forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2017, 21:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
Panie Boruch, czemu Pan nie chce zaakceptować siebie takim, jakim jest?


A jakim ja wg Pana jestem? Najpierw to musi mi Pan wyjaśnić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 21:17 
mam taką przypadłość, nazywa się wrodzona delikatność w związku z czym nie będę wyjaśniać.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No to ja postaram się Panu wyjaśnić i powiem więcej usatysfakcjonować Pana.

Otóż proszę Pana Pimpusia ja jak najbardziej akceptuję siebie takiego jakim jestem. Czy ta odpowiedź Panu wystarczy?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 21:36 
pewnie


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 22:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
krystkon pisze:
Ludzie dojrzewają latami, latami rozwijają w sobie wartości, żeby zamienić się w korzystną dla innych formę potrzeba ich krytykowac ale takze tolerować i sprzyjać im. Krytyka bez tolerancji i przychylności jest gówno warta i warto o tym pamiętać. Kto nie sprzyja innym sam nie dozna przychylności.

Kto się wzajemnie oskarża, obwinia, opluwa się, kto wzajemnie sobą gardzi i nigdy ze sobą nie potrafi sie zgodzić ten wiedzie marny, negatywny, biedny żywot i zdycha w samotności i w nędzy.


Właściwie to nie tylko do Pana, ale i do kolegi Ladaco, bo Pan go wkurwił.
Niech Pan mi powie jaką postawę mam przybrać, kiedy spotykam na drodze kogoś takiego jak Pan Kaczyński Jarosław i on nazywa mnie gorszym sortem, ubekiem, zdrajcą, choć z tym nic wspólnego nie mam? Mówi, że on tu rządzi i ma w dupie moje potrzeby życia w kraju wolnym. To jak to ma być czy ja mam nastawić mu dupę żeby mnie kopnął? I w ramach jego porządku dla świętej zgody, tolerancji zachowań jeszcze mu podziękować, zacząć chodzić do kościoła jak nie chodzę, składać hołdy wiernopoddańcze w postaci mojej skromnej renty na tace Rydzyka, ojca dyrektora, podpierdolić córkę, która zaszła w ciąże i chce się wyskrobać, podpierdolić sąsiada, że opowiada złośliwe dowcipy o rządzie i panu prezesie itd, itd, itp, etc?


Powinien Pan wejść w polemikę i znaleźć odpowiednie mu temu argumenty.
Powinien Pan wyjaśnić człowiekowi, że ubecja broniła socjalistyczne państwo przed prywatną własnością środków produkcji tak jak współczesna policja broni prywatnej wlasnoaci w państwie kapitalistycznym. Każdy kto naonczas podwazal przynależność środków produkcji do państwa był jak Ci, którzy współcześnie podważają własność prywatną- byli złodziejami i jak złodzieje byli traktowani. Takie było wówczas prawo i ubecja działała w zgodzie z nim przeciw tym, którzy prawo lamali.
Kaczyński karzac ubecje, karze ludzi za przekonania i to te, które już przeminęły, a które swego czasu były podstawą organizacji społeczeństwa.

Musi Pan podważyć racje Kaczyńskiego bez oskarżania go o bycie złym człowiekiem.
Potrzebuje Pan dobrych argumentów i wiary we własne poglądy a nie zlosci.
Ja wiem, że przekonywanie jest trudne a wkurwienie się łatwe ale prawdziwe korzyści buduję się z trudem, każdego dnia po kawałeczku, tylko potrzeba w coś wierzyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 22:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Boruch pisze:
No to ja postaram się Panu wyjaśnić i powiem więcej usatysfakcjonować Pana.

Otóż proszę Pana Pimpusia ja jak najbardziej akceptuję siebie takiego jakim jestem. Czy ta odpowiedź Panu wystarczy?



To niemożliwe żeby była osoba akceptująca takie indywiduum.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
krystkon pisze:
Ludzie dojrzewają latami, latami rozwijają w sobie wartości, żeby zamienić się w korzystną dla innych formę potrzeba ich krytykowac ale takze tolerować i sprzyjać im. Krytyka bez tolerancji i przychylności jest gówno warta i warto o tym pamiętać. Kto nie sprzyja innym sam nie dozna przychylności.

Kto się wzajemnie oskarża, obwinia, opluwa się, kto wzajemnie sobą gardzi i nigdy ze sobą nie potrafi sie zgodzić ten wiedzie marny, negatywny, biedny żywot i zdycha w samotności i w nędzy.


Właściwie to nie tylko do Pana, ale i do kolegi Ladaco, bo Pan go wkurwił.
Niech Pan mi powie jaką postawę mam przybrać, kiedy spotykam na drodze kogoś takiego jak Pan Kaczyński Jarosław i on nazywa mnie gorszym sortem, ubekiem, zdrajcą, choć z tym nic wspólnego nie mam? Mówi, że on tu rządzi i ma w dupie moje potrzeby życia w kraju wolnym. To jak to ma być czy ja mam nastawić mu dupę żeby mnie kopnął? I w ramach jego porządku dla świętej zgody, tolerancji zachowań jeszcze mu podziękować, zacząć chodzić do kościoła jak nie chodzę, składać hołdy wiernopoddańcze w postaci mojej skromnej renty na tace Rydzyka, ojca dyrektora, podpierdolić córkę, która zaszła w ciąże i chce się wyskrobać, podpierdolić sąsiada, że opowiada złośliwe dowcipy o rządzie i panu prezesie itd, itd, itp, etc?


A i jeszcze Pan się otwórz na krytykę. Wiesz Pan jaki absurdalny jest wniosek, iż Kaczyński jest zły a naród, który mu ufa i robi co Kaczyński karze, durny?
Ludzie w swej masie wcale a wcale nie są durni i zdziwilby się Pan jak wiele indywidualnie czy w podgrupach rozumieją. Kochają jednak szukać i wskazywać demony, bo podobnie jak Pana utwierdza ich to w przekonaniu, że sami są wspaniali i wszystko im się należy.

Niech Pan nie wierzy, że ten podły świat tworzą jacyś źli ONI - to fałsz. MY ten syf budujemy, MY sami. Cały ten syf zbudowany jest z naszych najszczerszych przekonań. Pan się swoim wiecznym wkurwieniem i postrzeganem Kaczyńskiego jako diabła wcielonego ostro do tego syfu przykladasz.

Pomysl Pan, że Kaczyński to zwykły gość, człowiek na ulicy, wyzwol się Pan spod negatywnego kultu jednostki a twoje poczucie zniewolenia stopnieje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 8:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Krytkon czy Pan nie widzi, że do Pana Kaczyńskiego nie docierają żadne argumenty? On/Oni działają na zasadzie "nie bo nie" i koniec. Choćby nawet rękę wystawiał do zgody, choćbym klęczał i błagał. Oni odczytają to jako moją słabość i histerie, uznają za ostatecznie pokonanego. "Moja prawda jest najmojsza". I co ja mogę komuś takiemu wytłumaczyć, wyjaśnić jak on nie chce słyszeć moich wyjaśnień. Wniosek człowiek taki jak ja ma nie istnieć.

Przykład - czy Pan obserwuje debaty sejmowe? Np ostatnio na temat KRSu? Czy zauważył Pan, że dla PiSu nie liczy się żadne inne zdanie prócz ich zdania, a słowo przeciwne jest nie do przyjęcia, a ludzie czyli opozycja jest be? To nie jest normalna postawa. To ma być dyskusja, debata? Słuchanie narodu?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 09 gru 2017, 9:03 przez Boruch, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Boruch pisze:
No to ja postaram się Panu wyjaśnić i powiem więcej usatysfakcjonować Pana.

Otóż proszę Pana Pimpusia ja jak najbardziej akceptuję siebie takiego jakim jestem. Czy ta odpowiedź Panu wystarczy?



To niemożliwe żeby była osoba akceptująca takie indywiduum.



Jak Pan widzi człowiek jest istotą omylną i w tym przypadku pomylił się Pan. Jest co najmniej jedna.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 8:52 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie Panie Boruch........są dwie! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group