forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sty 2020, 11:34 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Rezolucja, jakby nie było przyjęta w UE pomimo naszych niskich lotów i skuteczności na tym forum, więc wina nasza delikatnie mówiąc mała. I to też gra.
I w sumie nie taka głupia jak patrzeć z naszej strony. Jak już jesteśmy tu gdzie jesteśmy i w sytuacji jakiej jesteśmy, powinniśmy robić wszystko aby jak najbardziej przeszkadzać w miłosnych uściskach Zachód-Rosja nad naszymi głowami.
Szczególnie z Niemcami i potem Francją. Każde obniżenie pozycji Rosji i Putina w UE jest na naszą rękę.
I obojętnie co na to mówią Krymianie, górnicy z Donbasu i kogo bardziej lubimy w naszym interesie jest wspierać Ukrainę. I to najlepiej by było jak jest teraz. Utrzymanie tego konfliktu. Okrutne? Nieludzkie? Tak.
Raz Ukraina to nasza strefa buforowa. Ktoś powie ale Kaliningrad. W prawdziwej wojnie to słaba pozycja wyjściowa. Chociażby ze względu na logistykę. Szerokość frontu także. Jesteś lądowcem. To również powinieneś wiedzieć ze i teren niezbyt sprzyjający do ataku, szczególnie dużą masą czołgów. A do obrony, zasadzek przeciwpancernych dobry.
Dwa niech oni (bo i na silnej Ukrainie też nam nie zależy) się zajmują sobą jak najdłużej.

Powtarzam. Ja mogę Rosjan. i Rosjanki szczególnie, kochać, wódę z nimi pić i śpiewać ale to nie znaczy, że mam wspierać ich politykę i cele a nie nasze.

PS. Dodam, że dialektycznie patrząc Trump i każdy inny prezydent USA to też awanturnik z jeszcze wierszą maczugą niż Putin.
Bo dialektyczna i historyczna konieczność dziejowa nam mówi, że jak się ma maczugę to się nią macha.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2020, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Co, śrutu w du...e nie miałeś?!

https://bialystok.wyborcza.pl/bialystok ... srutu.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sty 2020, 2:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
canislupus pisze:
Cytuj:
Ale podtrzymuje to co powiedziałem wcześniej.
To, że on robi coś dobrze z punku widzenia Rosji i jej polityki nie oznacza, że mam go za to chwalić i mlaskać z zachwytu. Mnie gówno Polityka Rosji i jej cele i korzyści obchodzą bo ja jestem Polak nie Rosjanin.
I nie zawsze to co dobre dla Rosji jest dobre dla nas.

Comandore, ja też nie chwalę Putina, ale to nasza "klasa polityczna" podkłada się w sposób ewidentny i bezmyślny. Na dodatek nieświadomie zmusza innych do grzebania w naszych "ciemnych" meandrach historii. Tematu by nie było gdyby nie owa rezolucja. ;)


I to jest właśnie to, czego nasze polityki nie potrafią i nie rozumieją.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2020, 13:28 
Obstawiajcie co to teraz będzie ( mam na myśli całe zamieszanie z praworządnością). Wychodzimy z unii i zaczynamy budować PGR -y? Wczasy w Rumunii dla partyjnych kacyków? A może polska wersja Majdanu? Będą strzelać do tkanek??


Ostatnio zmieniony 24 sty 2020, 13:45 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 24 sty 2020, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
No to się zaczyna! Jaja jak birety!
Brawo Panie Sędzio!

Sędzia Paweł Juszczyszyn ukarał szefową Kancelarii Sejmu. Chodzi o listy poparcia KRS
Szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska została ukarana dwiema grzywnami po 3 tysiące złotych za nieudostępnienie list poparcia do nowej KRS. Taką decyzję podjął sędzia Paweł Juszczyszyn z Sądu Okręgowego w Olsztynie. Sędzia Juszczyszyn wezwał również ministra Zbigniewa Ziobrę do dostarczenia dokumentów.
============
https://wiadomosci.wp.pl/sedzia-pawel-j ... 704279681a

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2020, 18:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Też mu da grzywne?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2020, 19:09 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Da mu z grzywki - tzn. Zerro wypierdzi, że wyroki sędziego są nieprawomocne wobec biblii i żeby spadał na jabłonkę. I obniży mu gażę do 7.50 zł/mc.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 2:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Tfu, tfu, tfu. Albo wyśle do niego "seryjnego samobójcę" . Czego się obawiam bo po tchórzliwych mendach niczego innego nie można sie spodziewać.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
https://tvn24.pl/programy/willa-kwasnie ... ka-3229053

Agent Tomek sie pruje i sypie kolegow. Uklad sie sypie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2020, 9:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
no i proszę jak ładnie... :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 916, 917, 918, 919, 920, 921, 922 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group