. Bo tam wszyscy kłamią !
Babka słucha jedynej porządnej stacji, - czyli Trwam ! Tylko tam mówią jak jest na prawdę
Idzie oczywiście głosować na Dudę bo to jedyny prezydęt, który chce dobrze dla Polski i Polaków....... :oops: Tak mówi ojciec Tadeusz a on też chce dobrze dla Polski. Gdy ją zapytałem, czy wie, co Rydzyk zrobił ze świadectwami udziałowymi przeznaczonymi
"na ratowanie" stoczni, - to mnie zjebała, że to źli ludzie na Rydzyka gadają. A gdy spytałem, czy wierzy, ze mu bezdomny luksusowe auto sprezentował, - to się dowiedziałem, że skoro chciał sprezentować, to dlaczego miał by tego nie zrobić.....?!
Po czym spytała mnie: - pan to chyba nie lubi ojca Tadeusza...?! Co oczywiście potwierdziłem oraz wyjaśniłem powody i przyznałem się, że jestem ateistą.
Najciekawsze w tej mojej polemice z kobitką było to, że mnie nie wyzywała lecz spokojnie usiłowała przekonywać do swoich raci. Rozstaliśmy się jak przyjaciele z tym, że była niepocieszona, że taki porządny człowiek pójdzie do piekła !
Słowo ! - nazwała mnie porządnym człowiekiem ..! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2020, 13:31 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Musiała Cię pomylić z kimś innym :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2020, 14:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To nie jest wykluczone........w końcu też była "po 70-tce...!

p.s
A co Ty, - kurwa, - masz mi do zarzucenia.....?!
Nie piję, nie palę, do kościoła nie chodzę......etc,etc... :oops:
I nie jestem z Bałut ani z żadnej Łodzi........tam so smyki !
Oldera spytaj.... :o



















:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group