forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2018, 14:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja przepraszam ale przy pierwszym wpisie pominąłem kilka spraw mnie nurtujących. Byłem wzywany do stołu na obiadek. A tam spotkały mnie same rarytasy, że nawet Kulczyki by nie odmówili. I tak: dwie pieczenie, jedna karkóweczka z warzywami i przyprawami a druga wołowinka również pyszna. Wybrałem obie. Do tego sosik, ziemniaczki i suróweczka z jakimiś kiełkami. podobno o dużej zawartości żelaza.

Ale do sprawy.

Nie Panie Polar Kulczykowie to nie idioci. Tego czego się dorobili to stało się zgodnie z prawem, więc bać się niczego i nikogo nie muszą. Choć być może jakaś namiastka naiwności w ich postępowaniu jest. To jednak każdego indywidualna ocena. Żeby ocenić dobrze co naprawdę dzieje się w Polsce i jaka przyszłość nas czeka pod rządem skrajnej pisowskiej prawicy pokazywaniem rezydencji Kulczyków w budowie nie zrobi się. To może być tylko śmieszne.



Napisał Pan o budowie rezydencji i twierdzi Pan, że to nie z zazdrości. Więc z jakich pobudek? Czyżby kolejny polski kompleks chciał Pan pobudzić - o patrzcie biedni Polacy, "pasożyt" się dorabia"?

Ale wiem - Pan chce udowodnić przez to, że ten kraj jest normalny, pomimo zastrzeżeń do obecnej władzy. Niech Pan pamięta, że proces tzw "dobrej zmiany" trwa i jeszcze nie wiadomo co będzie.

Trochę z historii

Jak Pan zapewne wie nie wszystkich niemieckich Żydów przekonało to jaka będzie ich przyszłość w Niemczech po "Nocy Kryształowej" w roku 1938. Nie wszyscy opuścili III Rzeszę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
Czyli co? Kulczyki to idioci inwestujący pieniądze w niepewnym kraju, którego rządzący w każdej chwili mogą ich okraść z majątku?
:lol:
Gdyby czuli jakiekolwiek zagrożenie ze strony pisu, mogliby sobie kupić jakąś wyspę wGrecji, i tam się budować. A nie czekać psów Kaczyńskiego.


Po pierwsze to słabe zdjęcie żeś Pan wstawił, tu jest lepsze:

https://www.google.com/maps/@52.7085943 ... i800!8i453


A po drugie to nie siej Pan defetyzmu i szkodliwych miazmatów, to miejsce któreś Pan wskazał to teren Wilczego Parku, − terenowa stacja doświadczalna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, i tyle w temacie.

Jeżeli nawet ktoś tam coś buduje to dla dobra przyrody matki naszej, ot zagrody czy woliery dla zachowania rzadkich i ginących gatunków zwierząt polskich, restytucja i reintrodukcja wilków, tarpanów, cietrzewi, głuszców i dropi.
A może nie znasz Pan wagi zachowania populacji wilków dla polskiego ekosystemu?
To błąd który trzeba czemprędzej naprawić.
Stąd te czarne myśli?
W razie czego, stacja jest dostępna do zwiedzania o ile się Pan wcześniej umówi, nawet gołębnik mogą Panu pokazać a na odchodne zrobisz Pan sobie zdjęcie z Pawiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
I tak ich szlag na serce trafi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 16:05 
Pantryglodytes pisze:
miejsce któreś Pan wskazał to teren Wilczego Parku,
− terenowa stacja doświadczalna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, i tyle w temacie.



Dlaczego tylko tyle? Ktoś w czasie "dobrej zmiany" buduje piętnastopiętrowe zamczysko o wysokości 75 m w
sercu rezerwatu i nie wiadomo kto buduje, ani kto wydał zgodę. Nie wiadomo też po kiego w rezerwacie wilków
zamek dla którego budowy zmieniono linię brzegową jeziora, otoczony fosą i wypasiony 50 apartamentami,
oczyszczalnią, podziemnym parkingiem, kotłownią i podobno lądowiskiem dla śmigłowca. Może Kulczyki
Szyszkownikowi drugą "stodołę" stawiają w podzięce za "kryszę". ;)

A tu taki żarcik władzuni
Załącznik:
__________________.jpg
__________________.jpg [ 29.44 KiB | Przeglądany 2359 razy ]

https://noizz.pl/nauka-i-technologia/tajemniczy-zamek-w-srodku-puszczy-noteckiej/61zrmn2


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
I tak ich szlag na serce trafi.


Może i nawet miałby Pan słuszność, gdyby podróżowali do tego zamku komunikacją publiczną przyjazną ludziom i miastom, albo na piechotę.
Ony nie takie głupie, obok jest prywatne lotnisko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
No i Kamiński z Ziobrem bez pukania nie wejdą :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 16:46 
Chujozie boruchowi podobają się geszefty kulczykowe. Wynika to z niewiedzy, naiwności czy głupoty?


http://niepoprawni.pl/blog/8282/jan-kulczyk-biznesmen-czy-hochsztapler-i-kombinator-13

http://www.polishclub.org/2017/05/12/znikli-spadkobiercy-fortuny-jana-kulczyka/


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 17:01 
Zwykli złodzieje okradający społeczeństwo.
Ale nie ma się co dziwić Boruchowi, że wpada w zachwyt na takimi szumowinami.
Obecnie pieniądze są miernikiem wartości człowieka, a powinny jedynie zamożności.
Masz szmal - jesteś mądry i piękny, jebiesz w zęzie toś cham, nieudacznik i prostak.
Takie czasy, niestety.


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 17:28 
polar pisze:
Obecnie pieniądze są miernikiem wartości człowieka, a powinny jedynie zamożności.
Masz szmal - jesteś mądry i piękny, jebiesz w zęzie toś cham, nieudacznik i prostak.
Takie czasy, niestety.


Nie Panie Polar. No przynajmniej nie do końca. W naszej polskiej mentalności, więc i Pana przecież,
pieniądze są miernikiem wartości człowieka, ponieważ każdego kto je ma, nazywasz Pan złodziejem.
Czyż nie? Jednak np. w kulturze anglosaskiej, pieniądze są wyznacznikiem inteligencji i zaradności ich
posiadacza. Kaznodzieje protestanccy wpajają przekonanie, że Bóg nagradza pracowitych bogactwem.
Przeciwnie do klechów katolickich, którzy wbijają do łbów, że tylko biedny przestąpi bramy raju.

I nie jest moją prawdą, że bogaty z automatu = mądry. Często bywa, że bezwzględny i tylko cwany.
Nie jest też moja prawdą, że jebiący w zęzie musi być nieudacznikiem. Przecież może to po prostu lubić.
Jednakże jebiący w zęzie i jojczący jak mu w tej zęzie źle, jest nieudacznikiem bez wątpienia, bo przecież
nikt go siłą w tej zęzie nie przetrzymuje. Naturalne dla człeka rozumnego jest rozwijanie się i sięganie
wyższych celów. Cechą nieudaczników jest natomiast wegetacja i szukanie winnych wokół.

Prostak za to jest kosmopolitą i bywa profesorem i posłem na Sejm, jak żulem w obszczanych spodniach.
Często jednym i drugim jednocześnie. czego dowiódł jeden z posłów PiS.


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 17:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Polar i Pani evaj czy ja napisałem, że wpadam w zachwyt? Nie kłamcie na listość Stalina. Gdyby tak było Panie Polar to nie Pan by przyniósł tę informację na fo ale ja jako sledzący cudowny rozwój kulczykowej fortuny.

Mówi Pan "złodzieje"? Tak więc mam rację z pańskim odbiorem tegoż. Jakieś dowody? Ma Pan? Jeżeli tak. to dalejże do prokuratora z tym. Pan Ziobro ozłoci Pana. On od dawna takich jak Kulczyk chętnie by oskórował z majątku. Przecież tak obiecał Polakom. Minęło prawie trzy lata a on bidula pastwi się jedynie nad kilko,ma nawet nie płotkami ale uklejkami. A tych wielkich w pierdlu jak nie widać tak nie widać. Aha jak Pan ruszysz do tej prokuratury to weź Pan ze sobą Panią evaj. Niech weźmie ze sobą te dwa linki co zamieściła. Już portier w prokuraturze nieźle się obśmieje.


Dla mnie Kulczyk jest Kulczyk. Taki sam biznesmen jak i inni. Na tą chwilę nie ma tam problemu przestępczego dorabiania się kosztem ludzi. Jak będzie oficjalne oskarżenie, przypuszczam dzięki Panu i Pani evaj to pogadamy. Tak naprawdę w wolnym rynku gospodarki kapitalistycznej nie ma uczciwych. Każdy kto się biznesem trudni w ten czy inny sposób gdzieś jest umoczony. Jedni wpadają a drudzy nie. Jeżeli nie wpadają, to nie ma tematu. Jest tylko głupie pierdolenie idiotów, bo bez dowodów, którzy służy tylko niezdrowej atmosferze i tworzeniu smrodu bo komuś coś w życiu się nie udaje a innym tak.

Kulczyk jest dla mnie obojętny. Ni ziębi mnie, ni grzeje, jak to mówią. Gdyby był długonogą, cycatą z pupą jak arbuz brunetką, to może byłbym zainteresowany - wzrokowo. A tak - Jan już nie żyje, a jego dalszej rodziny to nie znam. Nawet nie wiem ile wynosi ich fortuna. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group