forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 mar 2018, 20:44 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
stanax pisze:
:shock:
CK, gdzieś ty się uchował ze swoimi poglądami?
Na bank nie mieszkasz w tym grajdole.


trafne spostrzezenie, nie mieszkam i dlatego moje poglady ewoluowaly, i mniemam ze na lepsze :D

Hornet pisze:
Weź kurwa nie pierdol, bo jeszcze kto przeczyta i uwierzy-
W kwietniu zmarła moja Matka, była kobieta pobożną. Poszedłem ,,zamówić" mszę w Świdnickiej parafii. Mama miała dużą rodzinę i domagali sie tego ode mnie. Chłystek w sutannie powiedział wyraźnie- to będzie pana kosztowało siedem stówek :D
Jednocześnie dał do zrozumienia, że jak nie pasuje to poszedł w chuj gdzie taniej.
Papież żyje w swym nierealnym świecie a jego polskie sługi pierdolą papieskie zalecenia i papieski bełkot, to są biznesmeni- płacisz albo wypierdalasz.
Z Panem Bogiem :lol:


to jest godne podziwu ze pomimo ,,poboznych korzeni'' spadles daleko od jabloni :P

spelniles ostatnia wole rodzicielki i jest ok, bywaja rzeczy dla ktorych warto zlamac wlasne przekonania, ale za ciebie juz chyba nikt mszy zamawiac nie bedzie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2018, 9:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Tak szaman molestant Tomasz Płóciennik w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Lutyni, diecezja kaliska, ul. Kościelna 18 55-333 Lutynia tel.: 71/723-45-38 ogłupiał gawiedź corocznym pokropkiem – a ministranci z koszykiem na datki (co laska w banknotach) asystowali w tej usakralnionej hucpie.
To ten wobec którego jest podejrzenie, że jako katecheta molestował troje dzieci na lekcjach religii – jak twierdzą załamani rodzice. Prokuratura w listopadzie 2017 wszczęła śledztwo w tej oburzającej sprawie. Biskup kaliski w trybie natychmiastowym odsunął podejrzewanego o molestowanie księdza od kontaktów z uczniami i odprawiania mszy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2018, 11:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
A czemu on się tym kijem na babę zamachuje ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2018, 12:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak to ?! - czemu........ :o
Baba jest siedliskiem złego ducha..........spytaj księdza - więc trza ją paczesią od czasu do czasu ściobnąć.........!
W tym przypadku jest to kij od kropidła.
Ale w tym przypadku nie ma to najmniejszego znaczenia czym jej przyleje........ :lol:
Po cholerę się tam kręci...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2018, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MagnificencjaS pisze:
Tak szaman molestant Tomasz Płóciennik w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Lutyni, diecezja kaliska, ul. Kościelna 18 55-333 Lutynia tel.: 71/723-45-38 ogłupiał gawiedź corocznym pokropkiem – a ministranci z koszykiem na datki (co laska w banknotach) asystowali w tej usakralnionej hucpie.
To ten wobec którego jest podejrzenie, że jako katecheta molestował troje dzieci na lekcjach religii – jak twierdzą załamani rodzice. Prokuratura w listopadzie 2017 wszczęła śledztwo w tej oburzającej sprawie. Biskup kaliski w trybie natychmiastowym odsunął podejrzewanego o molestowanie księdza od kontaktów z uczniami i odprawiania mszy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pewnie nieprzyzwoite byłoby to kiedy powiedziałbym dobrze głupolom tak kiedy leża do kościoła złożyć hołd sukinsynowi - nie powiem tak. Polakom niestety odwagi nie starcza aby powiedzieć nie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2018, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
beton pisze:
A czemu on się tym kijem na babę zamachuje ?

Jak to durnowate myśli, że na poświęconym rowerze prędzej do nieba zajedzie... To co się dziwić. Głupota ludzka nie zna granic.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2018, 6:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Kuba Wątły a w zasadzie dr. Andrzej Polaczkiewicz za jego diabelskim podszeptem podsumował finanse polskiego Kościoła katolickiego.

  • Kuba Wątły TV odc. 108 czyli skąd się bierze 12 735 000 000


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2018, 7:59 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I w zasadzie w telewizji jedynie ten program oglądam.
I prognozy pogody od czasu do czasu.......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2018, 8:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Sam zakładasz sobie "klapy" na oczy, nie musisz zgadzać się z poglądami tych "na prawo", ale warto wiedzieć co w trawie piszczy i mieć dzięki temu własne zdanie, a że akurat takie samo jak Kuby to już drugorzędna sprawa.
Ja czasem zaglądam na strony Naszego Dziennika, Frondy czy Małego Dziennika redaktora Terleckiego i stąd np. wiem, że za stłuczenie gipsowej figurki grozi więzienie

https://malydziennik.pl/pojdzie-siedzie ... -i-dobrze/

i że zabranie dziecku jego "komunijnych" pieniędzy to kradzież.

https://malydziennik.pl/uwaga-rodzice-j ... i-ci-kara/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2018, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja na ten przykład czerpię wiedzę na temat aktualnych wydarzeń z TVN24, z najwiarygodniejszego źródła informacji bieżących. :lol: Czekam właśnie na program redaktora Rymanowskiego "Kawa na ławę" a potę redaktor Łaszcz Małgorzaty :Loża prasowa" :lol: I tak w miłym nastroju politycznej napierdalanki mija mi niedzielne przedpołudnie. Inni chodzą poklęczeć a ja wolę trochę adrenaliny. :lol: Nie omijam "GW" i nie dostaję po tym wysypki na ciele jak innym się to zdarza :lol: Nie mam również palpitacji serducha, kiedy zaglądam do wSieci i Frondy. :lol:

I powiem tak - przeciętny Polak ma przejebane. Trzeba mieć nie lada dystans do wszystkiego aby być zdrowym na umyśle i uzyskać jako taki ogląd na nasz świat. Kiedy czytam coś takiego".... a to ty TVN24 oglądasz :lol: " litość mnie zbiera. Oczywiście działa to również odwrotnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group