forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 maja 2019, 20:43 
Cytuj:
Ale teoria korby, czy mój "dowód" jest naciągany?
Teoria prezentowana przez Korbę i Komandora. Homoseksualizm jest stary jak kupczenie, i społeczeństwo by do tego tak podeszło, gdyby nie same środowiska LGBT.
I tu idzie, cała resztA, którą napisałeś, z którą się zgadzam.
. Tak naprawdę gówno to kogo obchodzi, do momentu, kiedy domagają się przywilejów, tudzież jebną w ryja. Patrz Rafalala -Nina Kukawska. Babsko, a raczej chłopisko, a w zasadzie chuj wi co, ma agresora, sporo incydentów, a i tak ma się dobrze, bo podczas kuracji jest i areszt czy tam kratki żle by na osobnika wpłynęły. Osobnik jakby pociągnął z prawego, to byś się człowieku ze świętym Piotrem witał, ale to nic, on wrażliwy teraz i drażliwy, jak nieboga z PMS.


Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 20:46 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
korbaczeska pisze:
Jak na "anomalie" to jest to zachowanie dosc powszechne u roznych gatunkow w swiecie zwierzat.(...)

Czemu człowiek, podobno rozumny, szuka u zwierząt wytłumaczenia wszelkich nieodpowiednich zachowań, jednocześnie unikając zwierzęcych zachowań w swoim domu?
Może jednak warto lizać sobie narządy rodne, zamiast spędzać czas przed monitorem?
Albo tarzać się w gównie zamiast szczepić, czy stosować filtry i kremy ochronne?
No bo skoro termity mają wojsko, a nie mają, kurwa, kibla w kopcu, to jak najbardziej trzeba brać z nich przykład.

:lol:



Nieodpowiednich zachowań, powiedział polar. Bo tylko biały heteroseksualny chrześcijanin wie lepiej od ewolucji co jest odpowiednie a co nie :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 20:49 
Korba, wróciłam od sąsiadki co ma mniejszego kundla od mojego kundla. Ma też królika, większego od psa i ten królik podejmuje próby żeby kundla, że tak powiem posunąć. Jaki widzisz w tym sens? Ewolucja, natura wie co robi? Serio? W takim razie i zoofile to też ewolucja, o dendrofilach nie wspominając.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 20:53 
Czy twoim zdaniem sex na trawniku w parku jest odpowiedni?
Powiedz gdzie i kiedy, a przyjdę i popatrzę, czy masz czego bronić.
:lol:

P.S.
O 12 w południe. Najlepiej przy przedszkolu. Edukację wszak najlepiej wcześnie zacząć.


Ostatnio zmieniony 29 maja 2019, 20:55 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
No hahaha, królik psa a pies kota.
A na poważnie - wyszukaj cos, jest na pewno wiele informacji jak ktos chce sie czegoś dowiedzieć.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
Czy twoim zdaniem sex na trawniku w parku jest odpowiedni?
Powiedz gdzie i kiedy, a przyjdę i popatrzę, czy masz czego bronić.
:lol:

P.S.
O 12 w południe. Najlepiej przy przedszkolu. Edukację wszak najlepiej wcześnie zacząć.



Mowa jest o roli zachowań homoseksualnych w ewolucji, jak ci sie to kojarzy z pierdoleniem na trawniku to nie mój problem, ale wiele mówi o tobie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 21:02 
korbaczeska pisze:
No hahaha, królik psa a pies kota.
A na poważnie - wyszukaj cos, jest na pewno wiele informacji jak ktos chce sie czegoś dowiedzieć.

Ano widzisz, nie wierzysz. Za to ja mam wierzyć Tobie. Fotkę wkleić? Obiecuję, że się postaram.
A na poważnie, to że ktoś coś napisał, opublikował, nie oznacza że miał rację. Prawda? Patrz Biblia.
I na tym zakończę, chyba że dasz mi argumenty zamiast odsyłać do setek publikacji. Wzrok mam jeden, muszę oczęta szanować.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Agafia - to nie jest kwestia wiary i nie ja to wymyśliłam wiec nie musisz wierzyć w to co napisałam. jest kilka teorii na ten temat, nie zbywam Cie po prostu sama łatwo cos znajdziesz na ten temat.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2019, 21:33 
Ok. Ok..Poszukam.


Na górę
  
 
Post: 29 maja 2019, 21:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Widzisz Agafio to nie jest ani korboteoria ani moja.
Moja jak już jest bardziej uniwersalna. Wszystko co występuje w przyrodzie i trwa długi czas w wielu rożnych gatunkach a nie jest chorobą lub jakąś groźną mutacją (te zabijają szybko bycie homo nie zabija) i dotyczy to też rozwoju społeczeństw - cywilizacji ma swoje ewolucyjne uzasadnienie.

I dotyczy to zarówno wiar i religii wszelakich trwających stabilnie w społeczeństwach od tysięcy lat i występujących we wszystkich wyżej rozwiniętych ich przejawach nawet jak rozwijały się izolowane tak też musi być uzasadnienie występowania osobników homo i bi. Inaczej jako nieprzydatna ewolucyjnie i społeczne cecha by zanikła zaraz po jej powstaniu a nie otrzymywała się na mniej więcej stałym poziomie ok 5 % plus minus w zależności od czasu i cywilizacji.
Wynika z tego, że społeczeństwa gdzie pojawiły się mutacje i osobniki homo w jakiś sposób osiągnęły przewagę nad innymi. Wyparły je i przekazały geny (a raczej ich zespól) dalej.

Śmiejecie się z tej Grecji. Ale to wojowniczy ludek był. Zdolny pokonać znacznie potężniejszą Persję. Te więzi homoseksualne w falandze były )ale też i w życiu codziennym bo każdy obywatel miał w Grecji obowiązek służby) ważne że bardziej zażarcie się walczy u boku i w "obronie" kochanka niż obcego. No i pozwalał na długie lata wojaczki bez kobiet pod ręką. Ja wiem można gwałcić ale raczej o więź chodzi a nie proste wyżycie. (teraz mi dowalą, ze dlatego wojska a raczej marynarki polazłem - inne czasy, burdele polowe, listy, telefony, uwarunkowania kulturowe)
A homoseksualizm u więźniów. Zastępczy. Oczywiście nikt z tych twardych, nienawidzących pedałów ludzi nie powie o sobie pedał pomimo że cwela bzyka i na widok męskiej dupy mu staje. Paradoks taki.
A akt homoseksualny jako akt dominacji w stadzie. Ja tu jestem szef i jebie wszystkich. Może też chodzi o tak zwaną rezerwę opieki na potomstwem rodzeństwa (teraz mniej ważna bo i więzi rodzinne, stadne inne) Sam nie mam dzieci ale jak by co zapewniam przetrwanie dzieciom brata czyli przynajmniej 25% swoich genów.
Ale też musimy być ostrożni bo trzeba rozróżnić zdeklarowane osobniki homo, które się brzydzą płcią przeciwną od bi w różnym natężeniu i zachowania homoseksualne osobników w gruncie hetero (jak ten zastępczy czy służący zdominowaniu). Obserwując zwierzęta również. Teza ze homoseksualizm u zwierząt jest tak popularny jest ryzykowna. Występuje ale marginalnie jak u nas. Zachowania homoseksualne są zaś częste.
Nie będę się wdawał w rozwijanie tematu bo nie jestem naukowcem i tematu nie badałem ani ni czytałem za wiele.

Co do parad i manifestowania. Z lubiących inaczej są jeszcze sado-macho, swingersi, fetyszyści i inni. Co byście powiedzieli jakby manifestowali publicznie swoje preferencje w wyzywających strojach, pozach i scenkach np symulacji grupowego seksu czy tylko w wersji soft grupowego całowania i obmacywania. Co może na tym już się Wasza tolerancja kończy?.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group