forum.nie.com.pl
http://forum.nie.com.pl/

Współczesne rzymsko katolickie schizmy
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=5&t=1474
Strona 1 z 1

Autor:  MagnificencjaS [ 23 paź 2020, 13:07 ]
Tytuł:  Współczesne rzymsko katolickie schizmy

Na początek - jaja jak birety!
Ciemnogród - Małopolskie: Ksiądz Piotr Natanek, który w 2011 roku został suspendowany, zwołuje na najbliższy weekend tysiąc swych wyznawców do Grzechyni w powiecie suskim (woj. małopolskie). Ksiądz zapowiada, że jeśli wkroczy policja, nie zawaha się użyć siły. Poproszę kilkunastu rycerzy Maryi by przyjechali z szablami i mnie ochraniali. Użyjemy siły – rzekł wielebny.
Sprawę opisuje "Gazeta Krakowska".
W najbliższy weekend (24-25 października), według zapowiedzi, ma mieć miejsce zjazd jego wyznawców. Z "kazania", które Natanek opublikował w środę (21 października) wynika, że przybędzie nawet tysiąc osób, wśród nich dzieci. Spodziewa się cudu jaki zapowiedziała mu Niekopulana Dziewica.
Ponadto ksiądz chce, by jego wyznawcy przyjechali autokarami i przysięgli przed Matka Boską, że nigdy nie przyjmą sakramentu komunii świętej inaczej niż do ust. Zapowiada, że jeśli rodzice nie złożą owej przysięgi, "ściągną na siebie klątwę".
Policja krakowska zapowiada, że przyjrzy się tej sprawie. Od przyglądania się żadnego efektu wyeliminowania tego bezprawia nie będzie.
===========
PS. Kolejny schizmatyk: ks. Michał Woźnicki - wyklęty przez zakon Salezjanin z Poznania

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/