forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 20:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2017, 14:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przełącz, przełącz, to jest Twój poziom? Zawodzisz mnie Panie ladaco. Może choć "Ociec Mateusz"?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 19:12 
polar pisze:
Ale ten pierwszy ładnie skakał. Za wolność i demokrację. :lol:

Skakał to Giertych, i madrze skakał. Z Kijowskim jest taki problem, że to lepszy cwaniak, wyrachowany koleś, który próbuje zarobić na ludzkim wkurwie.. Sam KOD, to była zajebista inicjatywa, ale przez Kijowskiego, poszło sie jebać, za przeproszeniem.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 19:15 
Lekarz zalecił zdrowe powietrze.
Po przeprowadzce z Żoliborza na przedmieścia Warszawy.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
polar pisze:
Ale ten pierwszy ładnie skakał. Za wolność i demokrację. :lol:

Skakał to Giertych, i madrze skakał. Z Kijowskim jest taki problem, że to lepszy cwaniak, wyrachowany koleś, który próbuje zarobić na ludzkim wkurwie.. Sam KOD, to była zajebista inicjatywa, ale przez Kijowskiego, poszło sie jebać, za przeproszeniem.


Nie wiem dlaczego wszyscy się z tego Giertycha napierdalają. Ja patrze na Romka z dystansem i pozytywnie. Człowiek ma prawo zbłądzić a potem wrócić. Może to za krótki czas, ale być może się opamiętał. Mógł przecież próbować przytulić się do dzisiejszej władzy, zwłaszcza, że dla ludzi zajmujących się prawem idą ciężkie czasy. Wydaje się, że lepiej być z nimi niż przeciwko. A co do Kijowskiego to uważam, że facet jest spalony. I tu w Polsce nikt go nie przygarnie. Ani w polityce ani w biznesie. W polityce gdzie by się nie pojawił zepsuje wizerunek, a na biznes nie ma szans bo jest goły. Nikt mu większej sumy na rozwiniecie czegoś swojego nie da. Chyba, że jakiś wyjątkowy desperat. Czytałem gdzieś, że rozważa wyjazd z kraju i to do końca roku. I to dla niego decyzja najsłuszniejsza. Niech zapierdala na zmywaku jak inni skoro nie ma chęci na nic innego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Ludzie dojrzewają latami, latami rozwijają w sobie wartości, żeby zamienić się w korzystną dla innych formę potrzeba ich krytykowac ale takze tolerować i sprzyjać im. Krytyka bez tolerancji i przychylności jest gówno warta i warto o tym pamiętać. Kto nie sprzyja innym sam nie dozna przychylności.

Kto się wzajemnie oskarża, obwinia, opluwa się, kto wzajemnie sobą gardzi i nigdy ze sobą nie potrafi sie zgodzić ten wiedzie marny, negatywny, biedny żywot i zdycha w samotności i w nędzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 20:31 
teraz to Pan, Panie Krystyna wkurwił mnie do białości, jakim prawem pisze Pan to co ja myśle.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 20:36 
Cytuj:
Nie wiem dlaczego wszyscy się z tego Giertycha napierdalają.

Ja się nie napierdalam, to mądry facet..Miał swoje za uszami, zszedł z tej drogi..Prawo ma w jednym paluszku. W sumie czuję do faceta sympatię.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Nie wiem dlaczego wszyscy się z tego Giertycha napierdalają.

Ja się nie napierdalam, to mądry facet..Miał swoje za uszami, zszedł z tej drogi..Prawo ma w jednym paluszku. W sumie czuję do faceta sympatię.


Ale ja Pani nic nie zarzucam. Raczej popieram to co Pani napisała. Przyzna Pani jednak, że jest pewna grupa ludzi, która kpi sobie z Romka. A choćby niedaleko szukać na naszym fo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Ludzie dojrzewają latami, latami rozwijają w sobie wartości, żeby zamienić się w korzystną dla innych formę potrzeba ich krytykowac ale takze tolerować i sprzyjać im. Krytyka bez tolerancji i przychylności jest gówno warta i warto o tym pamiętać. Kto nie sprzyja innym sam nie dozna przychylności.

Kto się wzajemnie oskarża, obwinia, opluwa się, kto wzajemnie sobą gardzi i nigdy ze sobą nie potrafi sie zgodzić ten wiedzie marny, negatywny, biedny żywot i zdycha w samotności i w nędzy.


Właściwie to nie tylko do Pana, ale i do kolegi Ladaco, bo Pan go wkurwił.
Niech Pan mi powie jaką postawę mam przybrać, kiedy spotykam na drodze kogoś takiego jak Pan Kaczyński Jarosław i on nazywa mnie gorszym sortem, ubekiem, zdrajcą, choć z tym nic wspólnego nie mam? Mówi, że on tu rządzi i ma w dupie moje potrzeby życia w kraju wolnym. To jak to ma być czy ja mam nastawić mu dupę żeby mnie kopnął? I w ramach jego porządku dla świętej zgody, tolerancji zachowań jeszcze mu podziękować, zacząć chodzić do kościoła jak nie chodzę, składać hołdy wiernopoddańcze w postaci mojej skromnej renty na tace Rydzyka, ojca dyrektora, podpierdolić córkę, która zaszła w ciąże i chce się wyskrobać, podpierdolić sąsiada, że opowiada złośliwe dowcipy o rządzie i panu prezesie itd, itd, itp, etc?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 21:07 
Panie Boruch, czemu Pan nie chce zaakceptować siebie takim, jakim jest?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group