forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 5:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2020, 13:31 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ad. MMM
I ma kasę by na Orunię czy innego Meksyku wysłać adwokata z kasą i sugestią, że i tak nie wygrasz, a możesz stracić, bo my cię o pomówienie i zniesławienie pozwiemy. Na kogo się porywacie? Za moim klientem staną wszyscy, w prasie, TV, internecie. A za Wami kto?
Macie wybór. Albo kasa albo sprawa i wy zapłacicie lub/i pójdziecie siedzieć. A opinie też będziesz miała/miał zszarganą.

W sumie to ci prowincjonalni plebani mają mniej możliwości od prezesa spółki czy znanego aktora, reżysera czy gwiazdy TV.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 13:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Canislupus daj Pan spokój z dyskusją z tym gronem na ten temat. To ja zainaugurowałem dyskusję w tej kwestii bo nikomu się wcześniej nie chciało. Ale jak już się zaczęło, to niestety poczułem się jak obrońca pedofilów. Ci ludzie rozumieją z tego tyle co sami chcą zrozumieć. Co im pasuje.

I tak już na marginesie z innej beczki. Już dawno zauważyłem, że tu obowiązuje "jedynie słuszny program" a nie rozsądek. Wielokrotnie zachowywałem się na tym forum jak idiota a to odchodząc a to znowu wracając. Zastanawiam się dziś po co tu dupę sobie zawracam? Przecież z takimi "autorytetami" szans nie mam żadnych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 13:53 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A nie przyszło Panu do głowy, że ja i czasem myślę podobnie?

Tylko grono mam inne na myśli. I jakby nieco większe.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 14:44 
MMM pisze:
Warszawka sobie szepcze, że skończy się jak zawsze...
Media zapomną, ludzie zapomną, a ci, co te dzieci krzywdzili i nadal krzywdzą, byli, są i będą
świętymi krowami, bo pisarz, aktor, lekarz, człowiek z koneksjami, zawsze znajdzie usłużnych adwokatów
i zaszantażuje kumpli, którzy w aferze nie wypłynęli.


Amen


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Oskarżamy się nawzajem a tymczasem umknęło wam (ja się nabrać nie dałem) jaki jest cel filmu Latkowskiego.
Kto oprócz mnie wie jaki?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 14:53 
Cytuj:
Ci ludzie rozumieją z tego tyle co sami chcą zrozumieć. Co im pasuje.
I tak już na marginesie z innej beczki. Już dawno zauważyłem, że tu obowiązuje "jedynie słuszny program" a nie rozsądek.


To trzeba mieć dobrze nasrane by w ten sposób podsumować bardzo poważną dyskusję, w której Czarna Mańka i Komandor bardzo rozsądnie i bezstronnie do niego podchodzili. Jest jeszcze dalsza część tego tematu ale jest politycznie niepoprawny.
Pedofilia w środowiskach LGTB+.
I przy okazji LGTB+ jest jeszcze jeden ważny dla kobiet temat, którego feministki unikają jak ognia, to sprawa odbierania praw kobietom, przez mężczyzn w kieckach.
Zboczenia, są niemalże gloryfikowane, choćby przez takiego kogoś jak Trzaskowski, Rabiej, Śmiszek, Biedroń, reprezentacji "nowoczesnej" pseudo-lewicy. I mimo, że tematy są pozornie odległe, to mianownik posiadają jeden i ten sam, dążenia i cele marksizmu kulturowego. Firmowanego przez (między innymi) przywódców UE.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 14:54 
stanax pisze:
Oskarżamy się nawzajem a tymczasem umknęło wam (ja się nabrać nie dałem) jaki jest cel filmu Latkowskiego.
Kto oprócz mnie wie jaki?


Tego, że Seremet zadbał by te "elity" czuły się bezpiecznie?


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 15:01 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Niestety, myślę jak Małgoś.
Mafia (lobby) pedofilskie trzyma się mocno.
Założę się, że po cichutku już pociągają za wszystkie dostępne im sznureczki.
Może i powołają tę komisję, żeby opinii publicznej na chwilkę zamknąć dzioba, rozmydlą temat, kłócić się będą, czy ból jest większy.
Ze spotkań Kuchcińskiego z nieletnią prostytutką też był nagrany film - i co?
Seria samobójstw. A Kuchciński trwa.

Ech, obrzydliwe to wszystko.

A cel filmu Latkowskiego? Żeby postraszyć "kodziarzy", bo wśród broniących są głównie głośni przeciwnicy PIS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2020, 15:02 
MagnificencjaS pisze:
.... ale o tym, ze TVpis zorganizowała w tym przybytku "sztuki rozkoszowania" imprezę w 2016 już Latowski nie wspomniał, o tym ze Chodakowa tam bywała i Brodka i Bednarek i Barbara z "M, jak mdłość" i kabarety i mnóstwo innych tez nie - wg Latkowskiego wszyscy to też są zboczeńcy?
Niech powie, że ma dowody, że ten i ten zrobił to i to a jak nie ma to niech przestanie sie lansować i wysługiwać pis-stakom - chyba każdy myślący człowiek widzi o co chodziło - żeby zrobić wielki medialny szum, który będzie sie ciągnął jeszcze bardzo długo i przykryć bardzo skutecznie pis-owskie afery, że o kompletnym zignorowaniu tragedii dzieci wykorzystywanych przez zboków w sutannach nie wspomnę.
Spółka Latkowski-Kurski! Tajemnicą jest ile TVP dała kasy Latkowskiemu na realizację tego paszkwilu - i że w ustaleniach było aby emisja poszła zaraz po filmie braci Sekielskich.


Zgodnie z art. 304 § 1 kpk każdy ma społeczny obowiązek zawiadomienia o tym organów ścigania, obowiązek prawny, sankcjonowany odpowiedzialnością karną z art. 231 § 1 kk, złożenia takiego zawiadomienia.


Na górę
  
 
Post: 24 maja 2020, 15:09 
Cytuj:
A cel filmu Latkowskiego? Żeby postraszyć "kodziarzy", bo wśród broniących są głównie głośni przeciwnicy PIS.


Przypomnijcie mi nazwisko jednego z głównych działaczy KOD-u, który handlował Polkami, wysyłając je do burdeli na całym świecie. Czuł się przez wiele lat bezkarnie. Dopiero po wzięciu władzy przez PiS, dobrano mu się do dupy i skazano. Choć kara była nieadekwatna do przewinienia. Próbowano go uniewinnić jak Najsztuba, któremu staruszka weszła na przejście dla pieszych z "prędkością niemożliwą do określenia" w skutek czego zmarła w szpitalu, czy sędziów od kradzionych wiertarek, 50zł, kiełbasy czy spodni, czy taki drobiazg jak uwolnienie oszusta, który okradał na mln emerytów metodą na wnuczka.
Tak, sądy w Polsce są kurwa "sprawiedliwe", gdy przychodzi do karania chorego psychicznie na karę więzienia za batonika lub babcię za cukierka.


Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 16:17 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 942, 943, 944, 945, 946, 947, 948 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 148 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group