forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 05 maja 2024, 22:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 gru 2014, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
[*]Zabijam zwierzęta- setki ich zabiłem.....ale ja, Panie Tryglodytes nie sprawiam im cierpień. Trzeba zabijać szybko albo wcale.

Panie hornet, Twoje płytkie spojrzenie :shock: na szybkie mordowanie zwierząt :cry: mnie poraża jak jad tasiemca.
Wiele tych zwierzaczków jak się chwalisz pozbawiłeś życia i cierpienia. A ile tych zwierząt poraniłeś, i które Ci uciekły. Ile zwierząt cierpiało zanim się wykrwawiło do reszty i zdechło w zaroślach...?! A wiem, że zawsze idziesz zachlany na polowanie, tego to mi już nie zaprzeczysz...! :lol: :lol: :lol: Zawsze, to znaczy nigdy, bo Ty przecież nie chlejesz gorzały.! A na zwierzątka polujesz tylko gdy jesteś głodny, prawda, że mam rację?

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Ostatnio zmieniony 13 gru 2014, 13:37 przez zgrywus.pl, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 9:39 
skąd to wiesz z taką pewnością?
ty to jesteś operus a nie zgrywus!!!


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2014, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Co za list...!http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Brigitte-Bardot-pisze-list-do-Ewy-Kopacz,wid,17100186,wiadomosc.html

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
hornet pisze:
Pantryglodytes pisze:
A to se powielaj, to jest jak kopanie się z koniem:

"Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich." (Rdz 3:21, BT)
"Abel składał również pierwociny ze swej trzody i z ich tłuszczu, Jahwe wejrzał na jego ofiarę." (Rdz 4:4 BT)

Buk lubi obdzierać ze skóry, (nie wiem czy żywcem bo nie jest napisane) smród palonego tłuszczu i mięsa, patrzy wtedy życzliwie, swoją drogą ciekawe co zrobił ze stworzeniem obdartym ze skóry, (pożarł?) tego nie wiemy, ciekawe czym czy kim było owo pierwsze stworzenie.
Z tym, z takimi przekonaniami, walczyć się nie da.


Panie Tryglodytes, Bóg dał ludziom Ziemie i zwierzęta i kazał mądrze nimi gospodarować.
Ale nigdzie kurwa nie napisał, że trzeba je zarzynać żywcem akurat w Polsce.
Z jednej strony pokazywać Holocaust i nieludzkie metody morderców a z drugiej, godzinami wiązać oszalałe ze strachu bydlę i piłować mu gardło niezbyt kurwa ostrym żelazem.
Bydlę z wytrzeszczonymi oczyma z panicznego strachu nie wie ani o głupim żydzie pozbawionym napletka ani o bogu pojebanych ludzi....

Bydlę, Panie Tryglodytes kurczowo trzyma się życia i rycząc wydziera ze swojego wystraszonego gardła bydlęcy kurwa protest na to całe jebane średniowiecze
Zabijam zwierzęta- setki ich zabiłem.....ale ja, Panie Tryglodytes nie sprawiam im cierpień. Trzeba zabijać szybko albo wcale.



Podzielam Pański pogląd na temat losu bydląt, nie uważam jednak by można było z tym coś zrobić, to religie, w tym przypadku zawleczone tutaj jak zaraza z bliskiego wschodu, to gówno religijne kształtuje świadomość "od poczęcia" Religie to po prostu szaleństwo tyle że sterowane, urojenia w przypadku jednostki nazywamy szaleństwem, w przypadku religii wiele osób podziela to samo urojenie, cóż, władzy, wszelkiej władzy, potrzebne jest jakieś zbiorowe szaleństwo, łatwiej wtedy paść baranki i prowadzać je na rzeź, i tak to trwa. Pańskie pragnienie empatii, emocje, nie zostaną pozytywnie odebrane przez ogarniętych szaleństwem, i albo zostaną zignorowane albo spotkają się z brakiem zrozumienia jeśli chodzi o władze, w najlepszym przypadku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 16:20 
Moje pragnienie empatii panie Tryglodytes spotkało się z nienawistnym atakiem hejtera, zostałem pomówiony o czyny haniebne, o alkoholizm i łamanie prawa.
Dalszą dyskusję, tak jak rzucanie piłeczki terierowi, uważam za bezsensowną.
Darz Bór!


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2014, 16:42 
Cytuj:
Dalszą dyskusję, tak jak rzucanie piłeczki terierowi, uważam za bezsensowną.

Czy również z punktu widzenia..... teriera? :lol:
Ja miałbym pewne wątpliwości.... :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2014, 17:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
Dalszą dyskusję, tak jak rzucanie piłeczki terierowi, uważam za bezsensowną.

Czy również z punktu widzenia..... teriera? :lol:
Ja miałbym pewne wątpliwości.... :lol:

Temat zarżnięcia bydlątka na równi ważny z paleniem wiedżm na stosach, czy w imie Nie darz bóbr...?! :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 18:18 
Cytuj:
Temat zarżnięcia bydlątka na równi ważny z paleniem wiedżm

Ale co ma do tego terier????
(cós rozpędziłeś się z tym cytowaniem...) :lol:
Chyba ze to jak z tym cyganem... co g o zamiast kowala powiesili...
Czyżby tera pora na teriera??? :lol:


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2014, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
ide se lep posypac popiolem......kurwa takie mielone zrobilem z mieszanego mielonego ze kurwa palce se nawzajem do tej pory lizemy, no ja z Ala.

a ten wyrok to tylko dla Zydow zrobiony :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
[*]a ten wyrok to tylko dla Zydow zrobiony [*]


Jest taki slogan, że nie komentuje się, czy nawet, że nie wolno komentować, orzeczeń sędziów. Zwykle używają go ci, którym jakiś krytyczny komentarz dotyczący wyroku albo uzasadnienia wyroku nie podoba się. Ale ten slogan jest niesłuszny. Bo wyroki i ich uzasadnienia komentuje się. Na całym świecie, i oczywiście w Polsce także, profesorowie prawa i inni prawnicy piszą masowo glosy czyli komentarze wyroków sądów i bywa, że sędziowie czytają owe glosy. Tak się rozwija między innymi teoria i praktyka prawa. Komentowanie, w tym i krytyczne komentowanie wyroków, nie przeczy niezawisłości sędziowskiej.Ani prawo ani obyczaj nie zabraniają komentowania wyroków. Samo odwołanie się od wyroku do instancji wyższej, jest jego (wyroku) krytycznym komentowaniem. Zakaz komentowania wyroków, który nie istnieje , byłby, gdyby istniał, łamaniem prawa o wolności słowa. A poza tym jeśli sędzia np mówi, co jest ostatnio głośne, że w wolnej Polsce stosowano niedawno stalinowskie metody czyli gestapowskie metody w trakcie śledztw, a ich w rzeczywistości nie stosowano, to wręcz szkodliwe by było, gdyby takich błędnych słów nie komentowano - niezależnie od tego, kto słowa te wypowiada.Dalej: ci, co potępiają, jak pokazałem, nie wiadomo na jakiej podstawie, komentowania wyroków, sami je też komentują. Tyle, że o ile ci, których zabraniacze krytykują, te wyroki potępiają, to zabraniacze je zwykle wychwalają. Ale i potępianie i wychwalanie są komentowaniem. :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group