forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2019, 10:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pisze tu szanowny Komandor, że nasza Europa za chwile zostanie zdominowana przez ludzi o ciemniejszej karnacji, albowiem ich jurność jest niebywale większa niż nasza. Nie przeczę, że tak być może. Jednak wszak naturze chodzi zawsze o to aby utrzymać gatunek przy życiu. Ten kto ma większe ku temu umiejętności ten wygrywa. Choć ja bym nie był taki do końca przekonany, że Europejczyk wyginie. Mamy swoich przedstawicieli w obu Amerykach. Popatrzmy na Północną, na Południową. Przecież tam sami chrześcijanie żyją. A dzietni, że nie wypowiedzieć. Tak więc nasza kultura nie zginie tak szybko.

Zarzucamy patologię przybyszom z Afryki muzułmanom. Salwador, Honduras, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Wenezuela, wymieniać można w nieskończoność. Olbrzymie obszary biedy, slamsy, narkotyki, morderstwa, prostytucja dzieci, handel dziećmi, głód, skrajna bieda, grzebanie w śmietnikach za kawałkiem chleba, przemoc domowa, bite i gwałcone kobiety przez pana i władcę domu. Toż to nasza cywilizacja! A my Europejczycy, których jest rzekomo pond 550 milionów w tym 70% chrześcijan boimy się ekspansji innej kultury w ilości kilku milionów przybyszów?

ps.

Polar wypierdalaj na szczaw ja Ciebie o pomoc nie prosiłem. Won do zenzy! :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 11:03 
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
Zamiast Bożego Ciała, bedzie Ramadan, a spróbuj nie obchodzić, to łeb zetną Tobie, dzieciom, i innym krewnym. To nam fundujecie właśnie.


Obawy zbyt katastroficzne, zarówno co do mieszania ras jak i wszystkiego innego.
Co nas czeka? poligon na którym zmiany są testowane to RPA.
Nie warto przytaczać szczegółów skoro na miejscu są ludzie którzy są w stanie opisać co się tam dzieje.
Ot tu np: (proszę się nie obawiać ten Pan nie jest rasistą)
https://stanislawczyz.wordpress.com/201 ... przypadku/

Co do mieszania ras, różnice są zbyt duże, pozwalają na gwałt czy pozytywne jednostkowe przypadki, jednak w dużej skali prowadzą do zamkniętych, ogrodzonych drutem kolczastym pod napięciem gett, do których obcy nie mają dostępu. Mieszani, wszędzie są obcy, biada im.


Katastroficzne powiadasz, ale ta katastrofa już się dzieje.Kulturalna, mentalna, intelektualna..

Zwrócę uwagę, że oprócz alkoholu, muzułmanie nie jedzą wieprzowiny, co by z całą pewnością ograniczyło hodowle, a ograniczenie hodowli by poprawiło klimat w Polsce, więc to mogłoby być też pozytywne

W sercu Europy giną ludzie a pani Środa wesolutko pitoli powyższe kocopoły. Jaki obronik trzeba mieć w głowie, żeby coś takiego wyprodukować?
Słyszał ktoś by w Czechach, na Słowacji ktoś podkładał bomby, palił samochody?
Nie, jest sielsko jak we wsi u pradziadzia. Bo polityczna poprawność, tolerancja nie wyprała im mózgów, a ludziska nie głosują na kogoś tylko dlatego, że jest pedałem.
Od tego się zaczyna, durnego ''myślenia'', skoro u nas kibol komuś bęcki spuścil, to znaczy że mamy zaprosić do siebie tysiące obcych. Od tego, że podstawowa komórka społeczna jest równana z patologią, a para gejów to taki fajny, nowoczesny trend.
Od tego, że nie można powiedzieć tego, czy tamtego, bo zaraz cię zaszufladkują żeś faszysta czy pisior.

PS. Ciekawy reportaż z linku.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 11:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A gdzie to tak głosują tylko dlatego, że kandydat jest pedałem? Nie przesadzasz? Zresztą gdyby nawet tak było u nas, to nie ma się czemu dziwić. Takie traktowanie LGBT daje właśnie podobne rezultaty w społeczeństwie. I nie ma co tu ludzi winić. Trzeba winić decydentów. Polityków, kościół.

Wydaje mi się, że na 37 milionowy naród te 7 - 10 tys przybyszów, które i tak by u nas nie zostały można było przyjąć bez względu na to czy kibice spuścili komuś wpierdol i czy rodzina to patologia, czy nie. Nikt mi nie powie, że czekałoby nas to samo co np we Francji. Nienawiść muzułmanów skierowana jest przede wszystkim do krajów zachodu bo od nich doznali przez lata najwięcej krzywdy. Polska nie dość, że nieatrakcyjna co pod względem życia to raczej tam nieznana lub mało znana. Na szczęście muzułmanie nie są na tyle świadomi aby nas też zaliczać do tego kręgu państw. Chociaż my bardzo się ostatnio staramy aby jednak zwrócono na nas uwagę. Niestety w sensie negatywnym.

I co do rodziny, w Czechach rodzina to nie tylko kobieta i mężczyzna ale również inne zestawienia u nas nie do przyjęcia bo obrazoburcze.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 11:47 
AGAFIA pisze:
Nie, jest sielsko jak we wsi u pradziadzia. Bo polityczna poprawność, tolerancja nie wyprała im mózgów, a ludziska nie głosują na kogoś tylko dlatego, że jest pedałem.
Od tego się zaczyna, durnego ''myślenia'', skoro u nas kibol komuś bęcki spuścil, to znaczy że mamy zaprosić do siebie tysiące obcych.


Ocena rzeczywistości, to projekcje naszych własnych fobii.
Jak ktoś, kiedyś dostał bęcki na podwórku i krzyknięto za nim - żyd, będzie w życiu dorosłym starał się wziąć odwet, zemścić na dawnych "oprawcach". Analogicznie może być z utratą przywilei, czy to socjalnych, czy towarzyskich.
Wyrzucono nas z pracy, będziemy szczerze nienawidzić nowego dyrektora. A jest jak jest z PiSu, a my mamy konto na forum nie...uuuu...jazda bez trzymanki.:lol:
Ale nie będzie to miało nic wspólnego z obiektywną oceną realu.
I tak ma każdy, Ty, ja, kołek.
Trzeba tylko znaleźć proporcje pomiędzy własnymi fobiami, a realem. A tu obawiam się, że dla niektórych ich racje są metaracjami według których powinien kręcić się wszechświat. Patrz: Kaczyński.
A jego odpowiedniki są tu, na tym forum.

Ja byłem okrzyknięty naziolem, przez gościa, który bez ogródek propagował tu segregację czystości rasy.
Drugi, socjalista lewak, przyklaskiwał mu z zapałem deklarując, że to on będzie określał kto może otrzymać status Prawdziwego Człowieka.
I myślisz, że są samotni w swoich zapędach?
Nie, nie są. Tu na postępowym forum.
To jest ich postęp, który chcą wprowadzić , żeby zagłuszyć właśnie swoje fobie.
;)


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 11:53 
Zgadzam się Polar, dawno temu pisałam, że brakuje równowagi. To zachwianie proporcji, prędziej czy później doprowadzi do wojny. Cywilizacyjnej, a potem na maczety. Zresztą nie wiem czy już nie mamy z nią do czynienia.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 12:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Europejczycy mają doświadczenie, Anglicy, Francuzi, Niemcy, dadzą sobie radę, koców z odrą-ospą
i wody ognistej nikt nie odmieniał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 13:43 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Nie żyje oswojony szop Edward należący do jednej z mieszkanek Olsztyna. Udusili go turyści, którzy złapali zwierzę, włożyli je do plastikowej beczki i przykryli wiekiem. Później tłumaczyli, że bali się wścieklizny.

Szkoda, nie napisali, czy turyści to muzułmanie czy pedały.
A nie, to typowa polska rodzina z dziećmi.
W ramach edukowania dzieci zamordowali bestialsko zwierzaka.
motłoch jebany i ciemny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 13:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
U nas w dzikich krajach za takie coś nieludzie siedzą w tiurmie.

https://ria.ru/20170825/1501074099.html

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 14:16 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo w "dzikich krajach" - tak bywa...........nie to, co w cywilizacyjnie ukształtowanej przez katolicyzm Polsce....! Tu się przestrzega katechizmu a w nim przecież napisano, że Szef wszystkich Szefów pozwolił, by zwierzęta wykorzystywać i czynić sobie podwładnymi. I tylko to się liczy a nie jakieś tam prawo.. ;)
Poza tym, co to dla turysty jakiś tam szop.........misia w Tatrach potrafili utopić to tym bardziej sobie z szopem poradzili..............skurwysyny !


Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 14:19 przez stary praktyk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 14:19 
Ależ pierdolicie Praktyku :lol:


Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 14:21 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group