forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 125  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 mar 2019, 9:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Zaktywizował się w różnego rodzaju wywiadach kapciowy Wielkiego herosa Cnot Wszelakich co się Dziwisz albowiem uprzedza i próbuje zapobiegać burzy, jaka się rozpęta kiedy bogobojni Polacy przeczytają wybuchową, siarczystą książkę Frederika Martela "Sodoma" o gejowskim, zakłamanym, hipokryckim Watykanie ukrytym w szafie. Obecnie i za czasów miedzy innymi JPII. Broni jak lew pryncypała przed pomówieniami że krył pedofilię. Zresztą sam w tym uczestniczył i brał "upominki" w kopertach.
Książka wychodzi 2 kwietnia 2019.
Na Allegro najtaniej:
https://allegro.pl/oferta/sodoma-hipokr ... 7890996786
PS. Świetna lektura na czas wielkanocnego umartwiania

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
List otwarty biskupa Andrzeja Czai do Pana Dariusza Kołodzieja
21-03-2019

Drogi Panie Dariuszu,zwracam się do Pana tą drogą, ponieważ nie mam innej możliwości....
+++++++++++
Jakże to pan na diecezji nie ma innej możliwości? A usadzić się w limuzynie i pojechać do ofiary księdza pedofila..? A może zaprosić ofiarę do kurii – wysłać kierowcę z samochodem po niego... a po wysłuchaniu i deklaracji pomocy – odwieźć do miejsca zamieszkania.
O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!
Ileż w tym buty i puchy zawoalowanej w fałszywe deklaracje "bólu w sercu i rzekomej troski oraz przykrości...”
Pan biskup ratuję swoją wielebną ..... – przed dymisją, a może i przed prokuratorem. W tej kwestii niebawem zapadnie w Watykanie stosowna decyzja, tym, bardziej że przejawem fałszu, obłudy i hipokryzji jest kłamstwo jakoby:
Chodziło – cyt: ... o sytuację, która powstała jako nieprzewidziany rezultat obranej drogi dyskrecji, którą w dobrej wierze podjąłem, na prośbę Pana mamy. Jest mi bardzo przykro z tego powodu!
Tymczasem:
Matka pokrzywdzonego chłopca, która powiadomiła kurię o przestępstwie w 2012 roku była zszokowana tym oświadczeniem. – W kurii byłam ja, przyjaciółka, biskup Andrzej Czaja i jego biskup pomocniczy - opisywała sprawę reporterce - Usłyszałyśmy, że księdza Mariusza natychmiast wezwą i odsuną z parafii. Ulżyło mi, że ten człowiek będzie daleko od mojego syna, zaufałam biskupowi. Zapytał, czy byłyśmy na policji, powiedziałam, że nie, a on, że to dobrze, że przyjechałyśmy od razu do niego, bo wiadomo: na policji ciągaliby moje dziecko to tu, to tam, przesłuchiwali, a to dodatkowy stres. Powiedział jeszcze: najlepiej nie powiadamiać męża, bo wiadomo, jak mężczyźni reagują.
– Zamknęli nam usta. Kazali mnie i mojej przyjaciółce złożyć przysięgę pod krzyżem, z jedną ręką na sercu, z drugą na Piśmie Świętym, że nie możemy o tej sprawie nikomu powiedzieć, że nie może to wyjść poza mury tego budynku – powiedziała w Sejmie.
Tym razem bez przysięgania na krzyż i Pismo Święte.
++++++++
Biskup Andrzej Czaja przeniósł sprawcę przemocy seksualnej wobec dziecka do innej parafii, starał się chronić go przekonując matkę ofiary do niezgłaszania sprawy na policję i przez 5 lat nie poinformował o przestępstwie organów ścigania. W parafii ogłoszono, że ksiądz Mariusz musiał opuścić Jemielnicę ze względu na stan zdrowia i systematycznie odprawiano msze za jego zdrowie - również w obecności skrzywdzonego chłopca i jego matki. Ksiądz został wydalony ze stanu duchownego wyrokiem sądu kanonicznego, który uprawomocnił się w marcu 2015 roku. Pokrzywdzony chłopiec padł ofiarą ostracyzmu i przypłacił molestowanie zdrowiem, jednak kuria odmawia jakiegokolwiek zadość uczynienia.
- On był molestowany przez księdza, to spowodowało ogromne koszty zdrowotne i emocjonalne, w miejscowości, w której mieszkał, doznał ostracyzmu. Sprawcą był ksiądz uczący w szkole religii,
zajmujący się ministrantami, mający na to przyzwolenie proboszcza i kurii. Gdyby nie to, nie miałby takiego dostępu do swojej ofiary. Czy matka chłopca powierzyła jego duchowy rozwój temu księdzu?
Nie. Powierzyła je Kościołowi i miała pełne prawo tej instytucji zaufać. Kuria odpowiada za nadużycia seksualne księdza tak samo jak firma za szkodę wyrządzoną przez swojego podwładnego,
jeśli powstała przy wykonywaniu powierzonych mu czynności. Tak mówi art. 430 kodeksu cywilnego
- komentuje działania kurii adwokat pokrzywdzonego.
Trzeba będzie skarbiec kurialny uszczuplić – im szybciej tym lepiej bo taniej.
Ukrzyżowany Chrystus chyba się przy okazji Wielkanocy przekręcił na krzyżu i wypiął na pana biskupa i całą tą instytucję obłudy.
Ciekawym jak z tego wybrnie pan na diecezji przy wielkanocnej spowiedzi, czy objawi ten fałsz przed swoim Bogiem.
+++++++++++++++
Tekst będzie opublikowany w mediach i wysłany do Watykanu.

Przy okazji. Amerykanów - jacy tam są to są - ale mają :
Bazę danych publicznie oskarżonych księży w Stanach Zjednoczonych a wśród nich - ksiądz z Polski Roman Kramek
Obrazek

http://bishop-accountability.org/priest ... ame-A.html

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2019, 18:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Co to mowil ostatnio Jędraszewski o seksturystyce?
Jego kolega Wesolowski na pewno wie co to jest wyprobowal ma Dominikanie.
Seksturystyka - przenoszenie ksiedza pedofila z parafii do parafii.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2019, 14:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
MagnificencjaS pisze:
Zaktywizował się w różnego rodzaju wywiadach kapciowy Wielkiego herosa Cnot Wszelakich co się Dziwisz albowiem uprzedza i próbuje zapobiegać burzy, jaka się rozpęta kiedy bogobojni Polacy przeczytają wybuchową, siarczystą książkę Frederika Martela "Sodoma" o gejowskim, zakłamanym, hipokryckim Watykanie ukrytym w szafie. Obecnie i za czasów miedzy innymi JPII. Broni jak lew pryncypała przed pomówieniami że krył pedofilię. Zresztą sam w tym uczestniczył i brał "upominki" w kopertach.
Książka wychodzi 2 kwietnia 2019.
Na Allegro najtaniej:
https://allegro.pl/oferta/sodoma-hipokr ... 7890996786
PS. Świetna lektura na czas wielkanocnego umartwiania

Btw
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... 3-L.1.duzy

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2019, 14:13 
Wdowa po papieżu jest starszą kurwą niż ja kawalerem! :)


Na górę
  
 
Post: 07 maja 2019, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Tak trzymaj i na krok im nie popuszczaj....!
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2019, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Papież LGBT - nie pokazujcie świętobliwej Holeckiej z TVP Info bo odda ducha w ramach zawału!
Przecież to jawna profanacja krzyża.
Obrazek
Spieszę z wyjaśnieniem jakie nadesłał mi kanclerz kurii legnickiej (inni milczą - może nie wiedzą) w sprawie tęczowego krzyża papieskiego. O czym z pewnością nobliwa katoliczka Holecka nie ma pojęcia.
Cytuj:
Inicjatorem i propagatorem obecnej formy różańca misyjnego był w latach pięćdziesiątych XX w. ks. abp Fulton J. Sheen, dyrektor Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary w USA. Pragnął, aby wszyscy chrześcijanie
modlili sie w intencjach całego Kościola, toteż każdy dziesiątek różańca jest w innym kolorze i symbolizuje Jeden z kontynentów:
Kolor zielony - nawiązuje do zieleni afrykańskich lasów tropikalnych
oraz jest kolorem nadziei. Na niektórych różańcach - i tak było do
niedawna - Afryka była zaznaczona kolorem czarnym. To znów wiąże się z
kolorem skóry. Warto więc zapamiętać, że kolor zielony lub czarny
oznacza AFRYKĘ.
Kolor czerwony - podkreśla kolor skóry Indian, rdzennych mieszkańców
Ameryki.
Kolor biały - oznacza kolor skóry Europejczyków.
Kolor niebieski - symbolizuje Ocean Spokojny, na którym rozsiane są
liczne wyspy. Możecie popatrzeć na mapę. Australia jest zewsząd otoczona
wodami.
Kolor żółty - przypomina ludy Azji, najliczniejsze na świecie. Często
też porównuje się ich skórę do koloru żółtego.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2019, 20:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obraz z księdzem pedofilem zdjęty po wernisażu.
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... cenie.html
==============
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 8:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Kurwica mnie bierze jak czytam o czymś takim, i kolejny partyjniak z PO co chce byc świętszy od klechów.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2019, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak nikt tego nie zablokuje to będzie można obejrzeć. Zostawiam to na potem. Jeszcze nie oglądałem.

https://natemat.pl/272431,tu-mozna-obej ... mow-nikomu

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 125  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group