forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 09 lip 2020, 3:31

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9957 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Sprawdziłem osobiście bo nie wierzyłem. Jest takie forum żeglarskie
https://www.sailforum.pl
W formularzu rejestracyjnym jest okienko "płeć" Ma się do wyboru 14 opcji.
Człowiek się całe życie uczy - nie wiedziałem że środowisko żeglarskie jest tak zróżnicowane :o. Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna

Awatar użytkownika

Dla niektorych bioroznorodnosc stanowi nie lada wyzwanie umyslowe.

P.S.
Cytuj:
Sodomici+ czyli LGBT und BDSM nie pochodzą, jak normalni ludzie, od małpy

Wyzwanie ponad sily wręcz :lol:

Awatar użytkownika

kowalew pisze:
.... Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna

Najwidoczniej socjopaci to jeszcze nie większość.

kowalew pisze:
Człowiek się całe życie uczy - nie wiedziałem że środowisko żeglarskie jest tak zróżnicowane :o. Jest tam jednak jeszcze miejsce dla osobników: kobieta, mężczyzna

No wiesz. Światowe toto. Bywałe.

Ucz się Panie Kowalew, ucz... :lol:

https://anunnakiray.com/all-the-gender-symbols/

A po prawdzie to praktyczne do bólu podejście do tematu. Jak ma pan być z kimś na kilku- kilkunastumetrowym jachcie przez kilka tygodni (miesięcy) to chyba by chciał pan wiedzieć co Panu grozi, nie ? :roll:

Tak sobie myślę, że nowocześnie myślący ludzie będą robić wszystko by blobowi dorównać i prześcignąć.
W końcu mamy więcej komórek niż jedną.

Awatar użytkownika

Obrazek

Komandor pisze:
kowalew pisze:

No wiesz. Światowe toto. Bywałe.

Ucz się Panie Kowalew, ucz... :lol:

https://anunnakiray.com/all-the-gender-symbols/

A po prawdzie to praktyczne do bólu podejście do tematu. Jak ma pan być z kimś na kilku- kilkunastumetrowym jachcie przez kilka tygodni (miesięcy) to chyba by chciał pan wiedzieć co Panu grozi, nie ? :roll:

Tak sobie myślę, że nowocześnie myślący ludzie będą robić wszystko by blobowi dorównać i prześcignąć.
W końcu mamy więcej komórek niż jedną.

Wszystko to prawda, ale może ja jakieś odkrycie naukowe pominęłam, nie znam go, stąd się zastanawiam skąd u ludzi zamiast dwóch płci jak do tej pory, znaczy od zarania dziejów , wzięło się ich więcej? Ja ze wsi jestem i to mogą pewne informacje nie docierać.
A na poważnie, świat niechybnie zmierza ku upadkowi. Powiem szczerze, pierdolec się szerzy w zastraszającym tempie.

Agafio jaka Ty ciemna jesteś :lol: .
Mówiąc dosadnie i wulgarnie - pci jest w chuj i pizdu

U innych organizmów wielopłciowych te płcie mają znaczenie biologiczne podczas rozmnażania.
Np jest kilka faz rozrodu. Nie będę opisywał pewnych miłych robaczków bo tam jest kazirodztwo z matką i rodzeństwem i w ogóle sodomia i gomoria.

Ale hipotetycznie wyobraźmy sobie takie czteropłciowe w jednej fazie i jednym akcie. Załóżmy, że samiec nie jest zdolny do aktu z samicą bez stymulacji (wzrokowej, zapachowej czy jakiej tam) trzeciej płci (jak w filmie z Casanową kiedy musiał bzyknąc starą i brzydką hrabinę i jego flama mu za kotarą sceny odstawiała show by mógł. A potem już po akcie np do zapłodnienia potrzeba by katalizotora enzymu, którego dawcą jest czwarta pleć. I tak można ciągnąć i rozbudowywać. Np dodać jeszcze oklaski (i pleć klakierów) bo bez tego samica wpada w depresję, nie je, nie pije i umiera. Dodajmy do tego karmicielką - bo matka bez cycków, - taką mamkę i już mamy 6. Damy mamce kogoś do przytulania bo bez tego mleka nie daje i już kolejna.

Ale to wszystko, te płcie mają swoje uzasadnienie biologiczne w rozrodzie. ktoś powie - a mrówki i inne owady? Z robotnicami i "żołnierzami"? Wbrew pozorom też mają biologiczną rolę związaną z rozrodem. ktoś musi karmić i bronić królową a roju. I potomstwo. Bez tego zginie i nici z rozrodu.

Ale jaka jest biologiczna rola homo w biologi gatunku ludzkiego, ssaków, ptaków itp nie wiem. Może jakaś jest (pisałem już o tym kiedyś) a może nie ma żadnej. A że występuje powszechnie w pewnym procencie w populacji ludzkiej (i zwierzęcej) to tylko poszlaka, ze jest po coś ale nie dowód.

Powyższe to taka trochę zabawa intelektualna i nie rości sobie praw do teorii naukowej, chociaż na pewnych faktach naukowych ogólnie oparta. Proszę więc wykorzystać do pewnej refleksji ale nie brać zbyt poważnie :roll: .

We wsi Panie, pcie wyróżniamy trzy; męską, żeńską i nijaką, i niechaj tak zostanie, bo nam się Seksmisja szykuje i seks bezdotykowy.

Awatar użytkownika

Zastępca komendanta policji w Bydgoszczy odwołany. Udostępniał żarty z PiS na WhatsApp....
======
Zastępca komendanta miejskiego policji w Bydgoszczy Przemysław Mielczarek został odwołany ze stanowiska. Powodem były udostępniane na zamkniętej grupie na komunikatorze WhatsApp memy, które żartowały z polityków PiS. Na wicekomendanta miał donieść jeden z podwładnych.
====================
Czyli podpierdolił go kandydat na jego stanowisko...
Takie zasługi będą mu przez PiS-dzielców zaliczone

Nie wiem jak jest gdzie indziej ale zawiść to my z mlekiem matki wysysamy..... :(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9957 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 923, 924, 925, 926, 927, 928, 929 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.