forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autor Wiadomość
Post: 11 paź 2020, 21:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Komandor pisze:
Maseczka nie działa i zabija (bo dusi i grzyb)
Dystans zabija (brak czułości)
Modlitwa nie działa...

To kurwa co działa?

Zdrowy rozsądek
Ja na ten przyklad wykonuję sobie każdego dnia rano i wieczorem test ,,cpr,, i wiem czy jestem chora czy nie.
Wieczorem zjadam kiszoną kapuste z cebula w formie sałatki , tak sprawdzam czy mi smak nie zniknął.
Rano puszczam soczystego bąka , szybko się obracam i wącham,tak sprawdzam czy mam węch.
Jeśli któregoś dnia smak i węch zaszwankuje, to oblekam maseczkę i gnam do apteki po leki, bo za trzy dni przyjdzie gorączka.
Nalewek leczniczych narobilam ze 20 litrów powinno styknąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 paź 2020, 6:41 
Komandor pisze:
Maseczka nie działa i zabija (bo dusi i grzyb)
Dystans zabija (brak czułości)
Modlitwa nie działa...

To kurwa co działa?


Kaczyński działa.
I knuje dalej...


Na górę
  
 
Post: 12 paź 2020, 8:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Śląsk. Ponad 700 osób trafiło na kwarantannę. Mieli kontakt z trzema księżmi z Rajczy zakażonymi koronawirusem. Jeden z księży – zaraził gawiedź głoszeniem słowa bożego - bo uczył religii w szkole w Milówce i w Rajczy. Jeden z nich w stanie ciężkim leży w szpitalu.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 cze 2021, 10:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Pan Roman Kowalczyk
Dolnośląski Kurator Oświaty
we Wrocławiu


W związku z zapowiedzią Ministra Oświaty że w najbliższym czasie – od nowego roku - zostaną wprowadzone obowiązkowe zajęcia w przedmiotach religii lub etyki poinformowałem szkolę syna Rafała że wybieram dla niego zajęcia z religii – a konkretnie buddyzm, a dokładnie „buddyzm diamentowej drogi”.
Syn od polowy szkoły podstawowej nie uczęszczał w zajęciach ani religii ani etyki a czas spędzał w bibliotece z jednym świadkiem Jehowy, jednym ewangelikiem jednym ateistą. Zresztą etyki w szkole do której uczęszcza dotychczas nigdy nie było.
W klasie 5 przerwaliśmy udział jego w lekcjach obcej nam religii rzymsko katolickiej albowiem okazało się, że oprócz wątpliwej jakości poznawczej teorii trzeba było ja jeszcze praktykować i było to później publicznie sprawdzane i oceniane. Obecnie w liceum nie chodzi na religię większa część klasy syna. Przeprowadziliśmy sondaż wśród rodziców. Niektórzy chcieliby wprowadzenia judaizmu, kilku skłonnych zaakceptować hinduizm a kilkoro – jak my – „buddyzm diamentowej drogi”.*
Ze względu na dwujęzyczny charakter klasy, jesteśmy skłonni zaakceptować wykłady w zakresie religioznawstwa w języku angielskim lub niemieckim.
Proszę o informację jaka jest możliwość wprowadzenia określonych zajęć.

Joanna i Andrzej K.

PS. *Buddyjski Związek Diamentowej drogi jest prawnie uznanym w Polsce wyznaniem, zarejestrowanym 27 stycznia 1984 roku a o 7 kwietnia 1990 wpisany do rejestru Kościołów i innych Związków Wyznaniowych prowadzonego przez Ministra Spaw Wewnętrznych i Administracji w dziale A poz. 15.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2021, 18:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Sprytni ludzie Kościoła
Boga wymyślili
Aby z bożą pomocą
Lud biedny łupili
Ciemnota na kolanach
Kapłaństwo z głową w chmurach
Ciemnota w zgrzebnych worach
Biskupi w purpurach
Tak kroczą już od wieków
Wychwalając Pana
Czynią c z ciemnego ludu
Człowieka-barana.
Idź po rozum do głowy
Przyciśnięty wiekiem
Kiedy z kolan wstaniesz
Znów będziesz człowiekiem

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 paź 2021, 20:28 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
MagnificencjaS pisze:
Pan Roman Kowalczyk
Dolnośląski Kurator Oświaty
we Wrocławiu


W związku z zapowiedzią Ministra Oświaty że w najbliższym czasie – od nowego roku - zostaną wprowadzone obowiązkowe zajęcia w przedmiotach religii lub etyki poinformowałem szkolę syna Rafała że wybieram dla niego zajęcia z religii – a konkretnie buddyzm, a dokładnie „buddyzm diamentowej drogi”.



Te ludzie to jakieś takie wredne, pan nasz kurator Roman tak się poświęca dla oświaty i kaganka a oni wbijają mu szpilki. I jeszcze będzie musiał (? ) im odpisać na okrągło i grzecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2021, 9:29 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
I taki numer.


Załączniki:
ad5.jpg
ad5.jpg [ 43.67 KiB | Przeglądany 2803 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2021, 11:54 
O kurwa...to nie fejk?


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2021, 19:54 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
Nie mam pojęcia.
Pasuje do tego tłuka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2021, 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Jerzy Bokłażec Tweeter
@boklazec
Specjaliści ds. „ochrony życia” wciąż milczą po śmierci kobiety, której odmówiono aborcji. Obrońcy płodów nie mają nic do powiedzenia, gdy umiera człowiek w wyniku lobbowanej przez nich zmiany prawa. Biskupi wymownie dają do zrozumienia, że ta śmierć nic ich nie obchodzi.
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group