forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 6:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 gru 2018, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ładnieś Pan to ujął Panie kowalew. Ja też nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej. A przecież mógłbym. Zwłaszcza dziś. Narzekam czasem. Dlatego właśnie, bo nie podoba mi się jak pewni ludzie psują to co tu jest. Którzy z uporem maniaka uważają, że najlepiej jak to wszystko będzie posiadało ich starokawalerski zgnuśniały starokawalerski wygląd nasączonej zapachem naftaliny jesionki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2018, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jeszcze dobrze nie wyciągnięto humvee z rowu pod Gnieznem a tu kolejny wypadek. Tym razem czołówka z drzewem

Trzech amerykańskich żołnierzy zostało rannych, po tym jak ich ciężarówka wbiła się w drzewo w pobliżu Szydłowa w Wielkopolsce. Mundurowych z rozbitego pojazdu musieli wydobywać strażacy

Wypadek wydarzył się około południa na drodze wojewódzkiej nr 179 w okolicach Piły.
Załącznik:
FB_IMG_1545422414957.jpg
FB_IMG_1545422414957.jpg [ 38.41 KiB | Przeglądany 1806 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2018, 21:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wiem gdzie to jest. Piła moje miasto. Cóż oni muszą wiedzieć, że tu nie Ameryka. Tam nie ma szerokich dróg jak pasy startowe na lotnisku i prerii, że choć w poślizg wpadniesz może najwyżej zaryć mordą w kaktusie. Tu jest Polska! Tu jest Polaka! I nasze opłotki, wąskie ścieżynki, kapliczki na rozstajach dróg, JezuChryty na każdym rogu, rowy i drzewa.

Jedno co jest pewne, że kiedy wrócą do jednostki i siądą za kierownicę w Polsce, będą uważać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2018, 21:24 
stary praktyk pisze:
maerose pisze:
Mnie też się podoba, nasza przyroda (znikająca), ale człowieków nienawidzę całą sobą.


No i widzisz Rosia........znaczy jesteśmy dla siebie stworzeni bo mam tak samo. ( za wyjatkiem userów z naszego forum......ma się rozumieć.....!)
Wychodzi, że musimy się kiedyś spotkać.........
Czy Ci pisałem, że koty zaakceptowałem.......? :lol:


US - okupacja POLSKI..., wontek randkowy..., to cza pielengnować..


Na górę
  
 
Post: 24 gru 2018, 2:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Jeszcze dobrze nie wyciągnięto humvee z rowu pod Gnieznem a tu kolejny wypadek. Tym razem czołówka z drzewem

Trzech amerykańskich żołnierzy zostało rannych, po tym jak ich ciężarówka wbiła się w drzewo w pobliżu Szydłowa w Wielkopolsce. Mundurowych z rozbitego pojazdu musieli wydobywać strażacy

Wypadek wydarzył się około południa na drodze wojewódzkiej nr 179 w okolicach Piły.
Załącznik:
FB_IMG_1545422414957.jpg


A tam w tle za strażakami jakaś osobówka też chyba siedzi w rowie i ma otwarte drzwi od strony pasindżera. Ta "czołówka" z drzewem wygląda imponująco, szkoda tylko drzewa , bedzie chyba do wycinki.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2018, 3:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
No to chyba jest wyjaśnienie co to za osobówka w tle >

Cytuj:
Brak info o kobiecie z dzieckiem

BE (gość) 21.12.18, 19:34:05
Kobieta jadąca z kilkumiesiecznym dzieckiem oberwala przyczepą Gdzie jest o tym informacja?


Załącznik:
2018-12-24_Wypadek pod Piłą.jpg
2018-12-24_Wypadek pod Piłą.jpg [ 49.07 KiB | Przeglądany 1730 razy ]


https://gloswielkopolski.pl/wypadek-ame ... r/13759759

Informacji brak, bo o tubylcach się nie pisze natomiast o okupancie trzeba, aby nie drażnić hegemona za Atlantykiem.

Załącznik:
wypadek-ciezarowka.jpg
wypadek-ciezarowka.jpg [ 34.43 KiB | Przeglądany 1728 razy ]


i dalej to chyba Volkswagen

Załącznik:
wypadek-zdjecie.jpg
wypadek-zdjecie.jpg [ 35.43 KiB | Przeglądany 1728 razy ]

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2018, 4:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Cytuj:
Po przyjeździe pierwszej jednostki na miejsce, okazało się, że wewnątrz samochodu ciężarowego uwięzieni są dwaj amerykańscy żołnierze, których strażacy uwolnili i przekazali zespołom ratownictwa medycznego - mówi Szukajło. O dużym szczęściu może mówić kierująca volkswagenem golfem. Kobieta wykazała się refleksem i uniknęła zderzenia ze spadającym ładunkiem. Jej auto wylądowało w rowie, ale ani jej, ani podróżującemu z nią dzieckiem nic się nie stało. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej, policja oraz żandarmeria wojskowa. Droga wojewódzka nr 179 była zablokowana przez kilka godzin. (http://www.tvn24.pl)


No niewiele brakowało, aby matka Polka z dzieciątkiem trafiła do domu ojca.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2018, 8:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie ma z czego drwić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2018, 9:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ciekawe, kto pokryje straty tej kobiety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2018, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ubezpieczyciel.

Ja bym się z takich przypadków nie nabijał, bo nie ma z czego. Po prostu Amerykanie to ludzie. Oni nie wkroczyli tu siłą tylko zostali zaproszeni. Być może trudno im się przyzwyczaić do naszych warunków, co ich oczywiście nie usprawiedliwia. Jest jednak jedna rzecz pozytywna w tym wszystkim. Przy tylu kolizji jakie spowodowali nie słyszałem o tym aby jechali na podwójnym gazie. Niestety naszym kierowcon często się to zdarza. A jak sobie przypominam poprzednią epokę to naszym poprzednim sojusznikom niestety zdarzało się. I to do tego stopnia, że wypadali nieprzytomni z kabiny. No ale jak w tej piosence, "ale to już było i nie wróci więcej........"

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group