forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 23:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lip 2019, 10:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No pewnie, że ciężko takiego znaleźć. Wykręci się, że nie ma jurysdykcji. Podobnie niezawisły sąd gdzie się rodzina ofiary odwoła na umorzenie.
A dziennikarze, publicyści (a nawet profesory od prawa, polityki, stosunków... w TV) itp. będą potakiwać, nawet Ci przez Ciebie cytowani. Bardziej krytyczni będą załamywać ręce i się oburzać - jak to jest ze się szarogęszą i robią co chcą a my nic nie możemy. I żadne nie sprawdzi, że możliwości jednak są. Może się uda może nie (po to w sumie uzgodnienia z USA) ale trzeba spróbować.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2019, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Posmotrim , uwidim - jak mawiają starożytni amerykanie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2019, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
wa ma pisze:
Tyle, że główne PiS-lamske mendia milczą, bo przecie TVN-y, nie będą paskudzić w US-raelskie gniazdo. Już widzę Wernerową lub Popychanke jak z wypiekami na licu komentują wydarzenia w Piszu, nie wspominam o Kolendzie-Zaleskiej bo ta paniusia jest pryncypialna i "prafdomówna" jak nikt inny. A poza tym pokażcie mi odważnego proroka który oskarży tych bandziorów w mundurach US-okupanta.

Musi dojść do naprawdę tragicznego wydarzenia, albo do masowego protestu obywateli.
To może zwrócić uwagę przekaziorów nurtu głównego, bo jak ktoś teraz będzie za głośno mówił i dochodził prawdy, zostanie okrzyknięty "ruskimszpionem"-
i po krzyku i jeszcze mogą wsadzić jak Piskorskiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2019, 1:23 
canislupus pisze:
Musi dojść do naprawdę tragicznego wydarzenia, albo do masowego protestu obywateli.
To może zwrócić uwagę przekaziorów nurtu głównego, bo jak ktoś teraz będzie za głośno mówił i dochodził prawdy, zostanie okrzyknięty "ruskimszpionem"-
.


Panie Lupus!
Ten temat powinien mieć dopisek: "kontynuacja okupacji ZSRR", bo w czasach słusznie minionych, Ruskie bradziażyli nie mniej
niż obecnie Jankesy, a wręcz bez porównania więcej, bo było ich więcej. Nigdy nie podlegali polskiej jurysdykcji, i po rozróbie
zabierali ich do koszar ruscy żandarmi, gdzie sprawa się urywała. Protestowałeś Pan aby wówczas? Czy ja już nie wspominałem,
że nic mnie tak nie wkurwia, jak relatywizm uwarunkowany osobistym stosunkiem do sprawcy?


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2019, 9:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To załóż sobie taki wątek.
Chętnie poczytam twoją twórczość, pozbawioną uwarunkowania osobistym stosunkiem do sprawcy. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lip 2019, 11:36 
Ta,ta,ta....ja też chętnie poczytam o zwyczajach mości lordów i szlachetnym obliczu Jacka Karnowskiego sponsorującego wycieczki arałd de łord sopockim emerytom.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2019, 12:00 
KURWAAAAAAAAAAAAA!!!!


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2019, 12:37 
Czego się drzesz?
Wszyscy widzą że jesteś.
:D


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2019, 14:36 
Ja się rozdarłem w szekspirowskim teatrze....
Ty tego z zęzy nie dosięgasz. :)


Na górę
  
 
Post: 20 lip 2019, 16:04 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Olderu?
Masz tu szekspirowski teatr.
Zamieszczałam w cytatach, ale mogło Ci umknąć.

https://www.facebook.com/watch/?v=1265627090260846


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group