forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 maja 2020, 21:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Czarna_Mańka pisze:
Pedofili wyłapać i do mamra. Wszystko jedno jakiego pedofil fachu.
W punkt!
Czarna_Mańka pisze:
Tymczasem prokuratura w Trójmieście
... W niczym nie odstaje od warszawskiej, krakowskiej i w Pcimiu Dolnym.
Gar z pomyjami od zawsze. Teraz ober-kuchmistrzem Ziobro.
Cieleckiej urwie jaja, pedofile w kieckach za karę zostaną przeniesieni na inną parafię.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
.... ale o tym, ze TVpis zorganizowała w tym przybytku "sztuki rozkoszowania" imprezę w 2016 już Latowski nie wspomniał, o tym ze Chodakowa tam bywała i Brodka i Bednarek i Barbara z "M, jak mdłość" i kabarety i mnóstwo innych tez nie - wg Latkowskiego wszyscy to też są zboczeńcy?
Niech powie, że ma dowody, że ten i ten zrobił to i to a jak nie ma to niech przestanie sie lansować i wysługiwać pis-stakom - chyba każdy myślący człowiek widzi o co chodziło - żeby zrobić wielki medialny szum, który będzie sie ciągnął jeszcze bardzo długo i przykryć bardzo skutecznie pis-owskie afery, że o kompletnym zignorowaniu tragedii dzieci wykorzystywanych przez zboków w sutannach nie wspomnę.
Spółka Latkowski-Kurski! Tajemnicą jest ile TVP dała kasy Latkowskiemu na realizację tego paszkwilu - i że w ustaleniach było aby emisja poszła zaraz po filmie braci Sekielskich.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
MagnificencjaS pisze:
.... ale o tym, ze TVpis zorganizowała w tym przybytku "sztuki rozkoszowania" imprezę w 2016 już Latowski nie wspomniał, o tym ze Chodakowa tam bywała i Brodka i Bednarek i Barbara z "M, jak mdłość" i kabarety i mnóstwo innych tez nie - wg Latkowskiego wszyscy to też są zboczeńcy?
Niech powie, że ma dowody, że ten i ten zrobił to i to a jak nie ma to niech przestanie sie lansować i wysługiwać pis-stakom - chyba każdy myślący człowiek widzi o co chodziło - żeby zrobić wielki medialny szum, który będzie sie ciągnął jeszcze bardzo długo i przykryć bardzo skutecznie pis-owskie afery, że o kompletnym zignorowaniu tragedii dzieci wykorzystywanych przez zboków w sutannach nie wspomnę.
Spółka Latkowski-Kurski! Tajemnicą jest ile TVP dała kasy Latkowskiemu na realizację tego paszkwilu - i że w ustaleniach było aby emisja poszła zaraz po filmie braci Sekielskich.

To taka "rządowa zagrywka", nowy sposób na odwrócenie uwagi od rzeczy istotnych z jednoczesnym umazaniem w gównie.
Ot taki specjalny "chwycik" rzucony jako koło ratunkowe dla "biskupiej braci". Spodziewać się należy kolejnych podobnych materiałów skierowanym przeciwko innym oponentom PiS.
To mogą być kandydaci na urząd prezydenta i ich rodziny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 22:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No proszę Wirnik wiedział a celebryci nie. Ktoś tu kłamie.

Co do tego obwiniania puszczalskich małolat marzących o nogach w procę dla obleśnego starucha (i 40 latek dla małolaty to staruch) z kasą czy sławą . się nie wypowiem. Niech to co napisałeś WRL samo o tobie mówi. W sumie mentalność jak przed wojną. On nie winien, ona winna. Ona dawać nie powinna.

Mimo to jednak takich przybytków nie bronisz, swoją gębę byś za nie na szwank nie wystawiał. A to już coś.

PS.kurde nie wierze. Nie wolno mówić o pedofil poza krk bo to odwraca uwagę od biskupów. No nie. Brawo!!!!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 22:44 
Komandor pisze:
Co do tego obwiniania puszczalskich małolat marzących o nogach w procę dla obleśnego starucha (i 40 latek dla małolaty to staruch) z kasą czy sławą . się nie wypowiem. Niech to co napisałeś WRL samo o tobie mówi.


Jak widać, to przepisywanie internetu nie uczyniło ciebie nic mądrzejszym, bo trzeba jeszcze rozumieć co się przepisuje misiu.
Otóż wbij sobie pod czapkę, że ja małolat nie oskarżam, tylko stwierdzam fakt. Puszczały się za komuny, pewnie też przed wojną i rozbiorami.

Nie zwróciłeś oczywiście uwagi na moje ostatnie zdanie, a ono własnie jest moim stanowiskiem w sprawie. Jest towar, to i chętny się znajdzie.
To my wszyscy jesteśmy winni! Winni jesteśmy jako rodzice chowający dzieciaka jak kota szwendającego się gdzie i kiedy chce. Winni ułudy,
że retoryczne pytanie - "a lekcje odrobiłeś", wypełnia obowiązki rodzica. Winni jako obywatele, bez protestu pozwalający na upadek osiedlowych
klubów i gminnych MDKów. Winni jesteśmy uważając, że lekcja religii nauczy dzieciaka zrozumienia norm moralnych i szacunku do siebie.
Głupi ludzie wychowują głupie dzieci. Pazerni dorobkiewicze wychowują tępe blachary, a patologia rodzi patologię. Tak tworzy się towar, a
amatorów tego towaru od zawsze cmokamy w dupy, czyż nie? Polański, Nicholson - żeby tak z grubsza. Kto nie lubi Nicholsona, no kto?
Ja lubię, i to o mnie mówi wszystko - jak zapewne za chwilę ogłosi światu Kolos Helski, który internet przepisał nim go Chuck Norris przeczytał.


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2020, 8:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Idąc tropem klasyka " bo to ciemny lud ma kupić". I kupi. Los ofiar, wykorzystywanych dzieci jest tu mało ważny. Cel polityczny uświęca środki. W końcu jest na to kasa 2 miliardów zł. Pedofilia jest procederem, który nie ma konkretnego środowiska na celu. Występuje wszędzie. Tylko w filmie Latkowskiego nie chodzi o ofiary, o ich los. One zostały tam potraktowane jako narzędzie do robienia polityki przeciwko opozycji. To nie dziwi - w rękach pisreżimu. Tam wszystko co prowadzi do celu jest dobrym narzędziem. Brat Jarosława, który poległ, ci co z nim podróżowali do Smoleńska również. Dlaczego nie miały być tym samym ofiary pedofilów? Czy pisowski suweren będzie zastanawiał się, czy aktor Chyra, publicysta Wojewódzki, reżyser Zanussi to zboki czy uczciwi ludzie? Nie. Dla niego ważne jest to, że ów gniot Latkowskiego wymieniający pewne znane nazwiska je pokazał w takim cieniu. Jak widać dla twórców filmu nie ważne okazało się czy faktycznie mamy do czynienia ze zbokami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 8:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Przez kilka lat serwisowałem instalacje nagłośnieniowe w kilku klubach w mieście.
Właściciela jednego z nich znałem od dawna, bo chodziliśmy do tej samej klasy.
Bar, stoliki, parkiet, konsola DJ w rogu na podwyższeniu i pokoje z laskami na "zapleczu".

Przesiadywałem w tych klubach często, ale w tym z burdelem najczęściej.
Raz, że znałem szefa, który był niesamowicie zabawny a dwa, że atmosfera była
kapitalna. Nigdy nie przyszło mi do głowy spytać w jakim wieku są dziewczyny.
Po co, skoro chodziłem tam spotkać się z kolegami, posłuchać dobrej muzyki,
napić wódki i czasem przy okazji zarobić pieniążka.

Waldka zastrzelili w jego samochodzie gangsterzy spod Warszawy.
Klub padł momentalnie a ja nigdy nie "skosztowałem atrakcji" z zaplecza.
Gdy kiedyś któraś z tych lasek zacznie opowiadać o klientach i wyjdzie na jaw,
że nastolatkę pukali policjanci, urzędasy i prawnicy których tam widziałem,
mam się pokajać i przepraszać? A za co, w życiu!



PS
Miałem dokładnie taką torbę :arrow: https://www.medmarket.pl/img/products/39/70/1_max.jpg,
z którą nigdy się nie rozstawałem. W niej narzędzia, miernik, trochę różnych tranzystorów mocy,
kondensatorów i cewek z membranami do głośników wysoko-tonowych Tonsila.
Miałem przezwisko "doktor stanax" :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 9:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
WLR pisze:
Komandor pisze:
Co do tego obwiniania puszczalskich małolat marzących o nogach w procę dla obleśnego starucha (i 40 latek dla małolaty to staruch) z kasą czy sławą . się nie wypowiem. Niech to co napisałeś WRL samo o tobie mówi.


Jak widać, to przepisywanie internetu nie uczyniło ciebie nic mądrzejszym, bo trzeba jeszcze rozumieć co się przepisuje misiu.
Otóż wbij sobie pod czapkę, że ja małolat nie oskarżam, tylko stwierdzam fakt. Puszczały się za komuny, pewnie też przed wojną i rozbiorami.

Nie zwróciłeś oczywiście uwagi na moje ostatnie zdanie, a ono własnie jest moim stanowiskiem w sprawie. Jest towar, to i chętny się znajdzie.
To my wszyscy jesteśmy winni! Winni jesteśmy jako rodzice chowający dzieciaka jak kota szwendającego się gdzie i kiedy chce. Winni ułudy,
że retoryczne pytanie - "a lekcje odrobiłeś", wypełnia obowiązki rodzica. Winni jako obywatele, bez protestu pozwalający na upadek osiedlowych
klubów i gminnych MDKów. Winni jesteśmy uważając, że lekcja religii nauczy dzieciaka zrozumienia norm moralnych i szacunku do siebie.
Głupi ludzie wychowują głupie dzieci. Pazerni dorobkiewicze wychowują tępe blachary, a patologia rodzi patologię. Tak tworzy się towar, a
amatorów tego towaru od zawsze cmokamy w dupy, czyż nie? Polański, Nicholson - żeby tak z grubsza. Kto nie lubi Nicholsona, no kto?
Ja lubię, i to o mnie mówi wszystko - jak zapewne za chwilę ogłosi światu Kolos Helski, który internet przepisał nim go Chuck Norris przeczytał.


Wiesz Wirnik, OK, dotarło, że tylko opisałeś. Niech będzie.. Co prawda w takim tonie.... mniejsza. I chyba jednostronnie - jest towar - jest popyt. A może by tak odwrócić. Jest popyt - jest towar. Bo jakby popytu nie było to ani tych chętnych, z własnej woli, i tych zmuszanych, gwałconych, też by nie było. A film, jakbyś nie zauważył, byl raczej o tych drugich, Wabionych, omotanych, zmuszanych. Opisałeś fakty. Ale tylko jedną stronę. To trochę takie zrzucanie winy na ofiary często. Bo nawet te co w szpileczkach się do tych przybytków same pchały niekoniecznie pchały się by je jakiś stary rep w kasą wyruchał w kiblu. Piszesz, zepsute małolaty tworzyły rynek i nic dziwnego ze znajdowały amatorów. Czy to ci przypadkiem nie przypomina tłumaczenia tych biskupów co pisali (mówili), że dzieci kuszą księży. Same lgną. Ze często robią to za kasę, inne korzyści np rzeczy z darów (za komuny - Jankowski i inni).
Tak jest, z różnych przyczyn jest i taka spontaniczna prostytucja nieletnich: Biedy (przed wojną jak już pytasz młodsze się na ulicach podwarszawskich miasteczek panom z Warszawy za 1 zl oddawały), bo chcą mieć to samo co koleżanki w szkole (gdzie rewia mody jest teraz i szpan), bo im wielki świat imponuje i nawet za darmo świat idą w tango.

Ale jest też druga strona medalu. Bardziej ciemna. Wyszukiwanie naiwnych lasek w sieci, kuszenie, itd. O tym milczysz. I to wiele mówi.

I wiem, ze to z obserwacji piszesz. Nawet skomentowałem, że Ty widziałeś a celebryci ślepi byli.

I wiesz, tylko jedno, z tym przepisywaniem internetu. Słuchaj no artysto, ja więcej książek przeczytałem niż Ty w całym swoim życiu na oczy widziałeś. I nie były to tylko (i nie są) czytadła. Ale np książki z serii ceramowskiej, historie powszechne, o sztuce, filozofii, z astronomii (Rybka. Kulikowski, inni) wartka akcja z ciągami Hertzsprunga-Russella, z fizyki, biologi (rzadziej) i innymi. Wiem, dla Ciebie to niepojęte, że ktoś po prostu może mieć wiedzę. I to szeroką. Nie tylko w swojej specjalności lub wąskim hobby. Oczywiście nie pamiętam wszystkiego dosłownie i w dzisiejszych czasach wspieram się cytatami z internetu (dając często linki jako źródło). Ale równie dobrze mógłbym iść poszukać na półkach i z palucha wklepać.
Tak, wystarczy w google. Ale nawet i w google trzeba wiedzieć czego się szuka. Np wiedzieć, że istnieje coś takiego jak ten diagram H-R. Albo historyk angielski George Macaulay Trevelyan, aby go w internecie znaleźć.
Oczywiście tacy geniusze jak Ty wiedzą to samoistnie sami z siebie. Mają wiedzę objawioną. Nic z netu (a i z książek)
Otóż wiedzę zawsze ma się z jakiegoś źródła. I sprawą drugorzędną jest czy ze szkoły, z książek czy internetu. Chociaż podstawą powinny być te pierwsze.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 maja 2020, 11:21 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 10:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
No nic....trochę z innej strony....
Kolejny wstrząs anafilaktyczny? covid-19
Zwijamy zabawki.
Ciekawe co z tego będzie.

https://www.przegladkoninski.pl/PL-H5/3 ... palni.html

Ktoś na forumie zastanawiał się kto zyskuje .... to jedyna? elektrownia prywatna?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2020, 13:21 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Nie jest winą głupiego, że jest głupi.
Ryba psuje się od głowy.
Tak funkcjonuje ten system.
Górne warstwy piramidy są zepsute.
Im wyżej, tym większe zepsucie.
I każdy, kto się wspina na szczyt, do którego nie dotrze, psuje się.
Za bycie elitą się płaci.
Płaci się za to, żeby móc patrzeć z góry na to głupie bydło, które nie ma ani chęci, ani możliwości, żeby stać się częścią elity.
Głupie bydło nie ma pojęcia o elitarnych rozkoszach. Głupiemu bydłu wystarcza pasza z byle czego.
Ważne, żeby bydło było głupie.
Żeby czasem nie spróbowało podnieść ręki na swoich elitarnych panów.
I nie jest winą bydła, że nie potrafi bronić swojego potomstwa.
Dla bydła pasza ze zmielonych kości.
Dla elit prosiaczek, jagnię, czy cielęcinka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 940, 941, 942, 943, 944, 945, 946 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group