forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2020, 9:24 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Yandex Zen
Error 404. Not found
If you believe it's our fault the page can't be viewed, write to us.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2020, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Komandor pisze:
IroB pisze:
no widzisz, nie rozumiesz mnie, nie dziele ludzi na Slowian i Niemcow........dla mnie ludzie sa zieloni, dlatego ciemno zieloni do tylu a jasnozieloni ......

i szczwacz nie ma racji, JA!!! decyduje kim jestem a nie wozna jakas. :mrgreen:


Tylko ci się wydaje, że nie dzielisz, Każdy prawie Twój post mówi, że dzielisz.



dziele, ale nie na Slowian i Niemcow...dziele na inne kategorie na przyklad na dobrych lub zlych, w moim pojeciu dobra i zla.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2020, 11:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
I ten podział np. to czysty, dobry, mądry pracowity Niemiec (Europejczyk) co skoku dokonał i brudny, zły, głupi, leniwy Polaczek co się cofa.

I jeszcze do tego:

Cytuj:
JA!!! decyduje kim jestem ...


Nie kolego. To półprawda. kim jesteś decydują ludzie w znacznej mierze. Oczywiście ty w sensie takim, że na to pracujesz jak cię ocenią. Ale ocena nalezy do ludzi.

Ty się możesz np uważać za męża opatrznościowego narodu (jak wielu) np. A ludzie ocenią cię jako zbrodniarza. Bywało i bywa w historii.

Możesz się czuć Niemcem, Europejczykiem a Niemcy (po cichu) i tak Cię za Polaczka mają. Takiego trochę lepszego (lub gorszego) Turka.

Nawet możesz zdecydować, że jesteś Napoleonem a może i samym Mesjaszem. Ale to nic nie zmienia.

Ja mogę też o sobie myśleć co chce ale jak ludzie (np na Fo) mają mnie za przemądrzałego, kłótliwego chuja, to najpewniej nim jestem :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2020, 13:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie!!! nie jestes tym za kogo Cie uwazaja inni, takie jest moje zdanie i nie jestes klotliwym chujem, takie jest moje zdanie. Wmawianie komus ze skoro trzech ludzi uwaza cie za klotliwego chuja to znaczy ze nim jestes to moim zdaniem stara szkola, by manipulowac ludzmi, ( jak nie umisz i nie potrafisz...) i inne tego typu, (jak by to bylo mozliwe to ja bym to juz sam wymyslil Tow Szmaciak) itd. Oceniac moga i im wolno,oceniajacych broszka ale ja jestem taki za jakiego ja sam siebie uwazam, a jaki jestem w oczach innych...... to takich ludzi nie ma zbyt wielu na ktorych opinii by mi zalezalo.

Slysze to juz od lat ze dla rodowitych Niemcow pozostane Polaczkiem, otoz mam takich Niemcow gleboko w dupie, nie jako Niemcow ale jako ludzi i ta moja bunczuczna postawa jest rowna wobec kazdego bez wzgledu na obywatelstwo czy tzw narodowosc :mrgreen: jesli oczywiscie probuje mi stawac na odcisk :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2020, 14:12 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Komandor pisze:
I ten podział np. to czysty, dobry, mądry pracowity Niemiec (Europejczyk) co skoku dokonał i brudny, zły, głupi, leniwy Polaczek co się cofa.

I jeszcze do tego:

Cytuj:
JA!!! decyduje kim jestem ...


Nie kolego. To półprawda. kim jesteś decydują ludzie w znacznej mierze. Oczywiście ty w sensie takim, że na to pracujesz jak cię ocenią. Ale ocena nalezy do ludzi.

Ty się możesz np uważać za męża opatrznościowego narodu (jak wielu) np. A ludzie ocenią cię jako zbrodniarza. Bywało i bywa w historii.

Możesz się czuć Niemcem, Europejczykiem a Niemcy (po cichu) i tak Cię za Polaczka mają. Takiego trochę lepszego (lub gorszego) Turka.

Nawet możesz zdecydować, że jesteś Napoleonem a może i samym Mesjaszem. Ale to nic nie zmienia.

Ja mogę też o sobie myśleć co chce ale jak ludzie (np na Fo) mają mnie za przemądrzałego, kłótliwego chuja, to najpewniej nim jestem :lol:



Spokojnie:
Aż tak źle nie jest......
Fakt; czasem odnoszę wrażenie, że dzielisz zapałkę na cztery ale z drugiej strony.....ja też lubię precyzję więc mogę zrozumieć... :D Tylko czasem macham ręką uważając, że nie warto swoich racji dochodzić. Koszt bywa wysoki... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2020, 21:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A tam. wiem co mówię.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Abp Wiktor Skworc jest zakażony koronawirusem
Metropolita katowicki abp Wiktor Skworc przebywa w izolacji domowej. U hierarchy kościelnego wykryto zakażenie koronawirusem. Duchowny "zapewnia wszystkich, a szczególnie chorych, o duchowej bliskości" - przekazała Archidiecezja Katowicka.
============
To kolejny dowód, że modlitwa już nie działa - o zgrozo - nawet obcowanie z Najświętszym Sakramentem!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 18:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Maseczka nie działa i zabija (bo dusi i grzyb)
Dystans zabija (brak czułości)
Modlitwa nie działa...

To kurwa co działa?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 21:07 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Już tylko trumna została...

No, jeszcze dezynfekcja.
A na poważnie, to ja myślę, że dystans, w końcu z obcymi ludźmi nie wymieniamy czułości, a z członkami rodziny jak najbardziej, i chyba nikt nie zachowuje dystansu.
Co prawda u siebie podjęłam pewne działania zabezpieczające.
Ponieważ NZM to grupa bardzo wysokiego ryzyka, to nie pozwalam synom wpadającym "ze świata" lecieć od razu z pyskiem do całowania, tylko każę najpierw umyć łapy. Chyba nas kochają, bo nawet nie pyskują. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2020, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek
=============
Wygląda na to, że do odwołania nie będą zaklinać w wafelek Jezusa zwanego Chrystusem...?

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group