forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 234  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 sty 2015, 23:42 
WLR pisze:
moouha pisze:
Na chuj sześć końcówek?

Dwie na cycki dojarki.


To by osobne zbiorniki musiały być. Ludzkie mleko dużo droższe, mieszanie z krowięcym byłoby marnotrawstwem.
Bardziej prawdopodobne, że jednak na chuj, jak wykoncypował kol. Cieślański.
Tak więc pij mleko, będziesz wielki!


Na górę
  
 
Post: 10 sty 2015, 1:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Jerzy Cieślański pisze:
Dudy to serce, płucka i wątroba i jeszcze jakieś wnętrzności. Z tego pasztet się robiło albo kaszankę a nie pomidorówkę.

Jaki pasztet ? Robiło się pierożki , lub barszczyk biały u ciotki Mulardowej albo w knajpie we Woli Rebko.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 2:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
moouha pisze:
Piszcie, kol. wa ma, piszcie! Na fantastyce też można zarobić.

@WLR a niech będzie... jestem homoseksualistą. Lepiej? :)

A czemu ni ? Lem zarabiał . Ale to nie fantastyka, że Miller chce se podbudować przed parlamentarnymy. Zatem każda możliwość jest dobra. Szkoda tylko dziewczyny bo ładna i nie głupia.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 8:07 
Jakby głupia nie była, to by nie dała z siebie robić pacynki.


Na górę
  
 
Post: 10 sty 2015, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Obrazek
moouha pisze:
Jakby głupia nie była, to by nie dała z siebie robić pacynki.

Ale to chyba dopiero po zdobyciu stanowiska prezydenta? Przed wyborem było by nie logiczne. No ale każdy ma swoje widzenie świata. Np. wracając do tematu hodowli krów mlecznych; -miliony much nie mogą się mylić....

My tu myślimy kategoriami niniejszego forum z trzydziestoma aktywnymi użytkownikami z których każdy próbuje zabłysnąć w tym wąziutkim gronie. Ale nas nikt nie wystawi na prezydenta. To dosrywamy z pijackiej zazdrości każdemu politykowi.
A inteligentna osoba obyta w mediach widzi to raczej jako przyczynek do dalszej kariery z możliwością poważnego wzmocnienia wizerunku. I raczej nie przejmuje się możliwą przegraną w wyborach. A to wbrew pozorom może zwiększać jej szanse jako osoby elastycznej i bardzo aktywnej w kampanii. Na onecie pod info o jej kandydaturze ludziska w ciągu 21 godzin nastukali 3033 komentarzy.
Tomasz Lis jednak w wyborach nie wystartował swego czasu.

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 12:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:22
Posty: 116
a ja jestem ZA, choćby z samej przekory. wszystkie media trąbią że tylko Bronek ma jakieś szanse na wybór i wmawiają społeczeństwu jedną słuszną drogę wyboru. a tak naprawdę to czym rzesz ten Bronek zasłynął w ciągu tej kadencji ? to jest typowy strażnik żyrandola. on nie robi nic tylko rozdaje ordery i głupio się uśmiecha. skoro taki ma być prezydent tego kraju no to spoko. może temu durnemu narodowi nie potrzebny nikt inny ? przyzwyczailiśmy się do totalnej bierności i nadal w tym stanie chca utrzymywać naród jego elyty. :( :( :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 12:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pan B.Komorowski to bardzo inteligentny człowiek-jeszcze nigdy żadnego problemu w swych przemówieniach nie poruszył nie wiem ile bierze jego pisarz przemówień ale powinien więcej niż ten Anglik od pana na Chobielinie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 12:39 
A ja, jako wyborca, do oddania świadomego głosu w demokratycznych wyborach prezydenckich, powinienem wiedzieć, kto z kandydatów puszcza głośniejsze wiatry i w ogóle chciałbym mieć dostęp do szerszych informacji o wiatrach naszych kandydatów. Mam poważne obawy, czy aby pani kandydatka potrafiłaby swoim wiatrem zdmuchnąć świeczkę, co w przypadku obecnego prezydenta wydaje się być bardzo prawdopodobnym, ale już zerwanie wiatrem dachu, nie wydaje się być możliwym, a przydąłby się narodowi polskiemu prezydent, a jeszcze lepiej pani prezydentowa, która potrafiłaby zrywać dachy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 sty 2015, 12:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Panie tow.Barycki postulat bardzo słuszny ale chamstwo udające kulturalny elektorat tego nie przyjmie bo jak oni potomkowie przedwojennej szlachty,posiadaczy młynów,oraz dynam mieli by to zaakceptować? Co innego zbieranie żarcia po śmietnikach to jest ogólnie akceptowane.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2015, 12:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:22
Posty: 116
barycki pisze:
A ja, jako wyborca, do oddania świadomego głosu w demokratycznych wyborach prezydenckich, powinienem wiedzieć, kto z kandydatów puszcza głośniejsze wiatry i w ogóle chciałbym mieć dostęp do szerszych informacji o wiatrach naszych kandydatów. Mam poważne obawy, czy aby pani kandydatka potrafiłaby swoim wiatrem zdmuchnąć świeczkę, co w przypadku obecnego prezydenta wydaje się być bardzo prawdopodobnym, ale już zerwanie wiatrem dachu, nie wydaje się być możliwym, a przydąłby się narodowi polskiemu prezydent, a jeszcze lepiej pani prezydentowa, która potrafiłaby zrywać dachy.

Adam Barycki


ten tekst jest przykładem tego że mam rację iż 90% społeczeństwa tego kraju to idioci :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 234  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group