forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2020, 18:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
to jeszcze nie macie pewnosci ze te cale modly do takiej czy innej Maryji czy tez jakiegos Joszuy o kant dupy rozbic, wrecz powiny te gusla pod paragraf podciagniete i kazdego gloszacego te bzdury na lata w obozie pracy nawracajacej skazywany byc powinien bez wyjatku.

a w tym waszym smiesznym kraiku w ktorym mi przyszlo sie urodzic, geograficznie i tylko 500 metrow w linii powietrznej......co za feler westchnol seler :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 18:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A u was już księża, zakonnice i zakonnicy oraz pastorzy w Dachau siedzą?

No to faktycznie masz recht tak szprechać...

PS. A mówił o skoku cywilizacyjnym. A tu obozy pracy. No skoczył do lat 30./40. ubiegłego wieku.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 19:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Czytałem ale litościwie przemilczałem. W końcu 500 m to on prawie rodzony Niemiec. I ziemie poniemieckie.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 paź 2020, 19:36 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Komandor pisze:
A u was już księża, zakonnice i zakonnicy oraz pastorzy w Dachau siedzą?

No to faktycznie masz recht tak szprechać...

PS. A mówił o skoku cywilizacyjnym. A tu obozy pracy. No skoczył do lat 30./40. ubiegłego wieku.


nie, ale sie przynajmniej w wiekszosci sami finasuja, znaczy zyja z podatku ktory placi zdeklarowany wierny.

ciekawe ze katabasom nie wytykacie setek lat inkwizycji i spalonych kobiet na stosach ale niemcom raptem trzynascie lat barbarzynstwa, smiem twierdzic ze to cale chrzecijanstwo pochlonelo wiecej ofiar ( Hitler byl chrzecijaninem) wiec te zbrodnie i inkwizycje nalezy przypisac gleboko wierzacym.......


a w tym waszym smiesznym kraiku w ktorym mi przyszlo sie urodzic"

tak jak pisalem, kurwa, pech poprostu, pincet plus metrow w lini powietrznej i bym sie rodzil w dawnym dedeerze :) :)

a geny mam europejskie :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 19:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i oczywiscie mamy prwdziwe Polki i prawdziwych Polakow, o kims zapomnialem? :P

a tak a propo to na mnie nie robi to najmniejszego wrazenia ten Wasz przesmiewczy ton, mnie sie tylko moga wzroszyc ramionka na takie gadanie, i nie jestem prwdziwym niemcem w linii prostej a Czlowiekiem przede wszystkim.


a teraz dodam jak Agafia zem sie strasznie w kurwil na to wasze gadanie :mrgreen:

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 20:54 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
IroB pisze:
Komandor pisze:
A u was już księża, zakonnice i zakonnicy oraz pastorzy w Dachau siedzą?

No to faktycznie masz recht tak szprechać...

PS. A mówił o skoku cywilizacyjnym. A tu obozy pracy. No skoczył do lat 30./40. ubiegłego wieku.


nie, ale sie przynajmniej w wiekszosci sami finasuja, znaczy zyja z podatku ktory placi zdeklarowany wierny.

ciekawe ze katabasom nie wytykacie setek lat inkwizycji i spalonych kobiet na stosach ale niemcom raptem trzynascie lat barbarzynstwa, smiem twierdzic ze to cale chrzecijanstwo pochlonelo wiecej ofiar ( Hitler byl chrzecijaninem) wiec te zbrodnie i inkwizycje nalezy przypisac gleboko wierzacym.......


a w tym waszym smiesznym kraiku w ktorym mi przyszlo sie urodzic"

tak jak pisalem, kurwa, pech poprostu, pincet plus metrow w lini powietrznej i bym sie rodzil w dawnym dedeerze :) :)

a geny mam europejskie :)



U nas kolego to świętej inkwizycji zbyt mocnej nie było. My to nie Hiszpania. Czarownice paliliśmy mniej niż w Niemczech palono. Mniej niż protestanci.
A jak palono to w miastach gdzie większość rajców i sędziów to Niemcy byli. Ostatnią czarownice w Reszelu (na terenie Prus, a jakże) w 1811 spalili, a spławiono w Kuźnicy (też na terenie Prus).
Ty Ireneuszu historii nie znasz. Bo najwięcej stosów to protestanci rozpalili. Więc płonęły najczęściej gdzie światłe narody. Niemcy, Skandynawowie, Szwajcarzy. I sady świeckie skazywały.

O jakich 13 latach ty bajarz? Od 1500 lat teutońska buta trwa. Rzymianie się kiedyś na swoje nieszczęścia nad germanami zlitowali. Jak Ostrogotów, których Hunowie chcieli wyrżnąć, przez Dunaj przepuścili. A potem ich Ostrogoci załatwili. Z wdzięczności.

My Polacy ( a szerzej Słowianie) mamy swoje za uszami. Ale całych narodów nie wymordowaliśmy. A na Waszym końce wiele takich zbrodni. Słowianie Połabscy, Prusowie, Jadźwingowie, Żmudzinom się dzięki nam i Litwinom upiekło. Potem chcieliście, pod zaborami i nas zniemczyć, zabić kulturowo (to się nazywa ludobójstwo kulturowe, etnocyt). W XX w. kolejna próba, Żydów w pień. Cyganów. Potem nas. No może nas garstkę jako niewolników by zostawili. No, nie udało się. Żałko.

I Hitlera by nie było gdyby nie niemiecka mentalność, nastroje po przegranej wojnie, nacjonalizm. I to nie taki ludyczny a naukowy. Głoszony nie przez zidiociałych domorosłych badaczy i spawaczy turbosłowian a renomowanych naukowców, filozofów (Kanta,Herdera,, Arndta i J.G. Fichtego, Hallera, Riemanna, , Wirtha i Jordana Ratzla i A. Webera.

Wiesz kto to napisał?

Cytuj:
Przystępujemy teraz do szczepu ludów który dzięki swemu wzrostowi i sile
cielesnej, dzięki swej przedsiębiorczości i śmiałości, wytrwałości i odwadze
wojennej, dzięki bohaterskiemu duchowi […] dzięki rozległym rozbojom,
ustanowieniu wszędzie dokoła instytucji na modłę germańską przyczyniły
się bardziej niż inne ludy do szczęścia i nieszczęścia tej części świata.


Herder. Filozof.
a to?

Cytuj:
Niemcy są po pierwsze jednym z plemion germańskich w ogóle, o których
wystarczy powiedzieć, że pojawili się po to, by połączyć porządek społeczny
dawnej Europy z prawdziwą religią zachowaną w dawnej Azji w ten sposób,
rozwinąć, sami z siebie nową epokę, jako przeciwieństwo epoki starożytnej,
która upadła



Fichte. Filozof, Jeden z twórców niemieckiego idealizmu.

Ale co ja cię będę uczył?

Może prościej.
Oglądał serial o Einsteinie? Tam pokazane było jakie poglądy dominowały nie wśród plebsu a na uczelniach. A sięga średniowiecza.
To czytałeś?
Obrazek

To może zacytuje:

Cytuj:
Ponieważ jednak niemiecki jest pierwszym językiem, musi być również ostatnim. Przed końcem świata zostanie zatem zniszczona łacina, a na jej miejsce wejdzie niemiecki, zajmując należną sobie pozycję.
...
Na całym świecie będzie mówić się po niemiecku, łacina zaś pozostanie językiem niewolników. (…) Całą ludność pochodzenia romańskiego należy traktować z najwyższą pogardą i wrogością.
...
Naród Niemiecki przewyższa wszystkie inne nacje.
itd.

I co ciekawe. Głosili je niemieccy humaniści oczarowani "Germanią" Tacyta, która wydano ok 1500 roku drukiem po niemiecku.

Gdyby nie to trwające od ponad 500 lat nazizm by prawdopodobnie nie powstał.

I jak widzę po Twoich wpisach duch ten trwa do dzisiaj.

Ale najłatwiej zgonić na jednego czlowieka. Jakby miał jak jakieś boskie moce by cały naród omotać. To próba wyparcia win. Bo tak latwiej. My nie winni, gdyby nie Hitler i kilku nazistów...
Hitler chrześcijaninem. A kto, oprócz Żydów, w Niemczech i Austrii na przełomie XIX/XX wieku nie był? Jakaś garstka ateistów (też formalnie ochrzczonych) i może muzułmanów. I czy są jakieś dane, ze się Adolf obnosił? Czysto świeckie państwo budował. Nie było miejsca na państwową religie oprócz nazizmu z okultyzmem, nacjonalizmem z odwołaniem do starogermańskich wierzeń. Żadna biografia (a przeczytałem sporo) nie mówi o jego jakieś nawet płytkiej religijności.
On taki sam chrześcijanin jak Ty czy ja. Bo chyba cię ochrzczono?

A tak przy okazji? Die Welt to Wasza czy polskokatolickopiswoka gazeta?

https://www.dw.com/pl/die-welt-europejs ... any-maskują-niemiecki-nacjonalizm/a-47983107

* Edyta: Ostrogoci nie Scytowie. To całkiem inne bajki, geograficznie i czasowo.

Jakiś amok czy co?

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 paź 2020, 21:51 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
no widzisz, nie rozumiesz mnie, nie dziele ludzi na Slowian i Niemcow........dla mnie ludzie sa zieloni, dlatego ciemno zieloni do tylu a jasnozieloni ......

i szczwacz nie ma racji, JA!!! decyduje kim jestem a nie wozna jakas. :mrgreen:

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Okazuje się że Niekopulana Dziewica też jest bezradna. Ognisko zakażeń w jasnogórskim klasztorze. Coraz więcej przypadków SARS-CoV-2 w Częstochowie. W sumie koronawirusa wykryto u 25 paulinów. Zostali oni odizolowani i zakwaterowani poza klasztorem i sanktuarium.
Ale pielgrzymowania nie wstrzymano. Mamona jest najważniejsza!
==========
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-og ... 616523296a

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 21:53 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
IroB pisze:
no widzisz, nie rozumiesz mnie, nie dziele ludzi na Slowian i Niemcow........dla mnie ludzie sa zieloni, dlatego ciemno zieloni do tylu a jasnozieloni ......

i szczwacz nie ma racji, JA!!! decyduje kim jestem a nie wozna jakas. :mrgreen:


Tylko ci się wydaje, że nie dzielisz, Każdy prawie Twój post mówi, że dzielisz.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2020, 22:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
https://zen.yandex.ru/media/id/5dc5fbce ... 10926ad5a7
Ci ludzie mówią nam że nie ładnie jest dłubać w nosie

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group