forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2019, 12:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Biedaczek.

Może rydzol go wspomoże... :lol: :lol:

Krzysztof Wyszkowski, który dwukrotnie przegrał z Lechem Wałęsą procesy sądowe, prosi o finansowe wsparcie go w opłaceniu publikacji przeprosin.

Krzysztof Wyszkowski, członek kolegium IPN i były opozycjonista, w 2011 roku przegrał proces cywilny z Lechem Wałęsą, który pozwał Wyszkowskiego za nazwanie go współpracownikiem SB o pseudonimie "Bolek"

Po przegranym procesie Wyszkowski utrzymywał, że w rzeczywistości go wygrał. Tym razem został pozwany za wprowadzanie opinii publicznej w błąd. Proces przegrał w grudniu 2018 roku.

Sąd orzekł, że Wyszkowski przez 5 dni ma przepraszać Wałęsę, a stosowny tekst przeprosin ma zostać zamieszczony na własnej stronie Wyszkowskiego, na portalu "Radia Maryja" i "Gazety Polskiej Codziennie".

Kilka dni temu Wyszkowski zwrócił się do opinii publicznej o wsparcie w sfinansowaniu publikacji przeprosin.

https://www.rp.pl/Sadownictwo/190429436 ... LSMCmFys-Q


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 12:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Parafon pisze:
Przyjedź Ksionc i Wezyr to zobaczymy czy się posracie po 10 min. czy po 15 :mrgreen:




Bo? Straszy tam cuś, czy jak? Ja tam niezbyt strachliwy jestem, ale Ksionc mógłby wachlowanie nogawek zaliczyć. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nauczyciele, zdaje się, idą po rozum do głowy.

"Coś we mnie pękło". Nauczyciele znaleźli nową formę strajku – porzucają zajęcia

każda historia o nauczycielu, który rezygnuje z dodatkowych zajęć, wywołuje aplauz. Takie rozwiązanie proponuje też ZNP. "Pracujemy tylko tyle, ile zobowiązują nas do tego przepisy prawa oświatowego" – ogłosił w poniedziałek.

Aneta Jurek, nauczycielka języka angielskiego i wychowawca z 21-letnim stażem w szkole w Aleksandrowie Łódzkim właśnie wysłała komunikat do rodziców. Powiadomiła ich, że prosi o kontakt tylko i wyłącznie od godziny 8.00 do 16.00

Uczniów zaś poinformowała o tym, że wszelkie wyjścia muszą organizować pod wodzą rodziców. Ona zaś chętnie przejmie opiekę, ale tylko w ramach jej planu lekcji.

"Po strajku coś we mnie pękło"
– Ja potrafiłam mieć telefony o godzinie 22. W sobotę, niedzielę, to była norma. Rodzice kontaktowali się przez messengera i inne komunikatory. Mama dzwoniła o 22.30 z pytaniem, czy jutro zakładamy białe bluzeczki. Odpowiadałam, świat się nie zawalił. Ale to był grzech z naszej strony, bo w ramach dobrej współpracy z rodzicami, po prostu pozwoliliśmy sobie wejść na głowę – mówi naTemat.

Jest wychowawczynią klasy 7, bardzo chwali rodziców swoich uczniów, zastrzega, że nigdy nie miała z nimi żadnych problemów, zawsze się dogadywali. – Ale po strajku coś we mnie pękło. Postanowiłam zadbać trochę o siebie, o swój wolny czas. O prawo do wolnego czasu i do tego, że ja też mam własne życie – mówi.

W internecie coraz więcej znajdziemy podobnych historii. Coraz częściej wspomina się o tzw. strajku włoskim, gdy strajkujący bardzo skrupulatnie, drobiazgowo, wykonują swoje zadania. "Proponuję do końca roku szkolnego strajk włoski! Tylko i wyłącznie prowadźmy lekcje! NIC WIĘCEJ!!!!" – takie hasło rzucił jeden z nauczycieli na grupie facebookowej "Ja, nauczyciel".

https://natemat.pl/271319,nauczyciele-a ... r6Aca9x3Ak

Nie chwaląc się, jak już dawno mówiłem, że powinni przejść do strajku włoskiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Biedronka czeka.
A 2mln geniuszy wykształconych przez te kadry na zmywakach pracuje bo na szczęście podstawy angielskiego poznali.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 18:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I bardzo słusznie. Popieram.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 9:27 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
wezyr pisze:
Parafon pisze:
Przyjedź Ksionc i Wezyr to zobaczymy czy się posracie po 10 min. czy po 15 :mrgreen:




Bo? Straszy tam cuś, czy jak? Ja tam niezbyt strachliwy jestem, ale Ksionc mógłby wachlowanie nogawek zaliczyć. :lol:

Nie, Wezyru, nie straszy. Ale to jest Puszcza a nie Lasek Bielański :lol: Już widziałem takich gierojów co po 10 min. do domu chcieli wracać, tylko nie wiedzieli w którą stronę i dlaczego :mrgreen: A jeden z Krakowa jak zobaczył jelenia to się autentycznie posrał. Jeleń też - ale ze śmiechu :mrgreen:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 12:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja zaryzykuje....... :oops:
Nie zginąłem w Nowym Jorku, - to może i u Ciebie nie zgubię się......!
I jelenia widziałem, i sarny, i dziki a nawet wilki ( wprawdzie w ZOO ale jednak....) - więc posrać się nie powinienem........a do domu "po mchu" i po gwiazdach trafię........nawet najebany....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
stary praktyk pisze:
A ja zaryzykuje....... :oops:
.a do domu "po mchu" i po gwiazdach trafię........nawet najebany....... :lol:

Ta. A w dolinie dwa tygodnie mżawki deszczu i mgły modlitwą odmienisz.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Próba przewrotu zbrojnego w Wenezueli?

Samozwańczy prezydent Juan Guajdo zaapelował do Wenezuelczyków o wyjście na ulicę, w okolicach bazy lotniczej la Carlota w Caracas część wojskowych przeszła na stronę opozycji. Wojska wierne rządowi ściągają posiłki. W okolicach lotniska słychać strzały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 14:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pan Premier Buzek zbiera butelki aby ratować OFE
Obrazek
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/b ... -WAmS.html

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 815, 816, 817, 818, 819, 820, 821 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group