forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 5:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 maja 2020, 13:50 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Brakowałoby tego, żeby ktoś pochwalał pedofilię...
Są jednak głosy,które dyskredytują ofiary i rozmywają winę sprawców, czy wręcz usiłują ich usprawiedliwiać.
Społeczeństwo ocenia się po tym, jak traktuje najsłabszych, jak to ktoś mądry powiedział.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 14:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Widzę, że się tu nie możecie Drodzy Moi dogadać kto jest pedofilem, kto nie. Otóż ja chyba wiem i znam odpowiedź. Czy ktoś pamięta pewien projekt ustawy Ziobry w kwestii konfiskaty majątku bez wyroku sądowego? Otóż pan Ziobro będzie mógł to zrobić bo np nasza gęba nie będzie mu się podobała. Otóż nasi PiSowcy mędrcy chcą postawić prawo w Polsce (oczywiście nie względem siebie) na nowy pułap. Nie będzie już tzw domniemania niewinności. Jest domniemanie winności. Polega to na tym, że wszyscy dorośli Polacy są potencjalnym winnymi przestępstw. Można domniemywać, że dotyczy to też przestępstwa pedofilii. Zapomnijmy o tym, że to organa ścigania, prokurator musi zebrać dowody aby przedstawić nam zarzuty. To my jako potencjalni winni musimy udowodnić, że jesteśmy niewinni. Czyli ja muszę udowodnić, że nie jestem wielbłądem. Tak więc Latkowski zaskoczył wszystkich. I ma racje. On nie musi przedstawiać dowodów w swoim filmie. To Szyc, Chyra, Zanussi, Wojewódzki muszą udowodnić, że nie są pedofilami. Jak nie udowodnią to los ich będzie marny. :D :D :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 15:06 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
@ Cani. Bo mi ten zarzut że coś sugeruje umknął. To dla jasności.

Nie, nie sugeruje, że popierasz pedofilie. Nawet by mi to przez myśl nie przeszło. Nikomu z forum nie sugeruje tego.

Ale sugeruje, a nawet twierdze wprost, ze stosujesz podwójne standardy. I oceny.

W jednej sprawie pomówienia, brak dowodów (pomimo, że są pokazane czarne na białym) w innej wszystko udowodnione i pewne.

Jak na postawie wyznań po 40 czy 50 latach jednej kobiety z Australii przewracali pomnik Jankowskiego to pomimo, ze ani sprawy nie miał w sądzie, ani świadków za wiele, to wszystko było jasne i udowodnione. I święte oburzenie słuszne i potrzebne.

Jankowski to bydle, i ja go nie bronie. I tej kobiecie wierze. jak i innym co po latach zaczynają ujawniać co było na plebaniach.
Nigdy bym nawet nie pomyślał, że w filmach Sekielskich nie ma dowodów. Bo wierze ofiarom. Ich bólowi, traumie.
Nawet jak któryś trochę powiedzmy komercyjnie do sprawy podchodzi. To i tak dobrze. Bo to kieruje uwagę. Maszą, prasy, prokuratury, sądów i decydentów. Ze nie można już mileczeć, kryć, bagatelizować. Bo na ręce patrzą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 15:43 
Siostra Turczyńskiego, podobno nadal jest w spółce, która zarządza lokalem.

Przypadkiem weszłam na profil dziewuchy dziewuchom, niestety i tam, pojawiają się sugestie
, że filmu nie należy oglądać bo jego autor stawia zarzuty biednym artystom. Tylko, pomimo faktu, że widziałam ten film dwukrotnie, nie znalazłam nawet cienia sugestii, że któryś z naszych celebrytów wykorzystywal nieletnie. Skąd oni to biorą, a może jest jakaś inna wersja filmu?


Na górę
  
 
Post: 25 maja 2020, 19:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Był jednym z producentów nawet. Czyli dawał na niego kasę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 21:14 
Chodzę po FB i szukam choćby śladu komentarza potępiającego proceder. Cisza....
Nikt że znanych nawet nie pisnął o dziewczynkach, jakby nie było tematu, a największymi ofiarami stali się Szyc i Wojewódzki.
Szybko rośnie grono ich obrońców, nie ma nikogo kto pochylilby się nad zgwałconymi.
Dlatego, takie rzeczy będą się zdarzały, jest na to przyzwolenie.


Na górę
  
 
Post: 25 maja 2020, 21:32 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Bo jest ciągle myślenie "sama jest sobie winna, lata za artystami, to niech się nie dziwi, wiadomo, co to za środowisko" i inne w tym stylu. Za krótkie spódniczki, prowokacyjne zachowanie. Ech, szlag mnie trafi.

A na Fb śladu nie znajdziesz, bo tamtejsze "elity" nie przyznają się do oglądania publicznej telewizji.Jeszcze wczoraj komentarze były typu "akurat teraz puścili".
Więc nie temat jest dla nich ważny, tylko czas puszczenia filmu. I kto go nakręcił.

Bywalcy klubu złożyli mnóstwo obietnic składania pozwów. Teraz nabrali wody w usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 21:37 
Masz rację.
Nie potrafię sobie z tym poradzić..


Na górę
  
 
Post: 25 maja 2020, 22:06 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
nick pisze:
Bo jest ciągle myślenie "sama jest sobie winna, lata za artystami, to niech się nie dziwi, wiadomo, co to za środowisko" i inne w tym stylu. Za krótkie spódniczki, prowokacyjne zachowanie. Ech, szlag mnie trafi.

A na Fb śladu nie znajdziesz, bo tamtejsze "elity" nie przyznają się do oglądania publicznej telewizji.Jeszcze wczoraj komentarze były typu "akurat teraz puścili".
Więc nie temat jest dla nich ważny, tylko czas puszczenia filmu. I kto go nakręcił.

Bywalcy klubu złożyli mnóstwo obietnic składania pozwów. Teraz nabrali wody w usta.


Tylko dla elit? Tylko na FB?

A u nas?

Czyżbyś niektórych Panów z forum cytowała Nicka

*kuwa, ja to chyba mało męski jestem jednak :mrgreen: :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2020, 22:27 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Macie nadzieję, że sprawa będzie wyjaśniona, winni ukarani i pozamyka się prawników którzy chronią winnych, za możliwość korzystania z ich przybytków? Wydaje mi się, że Zatoka Sztuki to tylko czubek góry lodowej. Nic się nie zmieni. Politycy powiązani z mafią, pewnie też mają swoje "zatoki" tylko bardziej hermetyczne, gdzie nie wetknie nosa żaden Latkowski czy Sekielski. Czyli- DUPA BLADA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 947, 948, 949, 950, 951, 952, 953 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group