forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 125  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 paź 2018, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
zritah pisze:
Obrazek

Dyrektor Rozlewni
Wielebny Stan Dziwisz
Kraków

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Kryją kolejnego pedofila - nigdzie w internecie imienia i nazwiska tego dewianta. Wyczyścili wszystkie strony o parafii w której był proboszczem
+++++++++++
Ostatnio w ramach "Uwaga po uwadze" TVN obnażono sprawę szamana ze wsi Grądy-Woniecko
Prokuratura w Łomży ustala, czy duchowny z parafii Grądy-Woniecko dopuścił się przestępstwa wobec małoletniego Tomasza R. W rozmowie z Gazeta.pl prokurator stwierdza dość ogólnie, że chodzi o osobę duchowną i "sferę obyczajową".
W piątek (12.10) wpłynęło takie zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Łomży, prowadzone są czynności sprawdzające, mające na celu wszechstronne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia - mówił Gazecie.pl Rafał Kaczyński, zastępca prokuratura okręgowego. Czego dopuścił się duchowny? - Mogę jedynie powiedzieć, że dotyczy to sfery obyczajowej - powiedział prokurator. - Postępowanie jest na wczesnym etapie, będzie złożony wniosek do sądu o przesłuchanie, po tym będziemy prowadzić dalsze czynności - dodał.
Ksiądz zrezygnował
Śledczy nie potwierdzają, że mężczyzna, wobec którego toczy się postępowanie był proboszczem parafii Grądy-Woniecko, przyznają jedynie, że chodzi o osobę duchowną. Tymczasem na stronie internetowej Diecezji Łomżyńskiej pojawiło się w oświadczenie, dotyczące skargi na proboszcza. Dowiadujemy się z niego, że kilka dni temu do delegata biskupa łomżyńskiego ds. ochrony dzieci i młodzieży wpłynęło "zgłoszenie dotyczące dotychczasowego proboszcza parafii Grądy-Woniecko".
W związku z tym kapłan złożył rezygnację ze stanowiska proboszcza. Rezygnację przyjął biskup. Ponadto, jak informuje ks. Jan Krupka, rzecznik kurii diecezjalnej, "została rozpoczęta procedura przewidziana właściwymi dokumentami Kościoła". Tymczasowo parafią będzie zarządzał "administrator".

PARAFIA POD WEZWANIEM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Adres: wieś Grądy Woniecko 22
18-319 Grądy Woniecko gm. Rutki dekanat: Zambrów Diecezja Łomżyńska
pow. zambrowski woj. Podlaskie gradywoniec@op.pl;
Telefon: 86 270 92 06

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 19:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Rodzina broni tej klechy:
Cytuj:
– To się uspokoi. Uśpijmy tę sprawę. Na pewno proboszcz więcej już tego robić nie będzie – to słowa babci pokrzywdzonego, która nie do końca wierzy swojemu wnukowi i broni duchownego. Jeszcze bardziej przychylny księdzu jest ojciec ministranta.

– To jest syn, to jest proboszcz. Z jednym silnie związani i z drugim jesteśmy silnie związani, człowiek nie chce ani jednego skrzywdzić, ani drugiego skrzywdzić. Nie możemy być ani po jednej stronie – mówi dziennikarzowi.

Według niego, postępowanie jego własnego syna może też przynieść więcej szkody niż pożytku. – Ale Ty wiesz że możesz taką krzywdę zrobić i księdzu i nam i całej rodzinie – stwierdził.

https://natemat.pl/252753,molestowanie- ... ramu-uwaga


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 8:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bo w Polsce pokutuje jeszcze odwieczne przekonanie, że ksiądz pod sutanną nie ma nóg, a przemieszcza się za pomocą magnetyzmu bozego. Nie scy tez, tak więc, reszta możliwości użytowych z fiuta odpada.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Do redakcji "Uwagi" TVN zgłosił się 21-letni były ministrant, który przez kilka lat miał być molestowany przez proboszcza w swojej parafii. Dostarczył nagrania, na których słychać, jak duchowny nalega na kontakt seksualny. Dziennikarz TVN zorganizował konfrontację z księdzem oraz z rodziną poszkodowanego, która prosiła o... wyciszenie sprawy.
W wyemitowanym we wtorek reportażu "Uwagi" TVN były ministrant ze szczegółami opowiadał o zdarzeniach z udziałem księdza proboszcza, do których miało dochodzić na plebanii. 

Molestowany ministrant: "Przez trzy lata próbowałem się z tego ogarnąć"
Chłopak powiedział dziennikarzom, że molestowanie rozpoczęło się, gdy nie był jeszcze pełnoletni.

- Miałem 15 lat. Byliśmy wtedy w salce, nikogo więcej nie było. On płakał. Poprosił mnie, żebym podszedł do niego, dał mu się przytulić. Wtedy zapytał, czy może mnie pocałować. I pocałował mnie - opowiada 21-latek.

Jak dodaje, molestowanie trwało przez kilka lat, a ksiądz nie reagował na jego odmowy. - Przez trzy lata próbowałem się z tego ogarnąć, nie potrafię po dzień dzisiejszy - opowiadał w reportażu. 



Dziennikarze ustalili, że ksiądz był bardzo blisko z rodziną chłopaka i często gościł w ich domu podczas rodzinnych uroczystości. Ostatnio odwiedził rodzinę chłopaka ponownie i zaprosił 21-latka do siebie. Były ministrant wziął kamerę i postanowił nagrać zachowanie księdza. Słychać na nim, że chłopak zareagował odmową na propozycję kontaktu seksualnego. - A ja mogę zw***ć? - zapytał ksiądz. 

Dziennikarz "Uwagi" TVN spotkał się z księdzem na plebanii. Pokazał mu nagranie i zapytał, czy potwierdza, czy to on na nim jest. - To ja jestem - przyznał ksiądz.

- Czy to co ksiądz robił jest grzechem? - zapytał dziennikarz "Uwagi".

- Jest grzechem. No ale to każdy się z tego spowiada, prawda?-  odparł duchowny.  Dodał, że za uczynek otrzymał od drugiego księdza pokutę "odpowiednią do grzechu ciężkiego". 


- Czy ksiądz sobie zdaje sprawę z tego, jak bardzo ksiądz skrzywdził psychiczne tego człowieka? - dopytywał dziennikarz. Ksiądz przyznał, że zdaje sobie z tego sprawę.

Molestowany ministrant. Rodzina: "Uśpijmy tę sprawę"
Podczas trwania reportażu ksiądz zaproponował, że wraz z dziennikarzem uda się do zaprzyjaźnionej rodziny poszkodowanego ministranta i... przeprosi jego rodziców. Ostatecznie w obecności dziennikarza udało mu się porozmawiać z babcią chłopaka.

- Znacie mnie od tyle lat, jestem tu dwanaście lat księdzem, prawda? I nie było żadnych problemów (...) Jak *** był pełnoletni, miał osiemnaście lat, uprawiałem z nim seks. Ale nie taki seks jako pełny, prawda? Tylko o sobie... no.... Masturbowaliśmy się, prawda?   - mówił ksiądz babci ministranta. 

Kobieta nie zareagowała wzburzeniem. 


- Ksiądz proboszcz skrzywdził pani wnuka. Czy pani sobie zdaje sprawę, co ksiądz powiedział? - dopytywał dziennikarz. 

- Wiem. Ale nie chcemy robić nieprzyjemności proboszczowi (...) To się uspokoi. Uśpijmy tę sprawę. Na pewno proboszcz już więcej tego robić nie będzie - odpowiedziała kobieta. 

W rozmowie  z dziennikarzami ksiądz zarzekał się, że do stosunków seksualnych z ministrantem dochodziło tylko wtedy, gdy ten był już pełnoletni. Ksiądz przyznał również, że jego zachowanie już się nie powtórzy, a "Kościół tworzą ludzie grzeszni".
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... #s=BoxOpMT



Ale on się przecież wyspowiadał i otrzymał pokutę. I tak naprawdę też jest ofiarą. No kurwa!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 23:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Sąd rejonowy skazał oskarżonego na karę jednego roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za czyn z artykułu 198 Kodeksu karnego, to jest wykorzystanie bezradności małoletniej i doprowadzenie jej co najmniej trzykrotnie do obcowania płciowego - poinformował Tomasz Pawlik, rzecznik Sądu Okręgowego w Gliwicach.

Cytuj:
Sądy potrafią też się mylić. Wierzę i ufam gorąco, że w tym przypadku też sąd się pomylił, ale to nie ma większego znaczenia dla porządku obiektywnego. Nie został pozbawiony prawa do sprawowania posługi w naszej parafii, dlatego sporadycznie tutaj odprawia msze święte - tłumaczył ksiądz Arnold Nowak, proboszcz parafii pod wezwaniem Świętego Jacka w Kamieniu Śląskim.

Cytuj:
Cała nasza parafia tym problemem w jakiś sposób żyje i wspiera księdza Krzysztofa i modlitwą, i zrozumieniem w tej całej sytuacji - mówił ksiądz Nowak.

Cytuj:
Mimo to jeden z mieszkańców publicznie spytał o działalność księdza
. (http://www.tvn24.pl)

Przecież tu nigdy nic się nie zmieni


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2018, 0:04 
maerose pisze:

Przecież tu nigdy nic się nie zmieni


A co ma się zmienić, skoro nawet sumienie narodu wtłoczone w odwłok usera Polara twierdzi,
że postać księdza Kukuły z filmu Kler jest bez winy. Owsiak jest podlec a pedofil Kukuła bez winy.
Ruchanie dzieciaków wg wzorca Wolaka jest normą i nie miel Pani ozorem po próżnicy. No!


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2018, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Otóż to, tu nie ma woli ze strony klechów, bo taka postawa u nich nigdy nie przeszła i nie ma woli społecznej. Gdyby był nacisk i gdyby Polacy złapali za krtań tę hydrę, przydusili do gleby, to może coś by z tego było. W taki sposób jak to się dziś dzieje nic z tego nie będzie. I klechy o tym wiedzą. A ten niewolniczy naród nadal niesie swoje świeżo urodzone bąbelki przed ołtarz katabasowi, prowadzają na religię, potem do wszelkich sakramentów. a taki chłopczyk czy dziewczynka przystępując do komunik to już smaczny kąsek dla zboka w sutannie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2018, 10:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
maerose pisze:
Cała nasza parafia tym problemem w jakiś sposób żyje i wspiera księdza Krzysztofa i modlitwą, i zrozumieniem w tej całej sytuacji - mówił ksiądz Nowak.

Cytuj:
Mimo to jeden z mieszkańców publicznie spytał o działalność księdza
. (http://www.tvn24.pl)
Przecież tu nigdy nic się nie zmieni[/quote]
+++++++++++
W piątek 16 czerwca 2017 biskup opolski Andrzej Czaja wręczył dekrety wikariuszom, którzy od 24 sierpnia będą posługiwali w nowych parafiach. ks. Krzysztof Kazimierz – odwołany z obowiązków rezydenta przy parafii Św. Jacka w Kamieniu Śląskim i mianowany kapelanem wspólnoty Sióstr Franciszkanek oraz Domu Pomocy Społecznej w Dobrzeniu Wielkim.
Na stronie 5 gazety:
https://gosc.pl/files/old/gosc.pl/zalac ... 760003.pdf
+++++++++++++
Może teraz obraca wielebne mniszki nowicjatki - byleby nie za stare.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2018, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

Nasza klasa.
Holky z naší školky.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 125  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group