forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 0:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2019, 9:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak na marginesie, żeby nie było.

Cytuj:
„Naprawdę chciałbym aż tyle zarabiać” - mówi RMF FM prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz, komentując słowa minister Anny Zalewskiej o tym, że zarabia 18 tys. zł. „Zarabiam zdecydowanie mnie. To jest na poziomie 12 tys. zł miesięcznie. Pensja pochodzi ze składek, a na pensje pani minister składają się także moje podatki. Pani minister Anna Zalewska nie partycypuje w moim wynagrodzeniu” – dodał. Broniarz ogłosił także, że będzie domagał się sprostowania. „W poniedziałek wystąpimy w tej sprawie z pismem” – mówił w rozmowie z dziennikarzami RMF FM.


https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,2452000

Tak więc niczyj to zamazany interes zaglądać do kieszeni Broniarza, skoro to nauczyciele związkowcy fundują mu pensję. Zwracam uwagę na datę tej informacji. Widać wyraźnie odkąd datuje się oczernianie i oblewanie gównem ZNP przez padlinę pisreżimu.

ps.

Panika w padlinie pisreżimu, która poszukuje łamistrajków na jutrzejsze egzaminy. Pewnie znajdą się tacy.

Chyba Cani stwierdził, że tacy "pedagodzy" nie mają prawa egzaminować. A wszystko skończy się w sądzie. Pragnę przypomnieć kto dziś rządzi sądami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 10:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
AGAFIA pisze:
Sam sobie daj na luz człowieku, ja rozumiem że walczysz o swoje,ale na litość boską nie narzucaj mi własnego zdania, ja mam inne i nie patrzę z perspektywy człowieka, któremu w budżecie przybędzie, a z perspektywy rodzica. Więc moje wiadomości tez jakby z pierwszej ręki, mało tego powiem ci,że są nauczyciele którzy sami uważają że taka forma protestu jest nie fair w stosunku do uczniów, no ale wyłamywać się nie chca. Tak, że jak w sentencji.


To znaczy, że twój punkt widzenia zależny od punktu siedzenia. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 11:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Co by tu jeszcze
1 najlepiej zeby strajkowali w czasie wakacji
2 absolutnie nie w roku wyborczym
3 powinni przeprosic prezesa za traumę ktora mu zgotowali w liceum
4 nastepnie zwrócić sie wpozie przygietej do prezesa by dal im 500+

Wszystko wyszlo nie tak dlatego strajk zostanie zaorany , miedzy innymi z pomocą rodziców którym dziatwe kształcili
Niech żyje Pan Prezes Jaroslaw :D :D żeby nie było ze ja pełzająca rewolucja jestem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 11:18 
Cytuj:
To znaczy, że twój punkt widzenia zależny od punktu siedzenia. :D


Ależ oczywiście. Oceniam ten strajk z punktu widzenia rodzica, a nie z prespektywy kogoś, kogo rzecz nie dotyczy bezpośrednio, czy przez pryzmat sympatii/antypatii politycznych. Powiem więcej, wydaje mi się, że jestem konsekwentna, bo nie ja tu gardłuję oburzeniem od miesięcy, że pis daje emerytom, mundurówce czy wielodzietnym.
A już do szewskiej pasji doprowadza mnie motłoch i inne epitety, pogarda do pani Grażynki z mięsnego, czy pana Wiesia, z kurwa tramwajów miejskich. Zaraz zacznę stukać w kaloryfer ;)


Na górę
  
 
Post: 09 kwie 2019, 11:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Za motloch to bym huja zbanowala. Bardzo nie lubię gdy ktos hujawarty wyraza sie z pogardą o innych tez hujawartych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 11:46 
Mnie zawsze Guzikiewicze i inne górniki stoczniowe palące opony i stawiajace Jankowskim pomniki wkurwiały. A to co sie teraz dzieje, owszem, popieram Nie mam dzieci w szkole ani nawet wnuków już albo jeszcze bo jedna na studiach a reszta w przedszkolu. Cóż, nauczyciele maja prawo jak poies do michy poprawic sobie los. Ja za żadne pieniadze nie poszedłbym do kopalni ani do szkoły pracować ze wzgledu na specyfike tych zawodów i stres. Nie poszedłbym takze do policji ani innych mundurówek bo zawsze wolałem tysiąc na spocznij niż dwa na baczność. Myslę tak: doceńmy nauczycieli i oni wtedy wywalą ze swoich szeregów idiotów i nieudaczników bo za dobrą pensje przyjdą ludzie wartosciowi i inie bedzie selekcji negatywnej tylko pozytywna w tym zawodzie wreszcie. Nauczyciele powinni być elitą. Trzeba im to umozliwić. Przecież nikt by nie powierzył dziecka ludziom niepenym moralnie jak na przykład księżom. Czyż nie? :)


Na górę
  
 
Post: 09 kwie 2019, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ale mają odpuścić na egzaminy. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Agafia i jej podobni w defensywie.

Strajkujący nauczyciele z masowym poparciem w sieci. Hejterzy nie dają rady!

Mimo prób zrobienia czarnego PR-u strajkującym, w mediach społecznościowych znaczącą siłą są dziś ci, którzy popierają protestujących nauczycieli. W czasie weekendu i w poniedziałek przed południem to oni zdominowali dyskusję internetową. Hejterom, często popierającym PiS, mimo wielu starań nie udało się nawet zohydzić Sławomira Broniarza, przewodniczącego Związku Nauczycielstwa Polskiego, choć to właśnie z niego strona prorządowa próbuje zrobić największego wroga zarówno rządu, jak i rodziców oraz uczniów w Polsce.

http://wyborcza.pl/7,162657,24627956,st ... :undefined


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2019, 12:02 
Cytuj:
Myslę tak: doceńmy nauczycieli i oni wtedy wywalą ze swoich szeregów idiotów i nieudaczników bo za dobrą pensje przyjdą ludzie wartosciowi i inie bedzie selekcji negatywnej tylko pozytywna w tym zawodzie wreszcie. Nauczyciele powinni być elitą. Trzeba im to umozliwić. Przecież nikt by nie powierzył dziecka ludziom niepenym moralnie jak na przykład księżom. Czyż nie? :)


Już teraz pedagogika jest popularnym kierunkiem, jednym z czpłowych po robotyce, prawie, psychologii. Dla przykładu na UWR w ubiegłym roku, na 180 miejsc (limit) było ponad 700 chętnych. Teraz wypadałoby się zastanowić skąd tylu, skoro płaca niska, praca obciążająca? Jak myślisz?


Na górę
  
 
Post: 09 kwie 2019, 12:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ja ci powiem, skąd.
Na przykładzie znajomych.
Otóż otworzyli prywatne przedszkole. Żeby to zrobić, trzeba mieć wykształcenie pedagogiczne.
To świetny interes, dotowany przez miasto.
Comiesięcznie otrzymują pieniądze od miasta w wysokości ok. 2000 na dzieciaka.
W tej chwili maja około 20.
Do tego dochodzą pieniądze od rodziców.
I masz przyczynę wysokiej frekwencji na studiach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group