forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 125  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2019, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obejrzałem. Nic nie powiem. Wkurw.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Boruch pisze:
Obejrzałem. Nic nie powiem. Wkurw.

Też obejrzałem i nie wiem od czego zacząć, ale może od tego, po kościelnych spłynie jak po kaczce. Ich wierni wyznawcy określą to jako atak na umiłowaną instytucję.
Kaban Semka już zaczął. Reszta też mordy rozedrze niebawem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 20:08 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Prymas powiedział "przepraszam". I chyba uznał, ze to załatwia sprawę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dokładnie to samo myślę. Pierwsze co rzuca się na oczy to to, że kk to bunkier, którego nikt nie jest w stanie ruszyć. Wierchuszka episkopatologii wykonuje pozorowane ruchy
Ich chęć rozliczenia się z pedofilii to mit a Franciszek to taki sam zakłamany klecha jak jego poprzednicy.

Na dodatek w tej kwestii nasze państwo abdykowało pozostawiając ofiary pedofilii bez pomocy a sprawcy są bezkarni. Państwo abdykowało stchórzyło przed sutanną uważając, że pedofilia w kościele jest wewnętrzna sprawą kościoła. Jakby katolicy nie byli polskimi obywatelami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 20:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Nie pamiętam w jakiej TV był dokument o pedofilii w kościele. Pokazali jak prymas Argentyny czyli papa Franek zamówił wielotomowe opracowanie ,,dowodowe,, u odpowiednich fachowców żeby wybronić oskarżanych księży. Niewidzialna ręka podrzuciła to na biurko prokuratora. Nic nie pomogło księży skazali. Ale jest nadzieja, w Lodzi klechy mają przerąbane - ponad 50% dzieciaków nie chodzi na religię.

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 21:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Biskupi dziękują Sekielskiemu za film. Alesz proszesz! :D
Pozorowany uśmiech hipokryty w sutannie.


https://wpolityce.pl/kosciol/446192-abp ... mu-za-film

A oto kilka komentarzy. jak katomatoły rozumieją temat.

Cytuj:
XXX 194.24.175.*2 godziny temu
Brawo dla Kościoła że bierze się za zboków. Ale co z resztą? - nauczyciele, artyści, urzędnicy. W UE był w latach 2009-2010 skandal zamieciony pod dywan czemu media tego nie dotykają?

Nemesis 178.235.179.*godzinę temu
Wszystko pięknie, tylko jedno pytanie: DLACZEGO PIĘTNUJE SIĘ WYŁĄCZNIE DUCHOWNYCH? Widział ktoś jakąkolwiek akcję wymierzoną w inną "grupę zawodową"? Nie-duchowni mogą być pedofilami? pisowiec 83.31.132.*2 godziny temu
Następny Abp wzruszony po Abp Polaku pluciem na kościół katolicki. Jakaś epidemia. Wywiady w GW Abp-i mają zagwarantowane. W Episkopacie są za niskie drzwi i Abp-i wala w nie głowami, skutki widoczne

Azs 79.184.154.*3 minuty temu
A ja nie dziękuję! Podziękuję wówczas gdy powie się że HOMO I FEMMOSEKSUALIZM JEST ZBOCZENIEM i będzie karalne osoby takie będą izolowane i leczone !


_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2019, 7:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tylu tu mądrali na tym fo, ale widzę małe zainteresowanie filmem Sekielskiego. A w sieci wrze. Podobno serwery episkopatu siadły w jednej sekundzie tylu zgłosiło się ludzi pokrzywdzonych przez księży. Ale co ja za to mogę. :mrgreen:

Nauczyciele strajkują i rzekomo zostawiają dzieci na pastwę to odbywa się zbiorowe "se kupu" nad ich losem. A tu prosze................

Ech Wy...............:D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2019, 7:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:52
Posty: 179
Cała sprawa jest niezłym argumentem za wywaleniem księży ze szkół.
To jest chore żeby państwo samo wpychało dzieci w łapy potencjalnych pedofili i jeszcze im za to płaciło.
Ja sobie zdaję sprawę, że nie wszyscy księża się tak zachowują, ale... celibat nie jest czymś naturalnym. I to jest podstawa tego całego problemu. Ta zgraja facetów się musi jakoś wyładować, a pomijając masturbację najprościej na dzieciach. Więc jestem przerażony ale się nie dziwię, że to się tak kończy. Sama instytucja kościoła, zasady tam panujące i sposób jej działania prowadzi do takich sytuacji.
Drugim ważkim argumentem jest sposób reakcji na stwierdzone przypadki wśród najwyższej hierarchii tej instytucji. Na końcu filmu Sekielskiego jest lista hańby - lista osób ze świecznika kościoła, które nie chciały/nie potrafiły ssię odnieść do treści zawartych w filmie. Mało tego, mamy tam głównego kapelana czy jak to się tam nazywa służb wieziennych, któy wprost broni pedofila, bagatelizuje całą sprawę, pozwala mu na odprawianie mszy i kontakt z dziećmi. I to się dzieje teraz - to są sytuacje sprzed pół roku.
A więc sam kościół nie chce z tym walczyć.
Więc...czy państwo powinno oddawać dzieci w ręce przestępców reprezentujących instytucję, która stwarza im wymarzone warunki do uprawiania tego procederu?

Tak zupełnie przy okazji wychodzi, że Solidarność była ochronką pedofili w czarnych sukienkach... Jankowski, Cybula i ręczący za nich Wałęsa... rzygać się chce.

PS. Lata mi to, w co ludzi wierzą i nie mam zamiaru z tym walczyć czy kogokolwiek zmieniać ale kościół pedofilian katolickich jako instytucja przestępcza, przestępcom i przestępstwu sprzyjająca powinien być w normalnym kraju zdelegalizowany. Przez 2000 lat to się już po prostu musiało do cna zdegenerować.

_________________
a teraz drogie dzieci pocałujcie misia w... dudę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2019, 8:18 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie było by tego problemu, a przynajmniej w takim natężeniu, gdyby samo społeczeństwo na to nie przyzwalało. Zobacz ile jest przypadków, gdy społeczność danej parafii broni wielebnego pedofila przed sprawiedliwością pomimo sądowych dowodów i wyroku.
To nie tyle "państwo" ponosi winę, co samo społeczeństwo.
Głupie, ciemne, zacofane........!
I dopóty, dopóki nie wzrosnie pośród lemingów świadomość tego co dobre a co złe.......nic się nie zmieni.
A nie zmieni dopóty, dopóki więcej będzie w szkołach religii zamiast etyki, historii i tym podobnych "pierdół".......... :(

Przede wszystkim więc należy usunąć ten "przedmiot" z przedszkoli, szkół i gdzie on tam jeszcze występuje........!

Amen....kurwa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2019, 9:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mnie przeraża całkowita indolencja tego problemu przez państwo. Z filmu wyziera wyraźnie paskudna jego morda. Obojętna, cyniczna morda kołtuna, zawistnego ciemnogrodu. Pewnie wielu Polaków ma świadomość tylko tego, że pedofilia to problem kościoła i wiernych - nie ogółu. Jak się okazuje tak nie jest. Rządzący, politycy prawie wszystkich stron mówią wiele na temat kościoła, chełpią się tym, że Polska to ostoja katolicyzmu. Czołobitne pokłony składają nad rzekomymi zasługami. Niektórzy nawet twierdzą, że kościół to Polska a Polska to kościół. Do tego sprowadzają się przecież ostatnie wypowiedzi małego prezesa. I co z tego? Państwo nie chroni swoich obywateli, nie reaguje na pedofilię w kościele! Przykładem jest ten klecha pokazany w filmie, który na tzw własnym terenie pozwala aby pedofil czynił posługę kapłańską. Ostatecznie mamy niewielkie wyroki w zawiasach dla klechy. Pedofilia, w niektórych przypadkach ulega przedawnieniu. Pytam się jakim prawem? Nasi politycy potrafią zmienić, zrujnować podstawy demokracji w ciągu trzech dni jakąś ustawą a nie potrafią pochylić się nad zgrają zboków w sutannach, aby służby państwowe zrobiły porządek skoro oni sami mają z tym problem. Jaki wpływ może mieć na więźniów tzw kapelan więzienny, któremu nie przeszkadza pedofil? A służby państwowe nie reagują, choć nie wierze aby o tym nie wiedziały. Taka jest rzeczywistość, że w Polsce kapelanów mamy jak nasrane. Pasożytów, którzy żerują na naszym korytku. Na dodatek psują ludziom rozumy zamiast czynić dobro. Może się to komuś nie podobać, można różnie myśleć ale skoro taki ktoś w więziennictwie jest, to powinien mieć on wpływ na resocjalizację więźniów. Takie patologiczne bydle w sutannie jeszcze bardziej namiesza osadzonemu we łbie niż mu dostarczy duchowego wsparcia. To jest pewne.

Na dodatek prawdopodobnie państwo takiemu płaci, a on jak pokazano w filmie robi sobie drwinę. "nie mam waszego płaszcza i co mi zrobicie - he, he, he" Ja pierdole!

Ja mam wątpliwości i chciałbym zapytać polityków, którzy w tym kraju rządzili i rządzą, co to za państwo, które nie wiedzieć czemu, chyba z głupoty rządzących, może z celowego działania ma opory przed wprowadzeniem do szkół prawdziwego kształcenia w kwestii wychowania seksualnego? Boją się czego, że dziecko będzie wiedziało co to jest "niedobry dotyk"? Czy może tak ma być aby dziecko nie miało świadomości? Czy oni nie widzą tego, że ofiary, które opowiadają o swoich przeżyciach w filmie były nieświadome tego co się dzieje co skurwiel w sutannie zamierza im zrobić? Jak rozumieć zachowanie takiego państwa wobec małych obywateli? 30 lat nikt o tym nie myślał, bo żyliśmy w nieświadomości. Dziś stoimy w miejscu mając sprawę jak na dłoni. I nadal nic?

Oj kurwa a każdy dzień zwłoki to jest oddawanie polskich dzieci w te brudne zboczone łapy. I niech nikt nie myśli, że oni się opamiętają, bo sprawa się rypła. Z zaspokajaniem swoich chuci przez klechę jest jak z wodą potrzebną do życia. I dziecko do zgwałcenia też tym chujom jest potrzebne aby pozbyć się napięcia seksualnego.

ps.

Oczywiście nie dotyczy to całego środowiska księży. Pewnie części tylko, ale ta być może procentowo mniejsza część psuje wizerunek reszcie. Tak więc jeżeli jakiś niewinny ksiądz wie np co dzieje się w kościele, wie np co wyprawia jego kolega to ukrywając to jest tak samo winny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 125  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group