forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2017, 8:32 
Avaaz, Pani Iko, to cudowne dzieło ludzkiego serca i umysłu, niczego tak nie pragnące (to dzieło), jak tylko dobra, ale, co z tego, kiedy daleko od nas jest, za oceanem bezkresnym, a przecie my tu mamy pod ręką Pana Iro, toż to, samo dobro, Pan Iro wie, co jest dobre (dowiedział się z telewizji) i jest tak bardzo za dobrem, że zabije bez wahania każdego złego, aby tylko dobro ode złego uchronić. Dlatego powinna Pani tu i teraz, wespół z Panem Iro, chronić ode złego dobro, a do dobrego i fundacja Batorego się przyłączy, aby dobro rosło w siłę dobra.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2017, 13:15 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
A w Gruzji też mają kłopoty z awasem - https://www.youtube.com/watch?v=C--CuGfRNcY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 13:15 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
A w Gruzji też mają kłopoty z awasem - https://www.youtube.com/watch?v=C--CuGfRNcY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 23:12 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Przypominam, że nie dyskutujemy o tym, czy Avaaz jest dobry i godny zaufania, tylko o tym, co znaczy dla świata fuzja dwóch z największych koncernów, które zamierzają stworzyć superkoncern i zdominować produkcję żywności w skali globalnej.
A przy tym obaj oblubieńcy mają w swojej historii najgorsze rekomendacje, jakie można mieć. I co? i nic! Będziecie pierdolić o wszystkim, tylko nie o tym?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 23:20 
Pani Iko, nie po to, wszyscy walczyliśmy o wolność, aby teraz tej wolności gospodarczej zabraniać. Mamy wolny rynek i na tym wolnym rynku za uczciwą zapłatę kupiono ustawy stanowiące prawo, które w praworządnym państwie prawa stoi na straży wolności gospodarczej. A jak się komu nie podoba wolność demokratycznego państwa prawa, to fora ze dwora.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2017, 23:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
barycki pisze:
Avaaz, Pani Iko, to cudowne dzieło ludzkiego serca i umysłu, niczego tak nie pragnące (to dzieło), jak tylko dobra, ale, co z tego, kiedy daleko od nas jest, za oceanem bezkresnym, a przecie my tu mamy pod ręką Pana Iro, toż to, samo dobro, Pan Iro wie, co jest dobre (dowiedział się z telewizji) i jest tak bardzo za dobrem, że zabije bez wahania każdego złego, aby tylko dobro ode złego uchronić. Dlatego powinna Pani tu i teraz, wespół z Panem Iro, chronić ode złego dobro, a do dobrego i fundacja Batorego się przyłączy, aby dobro rosło w siłę dobra.

Adam Barycki

to nie jest tak Barycki, powiem tak...ja w zasadzie zyje dewiza ze czlowiek rano wstaje i jego pierwsza mysla jest: jak kurwa zrobic w chuja blizniego bym mogl miec lepiej......wiedzadz to probuje glosic slowo dobra.....w mysl ze to co posiejesz to wzrosnie, siej dobro a dobro zbierac bedziesz.....chyba ze siejesz dobro manipulowane genetycznie. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 23:34 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Tak, Panie Adamie. Ma Pan słuszność. Chyba najwyższa pora, żebym wzięla mordę w kubeł. Chciałam wolności, to ją mam. Co prawda nigdy nie myślałam o takiej, która przypisana jest do konta, ale - o zgrozo! - wiedza już taka jest, a wszystko kosztuje i pozostaje w systemie naczyń połączonych. Bez totalnej rewolucji nic zrobić się nie da. Co najwyżej czekać. I na nasze prawnuki cedować nasze wybory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2017, 23:49 
ika pisze:
najwyższa pora, żebym wzięla mordę w kubeł


Każden by tak chciał, a kajać się za grzechy nie ma komu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2017, 23:53 
IroB pisze:
ja w zasadzie zyje
co posiejesz to wzrosnie


Panie Iro, to tylko złudzenie, proszę mi wierzyć, Pan już od dawna nie żyje. I nic Pan nie posieje, Pan jest takim wyhodowanym owocem bezpestkowym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2017, 0:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
barycki pisze:
IroB pisze:
ja w zasadzie zyje
co posiejesz to wzrosnie


Panie Iro, to tylko złudzenie, proszę mi wierzyć, Pan już od dawna nie żyje. I nic Pan nie posieje, Pan jest takim wyhodowanym owocem bezpestkowym.

Adam Barycki


Adamie pan to potrafi pocieszyc, podbudowac, wzmocnic, sil dodac, kurwa, dobrze ze potrafie miec w dupie co inni gadajo i bez pestki sie rozmnozyc potrafie poprzez ponczkowanie :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group