forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 mar 2018, 8:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pantryglodytes pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Ogórkowi zakisił się mózg.

Polityczna amnezja Ogórek. "Nie byłam kandydatką SLD, z tym środowiskiem nie miałam relacji"

https://wiadomosci.wp.pl/polityczna-amn ... 717992065a


Ma rację, miała być niezależna a wyszło jak zawsze, zależność od Millera i relacje z mężem , posłem SLD.


Co ty pierdzielisz?
Ona była kandydatem SLD, a nie jakimś niezależnym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2018, 8:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
To chyba jej się zdawało, że jest niezależna, albo tak teraz pierdzieli. Przecież jej IQ jest -0005, mniejsze niż u wróbla czy źaby.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2018, 8:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Pantryglodytes pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Ogórkowi zakisił się mózg.

Polityczna amnezja Ogórek. "Nie byłam kandydatką SLD, z tym środowiskiem nie miałam relacji"

https://wiadomosci.wp.pl/polityczna-amn ... 717992065a


Ma rację, miała być niezależna a wyszło jak zawsze, zależność od Millera i relacje z mężem , posłem SLD.


Co ty pierdzielisz?
Ona była kandydatem SLD, a nie jakimś niezależnym.


To ty nie wiedziałeś o tym że Pan Małpa zawsze wie lepiej?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2018, 9:37 
Boruch pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Ogórkowi zakisił się mózg.
Polityczna amnezja Ogórek. "Nie byłam kandydatką SLD, z tym środowiskiem nie miałam relacji"

Pantryglodytes pisze:
Ma rację, miała być niezależna a wyszło jak zawsze, zależność od Millera i relacje z mężem , posłem SLD.


Wielki Wezyr pisze:
Co ty pierdzielisz?
Ona była kandydatem SLD, a nie jakimś niezależnym.


To ty nie wiedziałeś o tym że Pan Małpa zawsze wie lepiej?


:lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2018, 10:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
polar pisze:
....

:lol: :lol: :lol:


Podejrzewam że to był sposób na ostateczne rozpierdzielenie SLD Czy Miller sam wymyślił?
Nie sądzę, kiejkutów też nie wymyślił, a przecie były.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2018, 10:22 
Zaraz wymyślił.
Nie trzeba myśleć.
Palikot gorzelni też nie wymyślił, a ma. Albo miał. U żony.
Więc co mi Pan tu myśleniem oczy zamydlasz.
Ja przaśny furman jestem.
:lol:

Oderwanie od rzeczywistości. Arbeit macht frei...a może Wahrheit.... nie wiem Panie Maupa...cały gupi jestem.


Na górę
  
 
Post: 25 mar 2018, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Urban


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Urban - klasa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2018, 7:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ze też to Mikke musi gadać do rzeczy.....

Na swoim profilu prezes partii WOLNOŚĆ pisze tak:

Dlaczego nie wierzę w to, że p.Sergiusza Skripala chcieli zamordować Rosjanie? Po prostu dlatego, że u siebie skazali Go raptem na 13 lat więzienia, w 2008 wypuścili za granicę – i nie mieli żadnego powodu, by Go mordować, a JUŻ NA PEWNO NIE PRZED MUNDIALEM, którego bojkot byłby katastrofą.

Natomiast CIA miała motyw (skierować ogień propagandy na Moskwę!), miała środki (wynalazca „nowiczków”, p.Wił Mirzojanow jest na azylu w USA, zresztą wzór chemiczny „nowiczka” opublikował w wydanej w USA książce, twierdząc, że synteza i tak byłaby za trudna dla amatorów…) i nie raz pokazała, że żadnych skrupułów nie ma.

Nie wierzycie Państwo, że jest taka możliwość? To właśnie pokazuje, że CIA mogła zrobić ten zamach – i być pewna, iż nikt nie będzie jej podejrzewał; wszystkie podejrzenia padną na Rosję – choćby dlatego, że bardzo przypomina to zamach na śp.Litwinienkę, kiedy to Rosja praktycznie nie ukrywała, że Go zabiła.

I tu oświadczam, że gdyby polski agent zrobił Polsce to samo, co Litwinienko zrobił Rosji, a szef wywiadu przyszedł do mnie i spytał, czy może go zlikwidować – jako szef państwa bez wahania odparłbym: „Oczywiście!” To jest konieczność. Wszystkie tajne służby by się rozpadły, gdyby można było zdradzić i dzięki owocom tej zdrady spokojnie i bogato żyć za granicą!

Efekt taki, że JE Donald Trump ugiął się: zamyka konsulat w Seattle i wydala 60 rosyjskich dyplomatów. Ugiął się – bo w d***kracji nie jest ważna Prawda – tylko to, w co wierzy (tfu!) Większość. A głupich jest więcej, niż mądrych. No, nic: najprawdopodobniej Rosjanie zamkną konsulat generalny we Władywostoku (o: właśnie urządzili d***kratyczne głosowanie: czy może w St.Petersburgu lub Jekatierinburgu!!) , trochę szpiegów straci posady – i tyle.


http://nczas.com/2018/03/27/korwin-mikk ... -swiatowa/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2018, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Gdyby Rosjanom naprawdę zależało na zabiciu Skripala, to przede wszystkim nie zrobiliby tego za pomocą środków bojowych. Podobno Skripal poruszał się po Wielkiej Brytanii bez ochrony. Tak więc mógł zrobić to pierwszy lepszy zabijaka i nie gazem lecz zwykłą pukawką. Tak jak zrobiono to ze słowackim dziennikarzem i jego dziewczyną.

Aż dziw bierze, że z tak naciąganego wydarzenia wywołano międzynarodowy kryzys a przeciętny mieszkaniec Polski czy zachodniej Europy daje się nabrać. Wygląda na to, że idiotów mamy na Świecie więcej.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group