forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 7:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2020, 16:23 
Oglądałam. Bardzo dawno temu. Od tego filmu, zaczęłam zbierać materiały na temat pedo na świecie.
Ogrom siatek pedofilskich na świecie jest porażający i sięga tak wysoko, że można znajomość tematu, przypłacić życiem.
Co dziwne, to w środowiskach ubogich, niewykształconych, jest to zjawisko właściwie niewystępujące.
Ale liczba ofiar, z tych środowisk procentowo pochodzi w największych odsetkach.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 16:31 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Ja się może nieprecyzyjnie wyraziłam. Ponieważ pytanie brzmiało, jaki cel miał film Latkowskiego, a nie sam Latkowski.
Odczytałam pytanie Stanika bardziej pod kątem, jaki cel miał Kurski, pokazując film. Może dlatego, ze nieformalny prezes TVP ekscytował się nie treścią filmu, a jego oglądalnością w porównaniu z filmem Sekielskich.
No i przyzwyczajono nas do tego, że kiedy władza chce coś przykryć, podrzuca właśnie tematy poruszające (pedofilia, aborcja), aby zająć opinię publiczną, a po cichutku zrobić kolejne aferki.

Co do Latkowskiego, to dobrze, że wrócił do tematu po latach.

Chętnie zobaczyłabym film o mafii, lobby pedofilskim. Ale obawiam się, że to zbyt hermetyczne środowisko jako całość, aby komukolwiek udało się zrobić takie całościowe ujęcie tematu.


Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 16:36 przez nick, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 16:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Czarna_Mańka pisze:
[...] Ani Polsat ani TVN tego filmu sfinansować nie chciały. Dała TVP, ale premierę mu przekładano od stycznia.
:idea:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 16:45 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No i?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
stanax pisze:
Oskarżamy się nawzajem a tymczasem umknęło wam (ja się nabrać nie dałem) jaki jest cel filmu Latkowskiego.
Kto oprócz mnie wie jaki?

Ja wiem i o tym pisałem. Niestety tutejsze "koło różańcowe" nie dostrzega tego problemu, bo czas premiery budzi poważne wątpliwości .
W swoim "świętym zacietrzewieniu" szykują szubienice bez wyroku sądu.
Latkowski w przedstawionym materiale zastosował podobną narrację jak swojego czasu w materiale o pedofilii na Dworcu Centralnym.
Zresztą ONET i Wyborcza też ten temat "zatoki" poruszały.
W tej chwili istotne jest, że tym poważnym problemem zajęły się gremia "teorii spiskowych", a tu w momencie personalnych zarzutów potrzebna jest chłodna kalkulacja, a nie zacietrzewienie.
Trzeba również przypomnieć, że Pan Latkowski był niejednokrotnie skazywany za pomówienia i naruszenie dóbr osobistych.
Problem jest poważny, ale czas i sposób przekazu jest podejrzany co obniża wiarygodność materiału, materiału nie problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 17:24 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No ale Stanowi chodziło, że coś z tego wynika. Ukryty cel. I pewnie był.

Ale czy to dyskredytuje fakty z tego filmu?

To, że ktoś tym filmem gra. To, że i sam Latkowski taki krysztal nie jest. Nic nie zmienia co do faktow.

A te są takie:

1. zdarzenia opisane w filmie miały miejsce. 14 latka z tego powodu u rzuciła się pod pociąg.
2 dowodów w postaci cytowanych zeznań nastolatek,screenów z sms, komunikatorów społecznych, plików ideo z komórek (wspomniane ale nie pokazane i słusznie) nikt (poza tym forum) nie neguje.
3. Celebryci, już po wybuchu afery, bronili kurwidołka. Już wtedy wiedzieli, że kurwidołek. Od Karnowskiego z Sopotu, z UWAGA w TVN, a nawet z Wyborczej.
4. Broniąc klubu bronili w sumie właściciela - prezesa oskarżanego o pedofilie i jego wspólników.
5. Nic widzieli, nic nie słyszeli bo wciągali sałatkę.

A tu kolejny PiSior. Karnowski. No proszę jak nisko upadł.

"Ja byłbym wstanie chociażby z diabłem usiąść i wyjaśniać sprawę pedofilii.." (6'00")
https://www.youtube.com/watch?v=xietiCf76ho

Ale nie, nie ma dowodów, bezimienne ofiary, zero dowodów, krzywda celebrytow wielka. No i termin nie ten. Niecny cel.

@Cani. Ale co ważniejsze. Nie dostrzeganie (co jest mijaniem się prawdą) jakieś celu czy bagatelizowanie, próba niedostrzegania problemu.

Rozmawiamy o filmie i zwyrodnialcach i ich ofiarach czy o celu? I co jest tu ważniejsze.

Tak wszystko można zdyskredytować. Np pisać, że film Sekielskiego też miał jakiś cel. Ale co to zmienia dla ofiar, dla faktów?

Ja pisze o procederze, o problemie, o zjawisku, jego ofiarach, sprawcach, a Wy o celach ... nie o tym co się stało ale dlaczego o tym ktoś powiedział.

A chuj mnie obchodzi dlaczego powiedział i kiedy pokazano. Ważne, że powiedział i pokazano.


Tu jest różnica.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 17:54 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
PS. tu dziennikarka z Wyborczej (4 lata temu) też mówi ze nie ma dowodów na nic a ofiary są jakieś bezimienne. A sprawa dęta i naciągana w jakiś celu (Sarkazm to jest) nie jak z księżmi same twarde dowody i prawda.

https://www.youtube.com/watch?v=VHmcO088d_c

Oczywiście jest też o puszczaniu tych dziewczyn dalej w obieg. Za 1000-3000 PLN. Możnym tego świata.

Ale ja rozumiem różnice. Taki ksiądz to jak pies ogrodnika. Sam korzysta i z nikim się dzieli. Obrzydliwość. Chłopaki z Zatoki to co innego. Innym też dawali się pobawić. (I ponoć nagrywali.)

I też dziennikarce zarzucali, że ma ukryte cele jakiejś. Z mafią co chce przejąc biznes, A Karnowskim co chce grunt sprzedać.

Dokładnie jak teraz.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 17:56 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 18:21 
canislupus pisze:
stanax pisze:
Oskarżamy się nawzajem a tymczasem umknęło wam (ja się nabrać nie dałem) jaki jest cel filmu Latkowskiego.
Kto oprócz mnie wie jaki?

Ja wiem i o tym pisałem. Niestety tutejsze "koło różańcowe" nie dostrzega tego problemu, bo czas premiery budzi poważne wątpliwości .
W swoim "świętym zacietrzewieniu" szykują szubienice bez wyroku sądu.
Latkowski w przedstawionym materiale zastosował podobną narrację jak swojego czasu w materiale o pedofilii na Dworcu Centralnym.
Zresztą ONET i Wyborcza też ten temat "zatoki" poruszały.
W tej chwili istotne jest, że tym poważnym problemem zajęły się gremia "teorii spiskowych", a tu w momencie personalnych zarzutów potrzebna jest chłodna kalkulacja, a nie zacietrzewienie.
Trzeba również przypomnieć, że Pan Latkowski był niejednokrotnie skazywany za pomówienia i naruszenie dóbr osobistych.
Problem jest poważny, ale czas i sposób przekazu jest podejrzany co obniża wiarygodność materiału, materiału nie problemu.


No tak, kółko różańcowe, bo jak się nie zgadzają z panem to już jest TWA albo kółko.Jako moderatorowi chyba umknęło, że to jest jednak forum dyskusyjne. Z naciskiem na dyskusję, a ta z nazwy wyklucza potakiwanie. Tobie, mi, komuś.
Żeby było uczciwie, to jedynie przypomnę, że temat był na tym forum poruszany, jeszcze na długo przed tym niż pojawiłeś się na nim Ty, czy Boruch, który dzisiaj przypisuje sobie rozpoczęcie dyskusji. Był tu AV, który tak jak ty dzisiaj, odpierał zarzuty o pedofilię , on wśród księży. Żądal dowodów, a dla niego dowodem była publikacja wyroku sądowego, skazującego klechę.

Tyle wstępu rozwijać tematu mi się nie chce. To ty mnie zaczepiles, a zaczepiłeś bo odniosłam się do moim zdaniem, chorego wpisu autorstwa WlR. Facet ma jakąś jazdę grubą, pojawia się od czasu do czasu i w bezpardonowy sposób, bombarduje wszystko co napisał Komandor. I myślę że każdy kto ma trochę pod kopułką, jest w stanie to zauważyć.
Ale mniejsza o to.
Bo nikogo nie interesuje twoja urażona duma urażona duma twoich kolegów. Tutaj chodzi o proceder który w najlepsze trwa od lat, tu chodzi o to dziecko które rzuciło się pod pociąg i tylko dzięki determinacji matki tej dziewczyny, dla ciebie bezimiennej,bez dowodów, sprawa ujrzała światło dzienne. Czepiasz się człowieku terminu publikacji tego materiału, więc zapytam, jaki według ciebie byłby optymalny? I uzasadnij od razu dlaczego ten, a nie inny.
CM mnie wyprzedziła z publikacją fragmentów książki Kydryńskiego, nawet głupi pudelek o tym pisał swego czasu. Pamiętam, że aż się zagotowałam.
No ale taka jest mentalność, nie tylko Polaków, dlatego że jest taka mentalność, drogie biura turystyczne organizują wyjazdy do Tajlandii, dla podtatusialych biznesmenów i innych bogoli, i oni nie jadą tam żeby zwiedzać zabytki.

I podobnie jest z klubem w Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu, Berlinie.
Największy odsetek pedofili wcale nie jest wśród kleru, to zazwyczaj są rodzinne dramaty, albo właśnie takie, wśród celebrytów, aktorzyn, w tzw. wielkim świecie, świecie kultury..
O ile się z tym nie zgadzasz, to po prostu napisz, przedstaw argumenty na to że pedofile są tylko wśród księży, albo gdzieś indziej, zamiast pierdolić o jakimś kółku różańcowym.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 18:29 
AGAFIA pisze:
canislupus pisze:
stanax pisze:
Oskarżamy się nawzajem a tymczasem umknęło wam (ja się nabrać nie dałem) jaki jest cel filmu Latkowskiego.
Kto oprócz mnie wie jaki?

Ja wiem i o tym pisałem. Niestety tutejsze "koło różańcowe" nie dostrzega tego problemu, bo czas premiery budzi poważne wątpliwości .
W swoim "świętym zacietrzewieniu" szykują szubienice bez wyroku sądu.
Latkowski w przedstawionym materiale zastosował podobną narrację jak swojego czasu w materiale o pedofilii na Dworcu Centralnym.
Zresztą ONET i Wyborcza też ten temat "zatoki" poruszały.
W tej chwili istotne jest, że tym poważnym problemem zajęły się gremia "teorii spiskowych", a tu w momencie personalnych zarzutów potrzebna jest chłodna kalkulacja, a nie zacietrzewienie.
Trzeba również przypomnieć, że Pan Latkowski był niejednokrotnie skazywany za pomówienia i naruszenie dóbr osobistych.
Problem jest poważny, ale czas i sposób przekazu jest podejrzany co obniża wiarygodność materiału, materiału nie problemu.


No tak, kółko różańcowe, bo jak się nie zgadzają z panem to już jest TWA albo kółko.Jako moderatorowi chyba umknęło, że to jest jednak forum dyskusyjne. Z naciskiem na dyskusję, a ta z nazwy wyklucza potakiwanie. Tobie, mi, komuś.
Żeby było uczciwie, to jedynie przypomnę, że temat był na tym forum poruszany, jeszcze na długo przed tym niż pojawiłeś się na nim Ty, czy Boruch, który dzisiaj przypisuje sobie rozpoczęcie dyskusji. Był tu AV, który tak jak ty dzisiaj, odpierał zarzuty o pedofilię , on wśród księży. Żądal dowodów, a dla niego dowodem była publikacja wyroku sądowego, skazującego klechę.

Tyle wstępu rozwijać tematu mi się nie chce. To ty mnie zaczepiles, a zaczepiłeś bo odniosłam się do moim zdaniem, chorego wpisu autorstwa WlR. Facet ma jakąś jazdę grubą, pojawia się od czasu do czasu i w bezpardonowy sposób, bombarduje wszystko co napisał Komandor. I myślę że każdy kto ma trochę pod kopułką, jest w stanie to zauważyć. Jak i zauważyć to, że facet czepia się człowieka, zamiast polemizowaćz tym co ten człowiek pisze.
Ale mniejsza o to.
Bo nikogo nie interesuje twoja urażona duma urażona duma twoich kolegów. Tutaj chodzi o proceder który w najlepsze trwa od lat, tu chodzi o to dziecko które rzuciło się pod pociąg i tylko dzięki determinacji matki tej dziewczyny, dla ciebie bezimiennej,bez dowodów, sprawa ujrzała światło dzienne. Czepiasz się człowieku terminu publikacji tego materiału, więc zapytam, jaki według ciebie byłby optymalny? I uzasadnij od razu dlaczego ten, a nie inny.
CM mnie wyprzedziła z publikacją fragmentów książki Kydryńskiego, nawet głupi pudelek o tym pisał swego czasu. Pamiętam, że aż się zagotowałam.
No ale taka jest mentalność, nie tylko Polaków, dlatego że jest taka mentalność, drogie biura turystyczne organizują wyjazdy do Tajlandii, dla podtatusialych biznesmenów i innych bogoli, i oni nie jadą tam żeby zwiedzać zabytki.

I podobnie jest z klubem w Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu, Berlinie.
Największy odsetek pedofili wcale nie jest wśród kleru, to zazwyczaj są rodzinne dramaty, albo właśnie takie, wśród celebrytów, aktorzyn, w tzw. wielkim świecie, świecie kultury..
O ile się z tym nie zgadzasz, to po prostu napisz, przedstaw argumenty na to że pedofile są tylko wśród księży, albo gdzieś indziej, zamiast pierdolić o jakimś kółku różańcowym.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
@ Agafia

Różnica między Wirnikiem a Komandorem jest taka, że jeden ciągnie w lewo a drugi w prawo. Żaden nie lekceważył jednego czy drugiego filmu, czy ofiar w nich opisywanych. A kółko różańcowe jest, choćbyś nie wiem jak zaklinała rzeczywistość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group