forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 125  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2021, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jędraszewski to jedna z nielicznych postaci, która wywołuje u mnie uczucie nienawiści. Przykro mi bardzo, ale nic na to nie poradzę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2021, 21:04 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2014, 20:43
Posty: 113
Cechą bodaj czy nie najbardziej odróżniającą człowieka od zwierzęcia jest to, że zwierzę żyje dopóki żyje - człowiek żyje dopóki chce...a Kościół rękami świeckich sługusów chce nas ustawowo pozbawić tej niezbywalnej, najdobitniej świadczącej o człowieczeństwie cechy!!

_________________
"Z każdym dniem rośnie liczba tych, których - aby nie być skazanym na śmierć za zbrodnię nienawiści - musisz całować w dupę i zapalać im szabasowe świece".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2021, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2021, 15:23
Posty: 341
MagnificencjaS pisze:
Dee Dee!
Niech Ci gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie...
A kto stanie Ci na drodze - Niech go dunder trzaśnie!


Tekst przekopiowałam na "gorąco " ,bo mnie bardzo ruszył
Niestety na forum wyszedł mało czytelnie i męczący oczy
Trudny do czytania
Następny obrobię,aby łatwiej było przyswoić
Bedzie wtedy dłuższy,ale przystępniejszy


Ps. Dziękuje Magni :)
Czuje i myślę podobnie

_________________
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by móc bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 19:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Zainspirowała mnie ta dziewica - ale nie wiem skąd dziwota...?
+++++++++++++
Nicole More to 28-latka z Wielkiej Brytanii, która kilka lat temu zaszła w ciążę. Gdy dowiedziała się, że spodziewa się dziecka, nadal była dziewicą. Jej nietypowy przypadek został nagłośniony w mediach.
======
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze ... d=msedgdhp
Przecież historia zna takie przypadki - a największy zdarzył się w okolicach Nazaretu, tamta poczęła i powiła - trwała mimo porodów kolejnych w wiecznym dziewictwie do końca życia,... a właściwie trwa nadal bo jeszcze żyje - i jest ulubienicą pewnej sekty zakonnej i wielebnego miłośnika w Toruniu.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2021, 21:22 przez MagnificencjaS, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i temat wyczerpany :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 19:22 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
E,tam wyczerpany! Nasze swojskie mohery jeszcze wiele maja w zanadrzu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 20:52 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2014, 20:43
Posty: 113
I dlatego ode czasu onego wielce w cudy-niewidy nomen omen płodnego dziewice po przyszłych oblujebieńcach wchodzić do wanny mają zakaz pod groźbą klątew wszelakich...jeśli już to one pierwsze, oni po nich...Coby się casus Maryi dziwacy nie spospolitował - raz było-się zdarzyło i wystarczyło, rozejrzyjcie się ludkowie po świecie a racyją mi przyznacie, niezły się z tego poczęcia niekopulanego Burdel zrobił, ojjj zrobił na świecie. Ilekroć widzę slajdy z "Pasji" (filmu z zasady nie oglądam - gnój już widziałem w rzeźni...a Sruli, "...co to Nahód mały - thoszku w Rządzie, w Biznes, w Sądzie, reszta - Genehały" to ja w Kurwizji TVPiS i innych ...wizjach mam skolko ugodno!) jak Chytrus dostaje wrypierdol wciąż powtarzam - "Mało!!! za ten przyszły wtedy Burdel więcej mu się należało"!!
Ps. osobiście wątpię by w/w był 7ydem - przecież swoich współplemieńców by nie nazwał "żmijowym plemieniem" bo po tym by chodził z samoosranym ciemieniem...

_________________
"Z każdym dniem rośnie liczba tych, których - aby nie być skazanym na śmierć za zbrodnię nienawiści - musisz całować w dupę i zapalać im szabasowe świece".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Zachowała się w moich heretycko-świętokradczych annałach taka korespondencja z wielebnymi franciszkanami z Lwówka Śląskiego czyli na Dolnym Śląsku>
=============
Święte niedopałki
Z dobrze poinformowanych źródeł prasowych wynika, że - Franciszkanie ze Lwówka Śląskiego są - jak twierdzą - w posiadaniu (jeszcze nie cudami słynących) relikwii św. Maksymiliana Kolbego. Choć, jak wiadomo, święty po głodowej śmierci w Oświęcimiu odszedł na wieczną służbę do Pana kominem czyli został poddany kremacji, jednak podobno ogień jakimś cudem czy za sprawą Ducha Świętego który wielebnemu sprzyjał nie strawił całego ciała świętego... Ocalały fragmenty włosów, które stanowią teraz bezcenny skarb lwóweckiej parafii pw. św. Franciszka z Asyżu (dekanat w Lubomierzu) i są przedmiotem dumy jej proboszcza, ojca Stanisława Ziętka – tylko patrzeć jak zaczną się dziać jakieś cuda. Kilka cudów by się przydało – szczególnie władzom miasta, bo podupada coraz bardziej mimo eksponowanych tu i ówdzie planów rozwoju. Proboszcz poinformował lokalne media, iż franciszkanie mają także na wszelki wypadek (gdyby z tymi włosami coś nie wyszło) cząstkę brody Maksymiliana oraz jego ubrania, które jednak nie łapią się, niestety, jako relikwie bo miały kontakt „zbiorowy” z innymi tekstyliami. Wedle Ziętka, relikwie po Maksymilianie znajdują się jeszcze w mniej więcej dziesięciu świątyniach w Polsce – ale takich jak parafia w Lwówku Śląskim nie ma nikt. W dziesięciotysięcznym powiatowym mieście sensacja ta przeszła bez większego echa.
===============
----- Original Message -----
From: Nowicjat
To: Michał (IDEA)
Sent: Tuesday, October 19, 2004 10:53 PM
Subject: RE: Święte niedopalki

Pokój Tobie o. Michale,
- możesz nie dowierzać cudowności relikwii, ale sprawa z włosami o. Maksymiliana jest prosta do wyjaśnienia. Przed wywiezieniem go przez gestapo z Niepokalanowa, o. Maksymilian był u fryzjera, a brat zakonny, który go strzygł, zachował te ścięte włosy.
Szczęść Boże!
o. Michał Ba
P.S. Zgodnie z informacją, proszę o wykreślenie mojego adresu z listy, bo nie życzę sobie otrzymywać tej poczty.
=====================
No ja do niego:
Pokój i Tobie Wielebny o. Michale!
No to wyjaśnia całą sprawę! Eureka! Czyli było tak. Żeby na drogę do nieba elegancko wyglądać - kazał się ostrzyc. Natomiast ten fryzjer (jak brat zakonny to chyba rzymski-katolik a nie jakiś żyd czy muzułmanin) natchniony Duchem Świętym, który mu z zachowaniem pełnej dyskrecji przed okupantem objawił tajemnicę Boga, że ten strzyżony dopuści się niebawem tak heroicznego czynu, że za to będzie kanonizowany i to w roku 1982 przez papieża Polaka. Bo gdyby ten fryzjer np. nieopatrznie puścił parę z ust (że ma relikwie) to ci okupanci w życiu by nie stracili o. Maksymiliana - bo po co dawać wrogowi powody do wyświęcania - czyli produkowania świętych. Jak nie męczennik - to ten proces kanonizacyjny się wlecze latami bo i jakieś cuda potrzebne, a skąd ich nabrać? Tylko gdzie on te włosy tyle lat trzymał? Chyba, że z każdego ostrzyżonego braciszka wsypywał w kopertę i pisał do kogo należą i do szuflady - ale po co? No a co z tą cudowną brodą czy jakimiś tekstyliami?
Teraz jest też problem z ks. Jerzym (świeć Panie nad jego duszą) bo na razie nie ma cudu i nikt się nie kwapi żeby jakiś zgłosić. Wszystkie "cuda" jakie były odnotowane przez SB, MSW poukrywało a ci mordercy nie chcą nic gadać. Będzie problem. No ale się rozpisałem - a to po próżnicy, bo to ostatnie pisanie - i tak muszę ten Twój świątobliwy adres wykasować.
No to ewangelicznie pozdrawiam... cuda, cuda rozmnażają!
o. Michał Ap

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 21:37 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2014, 20:43
Posty: 113
Coś mięsie zdaje że gm. Lubomierz z innych, znaczniejszych, popularniejszych w ludowiźnie i tradycjach ludu tego bohaterów, którzy jak nikt inny potrafili i "podejść do płota" i "pociąć sierzpem tatowym koszuli na szmaty" i "konserwować w świątecznym ubraniu granaty", słynną jest, żeby sobie dudę zawracać jakimiś ognidziałymi kłakami i szmatami nieznanej a śmierdzącej proweniencji... Ps. A te jak nowotwór rozsiane po przyjebytkach Krk "relikwije śfiente" zebrane zusamen do kupy można wszystkie - zamroziwszy - potłuc o kant dudy...jak te z poprzednich wieków co - zebrane do kupy - dawały, miast jednego trupa, wciąż kolejne trupy...

_________________
"Z każdym dniem rośnie liczba tych, których - aby nie być skazanym na śmierć za zbrodnię nienawiści - musisz całować w dupę i zapalać im szabasowe świece".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2021, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4

cuda widy...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 125  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group