forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 lis 2019, 18:26

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930 ... 934  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Obrazek

Komandor pisze:
kowalew pisze:
Sprawdziłem osobiście bo nie wierzyłem. Jest takie forum żeglarskie
https://www.sailforum.pl
W formularzu rejestracyjnym jest okienko "płeć" Ma się do wyboru 14 opcji.
Człowiek się całe życie uczy - nie wiedziałem że środowisko żeglarskie jest tak zróżnicowane :o. Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna

No wiesz. Światowe toto. Bywałe.

Ucz się Panie Kowalew, ucz... :lol:

https://anunnakiray.com/all-the-gender-symbols/

A po prawdzie to praktyczne do bólu podejście do tematu. Jak ma pan być z kimś na kilku- kilkunastumetrowym jachcie przez kilka tygodni (miesięcy) to chyba by chciał pan wiedzieć co Panu grozi, nie ? :roll:

Tak sobie myślę, że nowocześnie myślący ludzie będą robić wszystko by blobowi dorównać i prześcignąć.
W końcu mamy więcej komórek niż jedną.

Wszystko to prawda, ale może ja jakieś odkrycie naukowe pominęłam, nie znam go, stąd się zastanawiam skąd u ludzi zamiast dwóch płci jak do tej pory, znaczy od zarania dziejów , wzięło się ich więcej? Ja ze wsi jestem i to mogą pewne informacje nie docierać.
A na poważnie, świat niechybnie zmierza ku upadkowi. Powiem szczerze, pierdolec się szerzy w zastraszającym tempie.

Agafio jaka Ty ciemna jesteś :lol: .
Mówiąc dosadnie i wulgarnie - pci jest w chuj i pizdu

U innych organizmów wielopłciowych te płcie mają znaczenie biologiczne podczas rozmnażania.
Np jest kilka faz rozrodu. Nie będę opisywał pewnych miłych robaczków bo tam jest kazirodztwo z matką i rodzeństwem i w ogóle sodomia i gomoria.

Ale hipotetycznie wyobraźmy sobie takie czteropłciowe w jednej fazie i jednym akcie. Załóżmy, że samiec nie jest zdolny do aktu z samicą bez stymulacji (wzrokowej, zapachowej czy jakiej tam) trzeciej płci (jak w filmie z Casanową kiedy musiał bzyknąc starą i brzydką hrabinę i jego flama mu za kotarą sceny odstawiała show by mógł. A potem już po akcie np do zapłodnienia potrzeba by katalizotora enzymu, którego dawcą jest czwarta pleć. I tak można ciągnąć i rozbudowywać. Np dodać jeszcze oklaski (i pleć klakierów) bo bez tego samica wpada w depresję, nie je, nie pije i umiera. Dodajmy do tego karmicielką - bo matka bez cycków, - taką mamkę i już mamy 6. Damy mamce kogoś do przytulania bo bez tego mleka nie daje i już kolejna.

Ale to wszystko, te płcie mają swoje uzasadnienie biologiczne w rozrodzie. ktoś powie - a mrówki i inne owady? Z robotnicami i "żołnierzami"? Wbrew pozorom też mają biologiczną rolę związaną z rozrodem. ktoś musi karmić i bronić królową a roju. I potomstwo. Bez tego zginie i nici z rozrodu.

Ale jaka jest biologiczna rola homo w biologi gatunku ludzkiego, ssaków, ptaków itp nie wiem. Może jakaś jest (pisałem już o tym kiedyś) a może nie ma żadnej. A że występuje powszechnie w pewnym procencie w populacji ludzkiej (i zwierzęcej) to tylko poszlaka, ze jest po coś ale nie dowód.

Powyższe to taka trochę zabawa intelektualna i nie rości sobie praw do teorii naukowej, chociaż na pewnych faktach naukowych ogólnie oparta. Proszę więc wykorzystać do pewnej refleksji ale nie brać zbyt poważnie :roll: .

We wsi Panie, pcie wyróżniamy trzy; męską, żeńską i nijaką, i niechaj tak zostanie, bo nam się Seksmisja szykuje i seks bezdotykowy.

Awatar użytkownika

Zastępca komendanta policji w Bydgoszczy odwołany. Udostępniał żarty z PiS na WhatsApp....
======
Zastępca komendanta miejskiego policji w Bydgoszczy Przemysław Mielczarek został odwołany ze stanowiska. Powodem były udostępniane na zamkniętej grupie na komunikatorze WhatsApp memy, które żartowały z polityków PiS. Na wicekomendanta miał donieść jeden z podwładnych.
====================
Czyli podpierdolił go kandydat na jego stanowisko...
Takie zasługi będą mu przez PiS-dzielców zaliczone

Nie wiem jak jest gdzie indziej ale zawiść to my z mlekiem matki wysysamy..... :(

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Banaś to jednak farciarz.
Gdzie się nie obróci, dają mu jakiś dom.
W czepku urodzony gość. :lol:

Lepiej sprawdzić, do kogo należy Wawel – taki dowcip o Marianie Banasiu krąży ostatnio po Krakowie. Skompromitowany szef NIK zasłynął tym, że jest posiadaczem licznych nieruchomości. Teraz okazuje się, że oprócz wartej miliony kamienicy Banaś dostał od ubogiego emeryta również piękny dom w Małopolsce! Budynek stoi w gminie Brzesko, w świetnej lokalizacji – trasą A4 do Krakowa można stąd dojechać w 45 minut.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... n=BigShare

Banaś to rzeczywiście farciarz.
Do siedziby NIK przybyli pracownicy Pracowni Architektonicznej Lupanar, z wyposażeniem typu wałki kanapowe, zegar do odmierzania godzin, czerwone zasłonki, kryształ itp.
Portierzy mieli niezły ubaw.

Nawiasem mówiąc - ta sama ekipa chce pomagać Karczewskiemu w wyprowadzce ze służbowego mieszkania.

Komandor pisze:

-
Mówiąc dosadnie i wulgarnie - pci jest w chuj i pizdu

-
Powyższe to taka trochę zabawa intelektualna i nie rości sobie praw do teorii naukowej, chociaż na pewnych faktach naukowych ogólnie oparta. Proszę więc wykorzystać do pewnej refleksji ale nie brać zbyt poważnie :roll: .

To urocze hipotetyczne wyobrażenie sobi wielopłciowości urealniać nieco może endemiczne zjawisko mające miejsce na terenach środkowoeuropejskich, gdzie występuje jakaś kolejna płeć, której do wiadomych celów potrzebny jest kot do głaskania i bóbr do ekstazy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 924, 925, 926, 927, 928, 929, 930 ... 934  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.