forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 9:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lis 2017, 0:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
IroB pisze:
widzisz gdybys pierdolil do zakceptowania to ja by zaakceptowal ....ale niestety.

podpowiem Ci....nic sobie z tego nie rob, moje ramionka w gore w dol........mimo wszystko szkoda mi dymkow.


Na tym polega pierdolenie, że nikt tego nie akceptuje ale pod jego wpływem zmieniają się przekonania.

Kultura zbudowana jest z przekonań, zmiana kultury wymaga zakwestonowania przekonań, nazwania białego czarnym a czarnego białym, nikt tego na początku nie chce, ty także, zechcesz z czasem kiedy pierdolenie się odpierdoli i zacznie być sensowną rozmową.

Wiesz dlaczego rewoluje pożerają swoje dzieci? Bo dzieci rewolucji występują przeciwko powszechnym świętym przekonaniom i przyzwyczajeniom społeczeństwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2017, 15:35 
Cytuj:
Podejrzewam, że gdybyś była odpowiednio zależna od człowieka i jego decyzje stałyby na drodze wszystkich twoich marzeń i całej twojej nadziei, to z pokorą znosilabys jego onanizowanie się na twojej kanapie

Krystykon, proszę Cię, nie mów mi że człowiek musi się za przeproszeniem skurwić. Nie musi, szczegónie, że nie chodziło o ludzkie życie, czy inne wartości nadrzędne, a rólkę w jakiejś produkcji czy bywanie na salonach. Więc to nie bezsilność, a parcie na popularność, sławę.
Gdyby któraś z dziuni, była faktycznie wykorzystywana wbrew swojej woli, powinna rzecz zgłosić, szczególnie w Stanach, gdzie bardzo poważnie podchodzą do tego typu oskarżeń. Ale dziunie wdzięcznie przyjmują role, a o gwłacie/molestowaniu przypominają sobie po latach, kiedy istnieje spora szansa na odszkodowanko 6 albo i więcej cyfrowe, i opowiadają o swojej traumie w świetle jupiterów.


Na górę
  
 
Post: 05 lis 2017, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
.....

Na tym polega pierdolenie, że nikt tego nie akceptuje ......



Jestem trochę zawiedziony tym w jaki sposób krystkon postrzega pierdolenie, w jego przypadku jednak staram się być wyrozumiały bo nic mi nie wiadomo o jego preferencjach.

Pani jednak, Pani Agafio nieco mnie ucieszyła, pozytywnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2017, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Podoba mi się ostatnia wypowiedź Umy Thurman,
którą kocham platonicznie i jestem fanem na zawsze.
Prostakami/czkami kierują emocje, ale nie "moją" Umą:


:arrow: https://goo.gl/HxG4Va :!:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2017, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie ma, jak to mieć kręgosłup.
Ja pierdolę, co to za obrzydliwe towarzystwo.

Czterech posłów Platformy Obywatelskiej prowadzi negocjacje w sprawie swojego przystąpienia do Zjednoczonej Prawicy - ujawnia "Fakt".

Posłowie PO, którzy zdecydują się na dołączenie do koalicji PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia, mieliby dostać stanowiska wiceministrów - ustaliła gazeta.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt ... gn=firefox


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2017, 9:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Widać ideologicznie pasujo do Gowina. Bo to gość z gówna ulepiony.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2017, 9:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Oto odpowiedź Ursuli von der Leyen. Zamieszczamy ją w całości:

Chciałabym wesprzeć wschodnioeuropejskie kraje. Po pierwsze, trzeba wziąć pod uwagę, ile na siebie wzięły kraje bałtyckie, by cieszyć się wolnością, by zostać członkiem Unii Europejskiej, by spełnić kryteria strefy euro. Na jaki wysiłek musiała się zdobyć Polska, by dzięki "Solidarności" odgrywać przywódczą rolę.
Chcę wesprzeć te kraje, byśmy zbyt łatwo nie postawili na nich krzyżyka. Mamy do dyspozycji fantastyczny instrument wymian studenckich, Erasmusa. Moje dzieci studiowały w Polsce właśnie wtedy, gdy władze objął nowy rząd. Zdrowy, demokratyczny opór młodego pokolenia w Polsce trzeba wspierać. Naszym zadaniem jest też utrzymywanie dyskursu, spieranie się z Polską, z Węgrami.
To zawsze była siła Europy i dlatego nie jestem zdania, że Unia Europejska powinna iść do przodu w małych grupkach, ale zawsze trzeba próbować "brać Europę razem".

Waszczu albo głupi, albo głuchy, albo po niemiecku nifersztejen. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2017, 10:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Boruch pisze:
Cytuj:
Oto odpowiedź Ursuli von der Leyen. Zamieszczamy ją w całości:

Chciałabym wesprzeć wschodnioeuropejskie kraje. Po pierwsze, trzeba wziąć pod uwagę, ile na siebie wzięły kraje bałtyckie, by cieszyć się wolnością, by zostać członkiem Unii Europejskiej, by spełnić kryteria strefy euro. Na jaki wysiłek musiała się zdobyć Polska, by dzięki "Solidarności" odgrywać przywódczą rolę.
Chcę wesprzeć te kraje, byśmy zbyt łatwo nie postawili na nich krzyżyka. Mamy do dyspozycji fantastyczny instrument wymian studenckich, Erasmusa. Moje dzieci studiowały w Polsce właśnie wtedy, gdy władze objął nowy rząd. Zdrowy, demokratyczny opór młodego pokolenia w Polsce trzeba wspierać. Naszym zadaniem jest też utrzymywanie dyskursu, spieranie się z Polską, z Węgrami.
To zawsze była siła Europy i dlatego nie jestem zdania, że Unia Europejska powinna iść do przodu w małych grupkach, ale zawsze trzeba próbować "brać Europę razem".

Waszczu albo głupi, albo głuchy, albo po niemiecku nifersztejen. :lol:


Ja by przeanalizować, to nie wiem czy sraczka nie jest słuszna.
1 kiedy te jej dzieci studiowały w Polsce teraz czy wcześniej- ja nie wiem a szukać nie będę
2 czy mowa jest o rządzie obecnym - nie uściślone
3 czy dlatego że ten nowy rząd PIS obiął władzę , to należy wspierać opór młodego pokolenia.
Wszystko zależ od tego kto z czym się identyfikuje, bo sama wypowiedź jest taka niedopowiedziana i wrażliwcom daje sposobność do snucia różnych teorii padło na PIS
a może ktoś ma lepszą teorię sraczki :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2017, 10:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie, kurwa, pisiory nie płaczą.
Już zapomnieli, jak guru wrzeszczał na placu, w stolicy innego kraju "hierojam slawa" i nawoływał do obalenia legalnego rządu?
A teraz ból dupy o wywiad w talk show?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2017, 11:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Moim zdaniem kontekst wypowiedzi jest szerszy i nie dotyczy jedynie Polski, lecz całego regionu. Nie byłoby tu wyróżnienia Polski gdyby nie studia dzieci w Polsce. Tak ja to rozumiem. A jeżeli ktokolwiek się oburza na to i widzi w tym intrygę, to znaczy, że coś jet na rzeczy. Bo tylko winny się tłumaczy. A mianowicie to, że PiS pierdoli naszą wolność i zaprowadza nam tu coś w rodzaju łagru.

A ile razy to już o kilkakroć haniebny sposób wyrażali się o Niemcach nasi politycy, głównie PiSu z prezeSSem na czele. I jakoś nikt na dywaniku nie wylądował. Trzeba mieć trochę wyczucia i dystansu a nie z byle gówna strzelać focha.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group