forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 gru 2019, 12:12

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Następna
Autor Wiadomość

Się kurna wystraszylam, o tym nie pomyślałam :o

WLR pisze:
Mało mnie więc interesuje,

Wiarek, przeca Ty rozumny chłopak jesteś.
To nie chodzi o homo czy nie homo, tylko o wykorzystywanie zależności służbowej dla dogodzenia panabiskupowym fanaberiom. A to jest zawsze wstrętne, bez względu na płeć.

Awatar użytkownika

nick pisze:
WLR pisze:
Mało mnie więc interesuje,

To nie chodzi o homo czy nie homo, tylko o wykorzystywanie zależności służbowej
dla dogodzenia panabiskupowym fanaberiom.

Widzisz droga Kuleżanko, niby jestem pacyfista, czyli rurzowy pedał, a jednak gdy się panowie
bezkarki z grup towarzyskich wysadzają, czy też gdańskim zwyczajem sieczą maczetami na
sałatkę kaszubską, to gdzieś tam pod rurzowym pacyfistycznym pedalstwem mnie kiełkuje
myśl, że to jednak z punktu patrzenia na społeczne korzyści dobre jest.
Podobnie mam, gdy jeden klecha drugiemu dwunastnicę przestawia w te i nazad bez jego satysfakcji
Co innego, gdy za zgodą i satysfakcją, wtedy nie. Nie zasługują kanalie na krztynę przyjemności - myślę.

No chyba że tak.
Jednak w Polsce wykorzystywanie swojej nadrzędnej funkcji do molestowania jest karalne.
Dlaczego więc biskup nie stanął przed sądem?
To mnie wkurza.

Awatar użytkownika

dlaczego biskup nie stanal przed sadem ? dlatego ze sie wymowil ze stanie przed sadem bozym :) :) i mu , kurwa, uwierzyli :)

A ten no jak mu tam, taki ten Wasz, no Göring Henio, też kurwa się wymówił. I paru innych, nie tylko on... ale i Stalin np z drugiej strony/
A też i wielu pedofilów pewnie, morderców, gwałcicieli.... Byli są i będą i tacy co stanęli i nic. Albo jakieś śmieszne kary albo uniewinnienie. Taki ten, jeden czarny w USA, Simpson albo też z USA taki polski Żyd i reżyser (ten jeszcze żyje).

Ja tam bym wykopał ich wszystkich potem strzelił chujom w łeb i do dołu z wapnem-> sprawiedliwość musi być.

A ilu łazi, o których nie wiemy? I to u nas? Niekoniecznie księży. Czasem z całkiem drugiej strony, Świecie oburzonych nawet.

Jeden niedawno UK wypłynął. W Pałacu go znaleźli.

U nas też ciekawie było. Np taki program w starej TV. Rower Błażeja co mawiano, że nie cały rower a pedał ino. I zaplecze dla celebrytów stanowił nie tylko gładziutkich chłopców. Ja tam nie wiem. Tak mówią. Nawet jeden taki film kręcil.

Muzyki rockowej słuchasz? Kapele takie co to nastki za nimi szalały? Tez myślę, że wielu z tych naszych idoli z naiwności groupies korzystało. Nieletnich też.

Ale też pewnie i aktorzy i inne sławy co się w nich od dziesiątek lat pensjonarki durzą.

PS. Za jedną Nancy Spungen można by pewnie połowę sceny rockowej posadzić :lol:

Awatar użytkownika

henio wyszedl po angielsku, nikomu nie powiedzial i se poszet,......... alez ja to rozumie, tak juz jest, jestesmy tylko ludzmi, najczesciej przez JK tyle ze male :)

Ale podoba mi się te niezadowolenie że uciekł Paetz , i ten Jankowski, też.
Był taki jeden co myślał identycznie. Stefan VI mu było. Papież :lol: :lol: :lol:

PS. O eMeMeMka już też nawiązała jak doczytałem... :lol:

Irek mogę ci mówić Stefek? Please...

Awatar użytkownika

ale on nie henio a Herrmann Henio to Heinrich, teraz mi przyszlo do glowy, ja tam mowie ze skoro im sie udalo to niech im ziemia letko bedzie, trzeba bylo nie zymykac oczu i uszu kiedy broili...no, ale kolesioska mentalnosc i pietno podpierdalacza dawala im swobode goryla w dzialaniu.

Awatar użytkownika

Powołania do służby bożej nie było - czyżby Duch Święty (nie po raz pierwszy i oby nie ostatni) się pomylił?
=====
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Radosław Fogiel przekazał, że wszyscy by chcieli, żeby Beata Szydło poprowadziła Andrzeja Dudę do zwycięstwa, jako szefowa kampanii.
Tylko, że dzisiaj informacja jest taka, która obiega media, że ksiądz Tymoteusz Szydło złożył prośbę o przeniesienie do stanu świeckiego.
Czy w tej sytuacji problemy rodzinne Beaty Szydło, PR-owe też, wizerunkowe - trochę ją wykluczają z takiej walki?
minister Sebastian Kaleta:
Pijarowe też wizerunkowy trochę ją wykluczając takich Pani Beata Szydło jest bardzo silną kobietą.
Jest charyzmatyczną przywódczynią. Jedną z przywódczyń Prawa i Sprawiedliwości.
Natomiast, nie chciałbym w trudnej sytuacji rodzinnej, w której się znalazła.
I też niestety tutaj media mają swoją przykrą stronę i nie chcę komentować tej bardzo trudnej decyzji, która została podjęta przez jej syna.
Ale rozumiem, że Beata Szydło na jakieś wsparcie wasze może liczyć w tej sytuacji?
Oczywiście, oczywiście, że tak.
Pani premier Szydło może liczyć na pełne wsparcie i wszyscy z nią jesteśmy, bo...
Ale... Jestem przekonany i wiem, że pani premier jest bardzo silną kobietą
Jeśli będzie taka potrzeba i będzie miała taką wolę, na pewno będzie świetnym wsparciem dla prezydenta Andrzeja Dudy.
Dlaczego pana zdaniem, media się do tego przyczyniły? Co się wydarzyło?
Znaczy, nie chcę mówić o jakiś spekulacjach. Media, niektóre media, bo nie chcę tutaj wymieniać, ale wiemy doskonale jakie w obiegu pojawiały się fałszywe informacje.
Jednocześnie różne spekulacje, które niewątpliwie godziły w dobre imię rodziny pani premier Szydło.
Dlatego też z wielkim smutkiem, ale też no tutaj jest to osobista decyzja jej syna.
Będzie dzisiaj prezentowana i to jest jego osobista, prywatna sprawa, i nie chciałbym tego komentować.
To jest bardzo poważna sprawa, ale jednocześnie, jednocześnie wynikająca z pewnych osobistych doświadczeń i decyzji, których no, nie sposób komentować, nie znając wszystkich okoliczności.
https://wiadomosci.wp.pl/tymoteusz-szyd ... 439673473v
===========
No to jak w końcu? Zapłodnił tę małolatkę to znaczy będzie ojcem (już nie duchownym) czy nie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.