forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 125  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2018, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Obrazek

Słyszycie, wy durnoty niedouczone?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2019, 16:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2019, 19:05 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
MagnificencjaS pisze:
Poznański czy raczej wielkopolski arcy-szaman Gądecki poddał totalnej krytyce film "Kler". Tak zwanemu metropolicie nie przeszkodził fakt, że filmu tego nie widział, gdyż - jak był orzekł: „nie jest pozbawiony rozumu”.
Czy zatem pozbawionych rozumu jest ponad 5 mln Polaków, w tym prawie tyle rzymskich katolikow, jego owieczek, którzy na „Kler” do kina poszli? Czy rozumu nie ma też kolega szamana z episkopatu, biskup opolski Andrzej Czaja, który „Kler” obejrzał i oświadczył, że do patologii pokazanych w filmie czasem w Kościele dochodzi?


ja tez nie ogladalem, nie potrzebuje sie dodatkowo indoktrynowac, nie potrzebuje zadnych dodatkowych bodzcow ani impulsow w postaci jakichs filmow bo moja opinia o klerze jest juz dawno optymalnie uksztaltowana

wlasciwie to sie nawet troche obawiam ogladac bo byc moze produkcja nie jest dosc ostra i moze troche uczlowieczac glownych bohaterow, ze beda jakies smieszne gagi albo sytuacje ktore sprawia ze obudzi sie we mnie cien sympatii dla tych zwierzat, cos jak film ,,Milczenie owiec'' gdzie postac seryjnego mordercy i kanibala zaprezentowala sie w sposob budzacy pewna sympatie czy nawet fascynacje


krytyka Gadeckiego nie przedstawia zadnej wartosci, czlowiek bez sumienia nie moze dyktowac kodeksu moralnego, to tak jakby szympans czy krowa probowaly wyznaczac standardy zachowania czlowiekowi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2019, 19:31 
CK 0 pisze:
to tak jakby szympans czy krowa probowaly wyznaczac standardy zachowania czlowiekowi


A przydałoby się to temu bydlęciu.


Na górę
  
 
Post: 01 sty 2019, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
CK 0 pisze:
MagnificencjaS pisze:
Poznański czy raczej wielkopolski arcy-szaman Gądecki poddał totalnej krytyce film "Kler". Tak zwanemu metropolicie nie przeszkodził fakt, że filmu tego nie widział, gdyż - jak był orzekł: „nie jest pozbawiony rozumu”.
Czy zatem pozbawionych rozumu jest ponad 5 mln Polaków, w tym prawie tyle rzymskich katolikow, jego owieczek, którzy na „Kler” do kina poszli? Czy rozumu nie ma też kolega szamana z episkopatu, biskup opolski Andrzej Czaja, który „Kler” obejrzał i oświadczył, że do patologii pokazanych w filmie czasem w Kościele dochodzi?


ja tez nie ogladalem, nie potrzebuje sie dodatkowo indoktrynowac, nie potrzebuje zadnych dodatkowych bodzcow ani impulsow w postaci jakichs filmow bo moja opinia o klerze jest juz dawno optymalnie uksztaltowana

wlasciwie to sie nawet troche obawiam ogladac bo byc moze produkcja nie jest dosc ostra i moze troche uczlowieczac glownych bohaterow, ze beda jakies smieszne gagi albo sytuacje ktore sprawia ze obudzi sie we mnie cien sympatii dla tych zwierzat, cos jak film ,,Milczenie owiec'' gdzie postac seryjnego mordercy i kanibala zaprezentowala sie w sposob budzacy pewna sympatie czy nawet fascynacje


krytyka Gadeckiego nie przedstawia zadnej wartosci, czlowiek bez sumienia nie moze dyktowac kodeksu moralnego, to tak jakby szympans czy krowa probowaly wyznaczac standardy zachowania czlowiekowi


To jest film fabularny, więc pańskie uzasadnienie mija się z celem. Rozumiałbym jakby był to film ukazujący faszystów masowo uśmiercających Żydów cyklonem B, bo nie każdy na sceny mordu może patrzyć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2019, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Kard. Braz de Aviz:
Watykan od 1943 r. wiedział o pedofilii księdza Degollado
++++++++++
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... gn=firefox
+++++++++++++++++++++++
Jak myślicie kogo - i dlaczego niejakiego JaPa Drugiego Santo Subitego oraz jego "co się drogi parafianinie Dziwisz" w trybie superekspresowym ukardynalonego kapciowego - kardynał Joao Braz de Aviz awizował - czyli wywołał tym oświadczeniem do tablicy hańby?
Ksiądz Marciel Macial Degrengollado noszący dumnie przydomek "osobistego przyjaciela" papieża Jana Pawła 2 nigdy bez kolanem domkniętej walizki z najwyższymi „zielonymi” nominałami do Watykanu nie przyjeżdżał. Z walizki dzielił kopertowe datki co poniektórym kardynałom zaś zasadniczą resztę należnym jej pietyzmem, poszanowaniem i gorliwą troską natychmiast zajmował niejaki ksiądz Dziwisz – papieski sekretarz co podawał mu brewiarz, kapcie, nocnik, wyprowadzał pieski... Dziś jeden z dwóch ancymonków zmienił zameldowanie do Domu Ojca, drugi - nie daj mu boże za szybko kojtnąć - na razie jeszcze żyje pośród nas będąc parafialnych mas... egzemplifikacją eklezjalnej hańby.
O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2019, 13:14 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
To jest film fabularny, więc pańskie uzasadnienie mija się z celem. Rozumiałbym jakby był to film ukazujący faszystów masowo uśmiercających Żydów cyklonem B, bo nie każdy na sceny mordu może patrzyć.


wiem o tym, zaden klecha nie sprzeda swojej historii mediom i nie wyda zadnej autobiografii wykraczajacej poza religijne kontury, jest to najzupelniej zrozumiale gdyz kazdy klecha jest w mniejszym czy wiekszym stopniu hipokryta (w najlepszym wypadku) lub zbrodniarzem, przy streszczaniu zyciorysu swojego lub kolegi probuja ukazywac wylacznie jasna strone gulgocząc o prawdzie albo przytaczajac jakies drętwe żarciki (jak ostatnio nad trupem Pieronka ktory cale swoje zycie pracowal nad uzaleznieniem ojczystego kraju od panstwa osciennego [konkordat] niczym biskup Kossakowski [Targowica])


film chociaz opowiada o postaciach fikcyjnych to w duzej mierze odzwierciedla rzeczywistosc, niestety jak mniemam nie dosc ostro gdyz jest nastawiony na komercje, no coz, widzowie raczej nie przetrawia scen ,,nieszczescia'' dzieci albo nie zrozumieja aspektow politycznych, nie mam wielkiej ochoty ogladac historyjek ze palant w koloratce ma kochanke bo nie wzbudza to we mnie juz zadnej sensacji, tak samo jak nie bede juz z wypiekami na twarzy ogladal doniesien ze jakis nazista z SS zamordowal w jakims obozie koncentracyjnym wiecej wiezniow niz poczatkowo uwazano, kutas to kutas, nic nowego

mnie nie interesuje przeslanie, produkcja musialaby miec jakies walory czysto jakby to nazwac filmowe, tylko ze nie jestem wielkim fanem Smarzowskiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lut 2019, 21:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Kopię w internecie - nie mogę ustalić z jakiej parafii ta zboczona menda społeczna. Utajnili w Kur(w)ii wszystkie dane,
++++++++++++
Ksiądz molestował ministranta przez 9 lat.
Sąd biskupi go uniewinnił - a powszechne skazały na więzienie.

We wtorek (5 lutego 2019) Sąd Najwyższy zbada kasację w sprawie ks. Jarosława P. Został prawomocnie skazany na 3 lata więzienia za molestowanie ministranta, a wcześniej uniewinniony przez sąd biskupi.
Ofiara księdza to Mariusz Milewski, dziś 28-latek. Jarosław P. krzywdził go w małej parafii w Kujawsko-Pomorskiem – ok. 200 mieszkańców, szkoła, kościół i niewiele więcej.
https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-9-lat-m ... 402413697a

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2019, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak jest w naszym państwie - protestujących pod TVP za to, że "napadli" na panią Ogórek dane i wizerunki pokazuje się w TVP jak przestępców na "dzikim zachodzie". Ale prawdziwego przestępcę skazanego chroni się żeby mu się nic przypadkiem nie stało.

Oto tajemnica - PiSu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2019, 19:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
MagnificencjaS pisze:
Kopię w internecie - nie mogę ustalić z jakiej parafii ta zboczona menda społeczna. Utajnili w Kur(w)ii wszystkie dane,
++++++++++++
Ksiądz molestował ministranta przez 9 lat.
Sąd biskupi go uniewinnił - a powszechne skazały na więzienie.


Straciłem czyli poświęciłem wielebnemu pedofilowi pół dniówki i jest - nie wszystko wyczyścili.
Okazuje się że po wpadce zbiegł - bez wiedzy kurii - na teren diecezji gdańskiej pod skrzydła kumpla po fachu gdzie mimo zakazu - świętokradczo uczestniczył w szamaństwach związanych z nadaniem szkole w Łebczu imienia Noblistów Polskich.
Parafia pw. Świętego Jakuba Apostoła w Ostrowitem
dekanat: Kurzętnicki, rejon: Brodnicki
Ostrowite 31 13-334 Łąkorz
telefon 56 474 58 69 biuro@parafia-ostrowite.eu;
proboszcz pedofil: w latach 1989 - 2002 - Ks. Pestka Jarosław - Proboszcz,
kustosz sanktuarium, data urodzenia 27.05.1958,
Aktualnie - od listopada 2018 - odbywa karę 3 lat pozbawienia wolności.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 125  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group