forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 16:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 gru 2018, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
I to błąd że nie obowiązuje.
Za to obowiązuje zakaz cyrków ze zwierzętami.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2018, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I co to Panu da, kiedy jakiemuś skurwysynowi łeb na gilotynie zetną? Czyjegoś życia, np kota bestialsko zamordowanego przez takiego bydlaka to nie wróci. Żadna satysfakcja. Ciężkie więzienie, katorga, to już coś. Kara śmierci, to kilka sekund i cierpienia żadnego, a np 25 lat w kamieniołomach to już jest coś.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2018, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
I to błąd że nie obowiązuje.
Za to obowiązuje zakaz cyrków ze zwierzętami.


Kto chce niech obejrzy:
Nie ma kasy? jest, ile kto chce, fortunę niejeden zrobi.
Cyrk kurwa na kółkach, 1000%

https://www.youtube.com/watch?v=K--J-HHOp_k


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2018, 22:19 
Odpycham od siebie pewne podejrzenie dotyczące migracji które na początku sprawiało wrażenie ogarniającej wielu z nas paranoi. Ale słabnę w tym odpychaniu, albowiem to zjawisko ma moim zdaniem starannie zaplanowaną i ukrytą przed społeczeństwem cechę. Jest świadomą dla naszych "przewodników" akcją która ma nas w oszukańczy sposób utopić w bagnie multi-kulti.


Na górę
  
 
Post: 20 gru 2018, 22:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Przestań. Ukraińcy dostali obietnicę dwukrotnie lepszych zarobków w Niemczech i masowo spierdalają z Pislandu. Na wiosnę, najdalej w lato, skończy się hurraoptymizm Pinokia Morawieckiego (swoją drogą czy nie jest to żydowskie nazwisko, co nie maupa?). Wtedy trzeba będzie zmienić zdanie w temacie imigrantów. Co wtedy napiszesz @kowalew?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2018, 23:01 
Właściwie to nie rozumiem tego co Pan piszesz - to o Morawieckim i potrzebie zmieniania moich poglądów. Ja mam swoje poglądy, podejrzenia i dotyczą one nie tylko PISu, prezesa i premiera. Ale jeśli te moje podejrzenia okażą się błędne, to po pierwsze - ucieszę się i po drugie - tylko krowa nie zmienia swoich poglądów.


Na górę
  
 
Post: 20 gru 2018, 23:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
kowalew pisze:
Odpycham od siebie pewne podejrzenie dotyczące migracji które na początku sprawiało wrażenie ogarniającej wielu z nas paranoi. Ale słabnę w tym odpychaniu, albowiem to zjawisko ma moim zdaniem starannie zaplanowaną i ukrytą przed społeczeństwem cechę. Jest świadomą dla naszych "przewodników" akcją która ma nas w oszukańczy sposób utopić w bagnie multi-kulti.


Chciałem coś odpowiedzieć, jednak przychodzą mi do głowy jedynie nieprawdopodobne głupoty, jak ta, że Michalkiewicz kłamie używając czasu przyszłego.
Dam se spokój.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2018, 23:20 
Zaprzestałem czytać teksty tego pana, bo zaczęła mnie (szczególnie w filmikach) drażnić forma w jakiej (mówi) pisze o poważnych sprawach. Tych bezpośrednio dotyczących Polski, bo to boli. To nie kabaret, a nasze prawdziwe życie.


Na górę
  
 
Post: 21 gru 2018, 9:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Ryszard Terlecki pędził ulicami Warszawy
Służbowa skoda superb, którą jeździ wicemarszałek Terlecki miała wyjechać na ulice Warszawy z dużą prędkością spod siedziby Sejmu na Wiejskiej i ruszyła na Nowogrodzką, gdzie mieści się siedziba Prawa i Sprawiedliwości. Po drodze kierowca miał przejechać skrzyżowanie na czerwonym świetle, a przy okazji jeszcze przeciąć linię podwójną ciągłą. 
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxNewsMT


Ja jestem z PiSu więc mnie prawo nie obowiązuje. Tak może to skomentuję parafrazując pewną wypowiedź guru PiSowskiego ojdyra Rydzyka.

Obrazek

Rysiek jedzie bo prezesa bo ten się piekli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2018, 9:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Co się czepiasz?
Spieszył się chłop.
Prezes z pewnością był w wielkiej potrzebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group