forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 paź 2018, 8:07

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 62  Następna
Autor Wiadomość

No i w tym właśnie problem;
Ich setki tysięcy............a to już wina systemu kształcenia w przeszłości............ :o

Awatar użytkownika

Cytuj:
Papież Franciszek podczas wizyty w sanktuarium w Knock w północno-zachodniej Irlandii dziś modlił się za ofiary pedofilii w Kościele w tym kraju. Dziesiątkom tysięcy wiernych powiedział, że błaga Boga o przebaczenie za te grzechy.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez ... ie/17qyphq

Tak, błagaj, błagaj a ofiarom pedofilii katabasów wiele przyjdzie z tego błagania. Już dawno straciłem poczucie, że papa Franciszek jest kimś wyjątkowym w kościele. Tak naprawdę od początku w to wątpiłem a z czasem znajduje potwierdzenie. Zachwyty nad nim i jego wyczynami są nieuzasadnione. Kościół nic a nic się nie zmienił pod jego pontyfikatem. Jest dalej taki jaki był, zaborczy, obłudny, chciwy, imperialny pod każdym względem, jeżeli chodzi o chęci podporządkowanie sobie państw, ludzi jak i umysłów. Jego rzekoma nowoczesność i tchnienie nowego rodzaju kapłaństwa to bzdura i wielkie oszustwo. Pedofilia szerzy się w kościele jak dawniej. Katabasy bywają często bezkarni. Nikt z nią tak naprawdę nie walczy a już na pewno nie kościół. To co ostatnio wyszło na jaw w USA obciąża przecież tego papieża. A są takie kraje jak Polska, że sprawa pedofilii nie ruszyła z miejsca ani na jotę. Tak naprawdę zatwardziały kler, szczególnie polski czeka aż Franciszek wyciągnie nogi. On sam niewiele robi. Jedyne co to wkurwia podwładnych biskupów wypominaniem, że nie tędy droga. Chodzenie do pracy z teczką, jazda tramwajem to pozory. Zasiewa trochę niepokoju, który jednak pozostaje wiaterkiem na puszczy i nie jest w stanie zmieść kurzu ordynarnego chamstwa i hipokryzji.

w Irlandii z 90 parę % spadło do 40% i tak dużo

Awatar użytkownika

szpak1234 pisze:
w Irlandii z 90 parę % spadło do 40% i tak dużo

Na 5 mln ludności wyspy, teraz tylko 900 tysięcy uczęszcza do kościoła.
Te dane są podawane w naszych, polskich przekaziorach, jak np.radio Tok FM.
Jeżeli 1 250 000 stanowi 25 % ludności wyspy, to wydaje mi się te 40% na wyrost.
No chyba, że to ukryta opcja. Nie manifestująca się ze swoimi przekonaniami.

Wczoraj zresztą było widać, jaka ilość katoli witała okupanta z Watykanu.

Cytuj:
Ksiądz złapał kobietę za rękę. Następnie panu, który filmował zdarzenie, próbował wyrwać telefon. Dziennikarce TVN24 tak mocno ścisnął nadgarstek, że wypuściła mikrofon.
– Pogonić was tylko, lewaki, dziadostwo. – Wy czegoś chcecie, nie wiadomo czego. – Takie mądre, ale PiS-u się boicie co? – rzucali do protestujących wierni, którzy wychodzili z kościoła.

Do takich scen doszło w niedzielę w południe przed kościołem pw. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie.

Około 20 osób przyszło o godz. 11 przed kościół, by w ramach akcji „Baby Shoes Remember” zaprotestować przeciwko księżom pedofilom

To tyle w temacie walki z kk w Polsce.
Do kogu tu gadać, wierni to wierni.
Chuj ich wszytko obchodzi.

Awatar użytkownika

A czy lewackie dziadostwo zawiesiło jakieś buciki na płocie kościoła?

Awatar użytkownika

W kontekście pewnego pomysła między innymi Kukiza. Jakiś czas temu padł pomysł aby Polakom udostępnić broń palną w ramach wolności obywatelskich, jak w Ameryce.
Wtedy tak akcja skończyłaby się jatką, albowiem klecha broniłby posesji bobra. Tak więc relacja tej dziennikarki byłaby najprawdopodobniej jej ostatnią, a klecha zostałby bohaterem.

Nie chce tu używać ostrych sformułowań względem zachowania tych ludzi broniących przybytku, żeremia bobrowego, choć same cisnął się pod paluchy i na klawiaturę. O czym tu mówić, co pisać, jak określać takich Polaków?

Podobno to są ich poglądy i taka ich wola. Mają prawo i szacun się takim należy. A to, że jak to Kuba Wątły mówi klechy "ruchają ich dzieci", cóż to znaczy. Przecież to nieprawda. Kto to widział?

Rece opadają na takich wiernych, taki kościół i takich protestujących, takie społeczeństwo.

Jeden plus jest z tego wszystkiego - gospodarka zyska, bo producenci bucików dziecięcych będą mieli zbyt a podatek trafi do budżetu państwa i pisreżim będzie miał czym płacić daninę klechom, Rydzolowi.

wezyr pisze:
A czy lewackie dziadostwo zawiesiło jakieś buciki na płocie kościoła?

Ze wstydem muszę się przyznać, - że nie!
Ale tylko z tego powodu, że takie małe buciki ostatni raz oglądałem/miałem w ręku, - osiem lat temu.
Oczywiście: - mogłem kupić.......ale w tym miesiącu mam do końca 30pln więc był by problem....... :lol:
A następny wpływ na konto - dopiero 5-go.
Ale gdy tylko uda mi się gdzieś takie buciki zdobyć/znaleźć, - na bank je powieszę na parafialnym płocie nawet, bez organizowania specjalnej akcji......... :twisted:

Cytuj:
Działacze Młodzieży Wszechpolskiej ściągali buciki m.in. w Poznaniu i w Pile
W tym drugim mieście zanieśli około 30 par bucików do biura parafialnego
Wszechpolacy uważają, że pedofilia to nie problem Kościoła

Cytuj:
Tymczasem dzień przed akcją papież Franciszek w Irlandii modlił się za ofiary księży - pedofilów
- Błagam Pana o przebaczenie za te grzechy - mówił papież

Niech sobie wepchnie te modlitwy.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Tymczasem dzień przed akcją papież Franciszek w Irlandii modlił się za ofiary księży - pedofilów
- Błagam Pana o przebaczenie za te grzechy - mówił papież
Niech sobie wepchnie te modlitwy.

Niech!
Troszkę poznałam Irlandczyków.Prawie przez 12 lat !
Bo teraz gdzie indziej patrzę.
Pierwsze spojrzenie na Irlandię spustoszyło mój łeb do zera.
Bo ja tam zobaczyłam co innego, niż w naszej, bogobojnej Polsce.
Ich katolicyzm tak ewoluował, że tylko zazdrościć.
Strasznie skrzywdzeni przez kościół, angliczanów, klęski głodu wskutek zarazy ziemniaczanej,
zostali tak dobrymi i wesołymi ludźmi, że tylko pozazdrościć.
Polska wiecznie czci klęski i nieudane powstania, a oni nie.
I powoli się wyzwalali z okowów kościoła.
To wyzwolenie szło powoli, ale gwoździem do trumny kościoła w Irlandii poszły te straszne
zbrodnie na dzieciach.
Garstka wierzących może sobie zostać.
Ale nowe pokolenie Irlandczyków już nie da się omamić.

Kilkakrotnie bywałam w Irlandii, na przestrzeni 2004-2016 roku,
za każdym razem widziałam innych ludzi.

Obrazek

Vatykańska sekta pedofili i morderców.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 62  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.