forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 16:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 lut 2019, 12:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
korbaczeska pisze:
On napisał o protestujacych dzicz, co jest jak mniemam wyrazem milosci. W ogole juz mam dosyc tego przerzucania sie na jezyki nienawisci i kto ich uzywa wiecej. Widzialam material z protestu z blokowaniem auta Ogorkowej. Zwyczajny protest, nikt jej nie dotknal, nie popchnal, nie zniewazyl, ludzie wyrazili swoje wkurwienie na ciagle klamstwa ktore sie leja z ekranu, jjedyne obelzywe teksty jakie polecialy w jej strone to byly wstyd i klamczucha. podejrzewam że jeszcze zdazyla nakrecic material komórką do glownego wydania wiadomosci. Z odpowiednim komentarzem oczywiscie.


Po prostu „dzicz” jak określił Jojo, nie wytrzymuje już tego zakłamania, jak napisałaś.
Jojo może raz był miłosiernym, a następne razy są rozdawane w języku miłości, obuchem.
To tu bym szukała języka nienawiści.
Zresztą, kto kończy słynny dwuwiersz Prezesa Polski : Cała Polska z was się śmieje........

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dzicz tylko nie wiedzieć czemu trzeba ją ścigać. Co zapowiedziano. Rybak to głupek. I gdyby nie rejwach jaki miał miejsce w mediach gdzie ludzie wyrażali oburzenie zostałoby na tym, że to tylko głupek i nie ma co sobie nim głowy zajmować.

Niestety w przypadku Ogórek to wina PiSu. I niech Madzia podziękuje prezesowi, Kurskiemu za to co się stało oraz zastanowi się nad tym co sama robi. Jej wkład własny też tu jest. Ludzie nie wytrzymują już tego, że TVP to obrzydliwa szczekaczka PiSu. Co im pozostało jak normalna rozmowa nie skutkuje?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 14:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
@Palikot_Janusz
Przepraszam panią Magdalenę Ogórek i wszystkich urażonych moim poprzednim tweetem. To nie powinno było się wydarzyć.

W ramach przeprosin deklaruję wpłatę 5 000 zł na wybrany przez @ogorekmagda cel.

Palikot napisał, że kurew i zaraz zabomboniły oburzone baby i dziady.
Zapomnieli jak obrzucali Palikota gównem i to było super!
Cytuj:
@DWielowieyska
To, co napisał Janusz Palikot pod moim tweetem, jest skandaliczne i brakuje słów, aby to skomentować

Jedna z zasranych hipokrytek, które jakoś nie rzuciły swojego talentu na język Pawłowiczki czy innych upośledzonych mózgowo.
Tfu!
A toto coś nie da się zastraszyć!
Cytuj:
@KurskiPL
Szczucie i sianie nienawiści wobec TVP skutkuje fizyczną przemocą wobec naszych dziennikarzy. Zwróciłem się do stosow. władz o dodat. ochronę obiektów spółki i ukaranie agresorów. Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL.
Nie damy się zastraszyć

Dominisia nie kłapie dziobem do Brudzińskiego, wygodniej plwać na Palikota, który nie jest kimś, kto mógłby Dominisię postraszyć policją.
Cytuj:
"Szanowna Pani Redaktor proszę przyjąć moje wyrazy ubolewania, za brak stanowczej reakcji Policji wobec tej dziczy która zaatakowała Panią przed budynkiem TVPInfo" - napisał.( Brudziński)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tam w tej grupie stało kilku policjantów i nie było podstaw do ich reakcji na to co protestujący tam robili. Rozumiem, ze Brudziński ja przeprasza za to, że policja nie rozniosła protestujacych na butach?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 14:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Oczywiście pod obami artykułami dotyczącymi obrażenia Ogórka przez Palikota i napaści na nią, nie można komentować.
Gazeta.pl ma świadomość, co by tam się znalazło? :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 15:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Tak,Czesia,dokładnie za to Jojo przeprasza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 15:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
A ja myślę, że była to ustawka, chodzi o reakcję policji.
Oni tam cały czas byli, dopiero jak Magdusia odjeżdzała, wzięli
się za kogoś, kogo wynieśli, oczywiście kulsonowskim trybem.
A Magdusia zdobyła kombatanctwo w walce z dziczą.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 15:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Do którego dołączyła Dominisia Wielowiejska, Zandberg, Siemoniak, Sienkiewicz i wielu innych śmierdzących hipokrytów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 15:48 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Się dziwuję.
Przecież nie jest to sezon ogórkowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2019, 16:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jestem w stanie we wszystko uwierzyć, w końcu się człowiek naczytał książek o mafii.
Zresztą, z samych filmów wiem jak było. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group