forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lut 2018, 18:35 
tO JEST ŻYCIE: ZOBACZ, ZAWSZE MĘŻCZYZNA PROWADZA KOBIETĘ, PRZYNAJMNIEJ WEDŁUG MNIE, ZOBACZ KTO KOGO ZA RĘKE TRZYMA I STERUJE NIM. pOTEM DRUGIE ZDJECIE - ON MACHA ŁAPĄ ALE SZELKI TRZYMA PATI.
tRZECIE ZDJĘCIE:


kURWA - KTO MI PODSKOCZY!!! :)


Na górę
  
 
Post: 19 lut 2018, 18:38 
zritah pisze:
W rzeczywistości Ziobrowie nie wyglądają tak, jak na okładce Newsweeka.
Rzeczywistość bez stylizacji jest bardziej rzeczowa.

Obrazek

Obrazek



Obrazek


tO JEST ŻYCIE: ZOBACZ, ZAWSZE MĘŻCZYZNA PROWADZA KOBIETĘ, PRZYNAJMNIEJ WEDŁUG MNIE, ZOBACZ KTO KOGO ZA RĘKE TRZYMA I STERUJE NIM. pOTEM DRUGIE ZDJECIE - ON MACHA ŁAPĄ ALE SZELKI TRZYMA PATI.
tRZECIE ZDJĘCIE:


kURWA - KTO MI PODSKOCZY!!! :)


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2018, 18:14 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
tyle sie teraz dzieje na swiecie ze nikt nie zauwazyl ze w Pjongczangu wlasnie odbywa sie paraolimpiada, liczna reprezentacja Polski kompromituje nasz kraj

najpierw saneczkarz Sochowicz zapomnial zabrac maski i wystartowal bez ochraniacza praktycznie jadac na slepo oczywiscie zajmujac jedno z ostatnich miejsc, a teraz panczenista Nogal wyjebal sie sekunde po starcie, rownie szybko stal sie obiektem zartow w kraju i za granica; cytuje - To nie do pomyślenia'. Cztery lata treningu i upadek na linii startowej - napisało BBC

kto za to placi? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
odpowiedź - MY!

Partactwo i nieudacznictwo polskie mamy w genach. Rzadko coś na wychodzi w życiu czym możemy się pochwalić. Głowa Panie, głowa. W sporcie mamy często tak, że nasi tzw mistrzowie niby należą do najlepszych, ale kiedy na ważnych imprezach trzeba postawić tę tzw kropkę nad i zawsze nasz mistrzunio coś spierdoli. I wygrywa Niemiec, Rosjanin czy inny Francuz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2018, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kuźwa, ten też... :lol: :lol:

Dubieniecki: Dostałem porsche od bezdomnego z Warszawy. To podobno modne ostatnio

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... 4C?ocid=sf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 0:40 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa!
O co Ci chodzi.....?!
Jak by mi dawał jaki bezdomny wózek ( nie musi być Porche) też bym wziął......! :oops:


:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 8:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Że też ci bezdomni, co w mojej okolicy chodzą z prośbami o jedzenie, są spieszeni......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 9:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W takim razie w Polsce trzeba wziąć poważną poprawkę na ludzi, którzy pomocy potrzebują, a którzy nie. Bo ja na ten przykład mam emeryturę a nawet na stary wózek mnie nie stać. Nasza "dobra zmiana" powiedziała rozkładając rączki i robiąc żabę z pyska, że niestety nie stać ich na jednorazowego pincetplusa dla mnie. Kto w tym kraju jest potrzebujący a kto nie? Oto jest pytanie jak u Szekspira. :lol:

Dziwny kraj, że taki ojciec Tadeusz, nie mylić z ojcem Mateuszem jest tak biedny, że wspomagają go bezdomni. To sie kurwa porobiło! A może to jest ta nowa sprawiedliwość? Za Tuska bezdomny był bezdomny i biedny a teraz w dobrej zmianie mu się poprawiło?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 10:59 
Gorący filmik, polecam :) https://youtu.be/Cp-FCP2Xm0w


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2018, 15:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Spółka PKP Intercity dostała wycenę remontu uszkodzonego w kwietniu ubiegłego roku pociągu pendolino. - Naprawa będzie kosztowała blisko 20 milionów złotych - poinformował w środę prezes PKP Intercity Marek Chraniuk. Pendolino siódmego kwietnia ubiegłego roku w pobliżu miejscowości Ozimek zderzyło się ze stojącym na przejeździe TIR-em. (http://www.tvn24.pl)


Cena remontu tego "cacka" powala. Ale jeszcze bardziej powala to, że ów remont przeprowadzą Włosi. Trzeba będzie toto przetransportować na miejsce. Interes w polskim stylu. :lol:

Po tylu latach nikt nie zadbał o to, alby remonty tych pojazdów lub poważniejsze naprawy wykonywano w Polsce. Kolejna polska bezmyślność i głupota. :evil:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group