forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 57  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2018, 12:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Panty, miej litość. :lol:
Napisz coś o zenzie, spawaczch, orta pierdolnij, wtedy zrozumiejo.
:lol:



Jednorazowo odstępuję od postanowienia.

Panie Polar, przestań Pan zachowywać się jak gówniarz. Po co Pan pokazuje swoją frustracje jak smark, któremu ktoś w przedszkolu zajebał w łeb szpadelkiem? Pantryglodytes przedstawił swój punk widzenia co wywołało zdziwienie. Ma Pan coś konkretnego do powiedzenia w sprawie? Jeżeli nie to bądź Pan facetem i nie właź Pan z dupę bez wazeliny Panu Pantryglodytes. On zapewne takiej pomocy od Pana nie potrzebuje. To jest typ, który ma tu wszystkich w dupie, łącznie z Panem. Tylko Pan tego nie wie.

Czy Pan nie zauważył, a jeżeli nie to zwracam Pańkie uwagie, że od dłuższego czasu niemal każdy Pański wpis to agresja i próba wszczynania konfliktu? Na chuj Ci to chłopie? Ktoś Ci krzywdę zrobił? Masz jakieś problemy emocjonalne? Zacznij może robić coś czego jeszcze nie robiłeś, a na co masz chęć. Zbieraj muszelki, uprawiaj jogging, nie wiem. Może to pozwoli Ci na powrót do cywilizacji.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2018, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Ja również nie przypominam sobie aby Polskę pacyfikował brat ze wschodu jako Czechosłowację lub Węgry. A już dość stary jestem. Tak więc jak to jest? Ani w roku 70, który pamiętam jak dziś tak nie było, ani w 76, ani w 80 ani w stanie wojennym.

Mogło to się zdarzyć w 68, kiedy to ruszyliśmy z pomocom Czechosłowacji a stacjonujące u nas Czerwonoarmiści wraz z naszymi dziarskimi żołnierzami wyruszali na pomoc Czechom. Przemarsze wojska przez Piłę, bo to miasto mojego dzieciństwa, widziałem łapałem suchary, które nam rzucali, ale nie było tam Rosjan. Ani patroli złożonych przez naszych i Rosjan.


Bo oni siedzieli w swoich , zamkniętych garnizonach lub na poligonach. Niezmiernie rzadko spotykało sie
umundurowanego radzieckiego żołnierza (nie wliczając oficerów ) w pociągach, lub na ulicach. Byli tak jakby ich nie było. Umundurowanych można było zobaczyć np. w odgrodzonych koszarach - chyba było coś takiego przy linii kolejowej w Łowiczu. Jadąc pociągiem widać było wnętrze ich koszar i przyległego placu musztry, oraz jakieś garaże.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2018, 16:09 
Posłuchaj mnie Boruch.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale praktycznie przestałem reagować na twoje chamstwo i agresję w stosunku do Polaków. Staram się nie komentować twoich prymitywnych wpisów. Tak chłopie - prymitywnych.
I jeżeli jeszcze raz skomentujesz moja wypowiedź tym frajerskim, mentorskim tonem gminnego skryby, pojadę ci po gaciach tak jak jeszcze nikt ci nie pojechał i nie pojedzie. Twoje manipulowanie jest prymitywne, próby przybijania swoich cech innym też polotu nie mają, aż trudno uwierzyć, że nawet tych paru bije ci klakę.
Wypierdalaj ode mnie w podskokach, huśtaj sobie jajca we własnym towarzystwie, paniał? Czy kurwa też będziesz zaraz prosił o kasowanie postów?
Nie ilość postów napierdolonych w szaleńczym amoku świadczy o inteligencji. Tego jeszcze nikt ci nie powiedział? To ja ci powiem. Marną masz jakość i przekaz.
Tak, tak, ja też. Ale to TY próbujesz brylować, a ja spawam.

P.S.
Rozenkowa kamaryla nie robi na mnie wrażenia. Rozumiesz co chce ci przez to przekazać?


P.S.S

Cześć Panty.
Mogę pomasować Ci stopy?
Taki fódmasaż.
Jak u Kłentina.


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2018, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Posłuchaj mnie Boruch.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale praktycznie przestałem reagować na twoje chamstwo i agresję w stosunku do Polaków. Staram się nie komentować twoich prymitywnych wpisów. Tak chłopie - prymitywnych.
I jeżeli jeszcze raz skomentujesz moja wypowiedź tym frajerskim, mentorskim tonem gminnego skryby, pojadę ci po gaciach tak jak jeszcze nikt ci nie pojechał i nie pojedzie. Twoje manipulowanie jest prymitywne, próby przybijania swoich cech innym też polotu nie mają, aż trudno uwierzyć, że nawet tych paru bije ci klakę.
Wypierdalaj ode mnie w podskokach, huśtaj sobie jajca we własnym towarzystwie, paniał? Czy kurwa też będziesz zaraz prosił o kasowanie postów?
Nie ilość postów napierdolonych w szaleńczym amoku świadczy o inteligencji. Tego jeszcze nikt ci nie powiedział? To ja ci powiem. Marną masz jakość i przekaz.
Tak, tak, ja też. Ale to TY próbujesz brylować, a ja spawam.

P.S.
Rozenkowa kamaryla nie robi na mnie wrażenia. Rozumiesz co chce ci przez to przekazać?


P.S.S

Cześć Panty.
Mogę pomasować Ci stopy?
Taki fódmasaż.
Jak u Kłentina.



:? :lol: :lol: :lol:

ps.

To prawda ludzie nie są równi. Nie każdy jest w stanie kłaść na klawiaturę tak" porywające treści" jak ty. Czego dałeś małą namiastkę powyżej. Coś takiego rzadko się zdarza. :mrgreen:
I jeszcze na koniec - dla ciebie Pan Boruch smarkaczu! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 16 mar 2018, 19:20 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2018, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
...
Jak u Kłentina.


https://www.youtube.com/watch?v=3iX62NcyIOo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2018, 21:30 
Boruch pisze:
To prawda ludzie nie są równi.

Wierzysz w to, nie? :lol:


Boruch pisze:
dla ciebie Pan Boruch smarkaczu! :mrgreen:

Obrazek

P.S.
Cieba rośnie w Chinach, infantylny kołku. :lol:


Na górę
  
 
Post: 31 mar 2018, 9:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Najlepsza armia świata w akcji. :lol:

Wielkopolska: Amerykańscy żołnierze pomylili drogę i... zakopali się w polu

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze- ... ign=chrome


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2018, 9:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Następna akcja najlepszej armii świata. :lol: :lol:

Pożar amerykańskiej cysterny wojskowej na A2


Obrazek

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze- ... gn=firefox


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2018, 19:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Cytuj:
Dlaczego musimy opuścić NATO

Cytuj:
Zachód gwarancją biedy w Polsce

Zatem powtarzam: Polska jest w bardzo głębokim kryzysie (politycznym, ekonomicznym, społecznym, tożsamościowym), nie jest niepodległym państwem, niemal nie ma własnej gospodarki, ludzie są ubodzy, sfrustrowani i skłóceni. Nie da się zmienić tego stanu rzeczy tylko reperując to, co jest: lepiej zarządzając, wymieniając kadry, szukając wnuków komuchów, obniżając podatki, wprowadzając JOW-y, nie wprowadzając JOW-ów, wpuszczając imigrantów, nie wpuszczając imigrantów itd. Brak możliwości realnych zmian jest skutkiem naszej geopolitycznej zależności od bloku zachodniego. To Zachód, czyli umownie USA – gwarantuje, że nic się w Polsce nie zmieni. Aby więc coś jednak odmienić, tzn. przynajmniej ruszyć w stronę prawdziwego wyjścia z kryzysu narodowego – musimy nie tylko sami opuścić blok zachodni (w tym UE i NATO), ale także pomoc w realizacji scenariusza, w którym zamiast jednego centrum światowego, w USA, będzie kilka – kilkanaście ośrodków, z którymi suwerenna Polska będzie mogła sobie układać relacje z korzyścią dla siebie.


Co tu gadać jak wszystkie dotychczasowe ekipy wpatrzone są w USA jak w święty obraz, rządzący nie mają własnego zdania, bez refleksyjnie słuchają zachodniej narracji. Na własny teren wprowadzili wojska okupacyjne, które rzekomo będą nas bronić bo własną armię udało się IM rozmontować. Kiedyś podobnie myślał Konrad Mazowiecki :D

Całość całkiem ciekawa.https://dziennik-polityczny.com/2018/04 ... scic-nato/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2018, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie Polska, tylko banda pisowskich zjebów.

Polska chce stałej bazy USA. Oferuje 2 mld dolarów

http://www.rp.pl/Rzad-PiS/180529356-Pol ... larow.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 563 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 57  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group