forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 kwie 2019, 20:55 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Nie zrobili tego, kiedy mieli sposobność, i nie zrobią nadal.
Sami mają zbyt wiele za uszami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 20:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
nick pisze:
Nie zrobili tego, kiedy mieli sposobność, i nie zrobią nadal.
Sami mają zbyt wiele za uszami.

Aż tyle nie mają, jak obecne pisowskie, ale zawsze mieć mogą. :lol:
Dlatego nic z tego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 21:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ksioncu ja podpisuję się pod tym całym sobo. Zdelegalizować chamów i skonfiskować PiSowski partyjny majątek. Tylko do tego trzeba by było dekretów. Jednak nie wierzę tym chujom z opozycji. Jeszcze się tak nie zdarzyło w tym kraju, żeby jakiegokolwiek szubrawca rozliczono jak się należy. Tacy jak Kaczyńscy obaj, jeszcze żyli, Zioberko, Macierewicz i może jeszcze paru, o których zapomniałem z tej ekipy mogli być dawno na wygnajewie. Niestety tej opozycji, która teraz tak trąbi o rozliczaniu nie było stać aby to zrobić. I dziś mamy tego owoce. Ale pomarzyć dobra rzecz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2019, 21:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
AGAFIA pisze:
Nie do końca, formalnie wicedyrektor może udział wziąć w strajku, problem byłby gdyby np. dyrektor zachorował. Mniejsza o to, bo i tak nie przyznacie mi racji, kwestia dotyczy zrozumienia każdej ze stron, wyszło jak pisałam, nauczyciele nie mogli go wygrać. Zawiodła strategia, mieszanie się polityków opozycji. Jest po temacie, a PiS triumfuje.


Jako że zasiałaś u mnie wątpliwość, zasięgnąłem języka.
Teoretycznie wicedyrektor rzeczywiście może strajkować.
W praktyce już niekoniecznie.
Moja żona jest jedynym wicedyrektorem w szkole.
Więc strajkować mogłaby tylko pod warunkiem, że dyrektor spędza 100% czasu pracy szkoły na miejscu.
A nawet, jak jest kilku, to jeden strajkować nie może.
Moja żona przed strajkiem sama sięgała do przepisów, bo nie bardzo wiedziała, jak ma się zachować.
Mówi, że znalazła dość niejednoznaczne zapisy.
Rozmawiała też z szefem ZNP w szkole i ten jej powiedział, że nie może strajkować.
Zatem nie strajkowała, bo nie mogła.

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2019, 3:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
ksionc pisze:
A te dupki, z opzycji, jak wygrają wybory do parlamentu i nie przegłosują w nocach ustaw, stawiających ich przed TS oraz nie pozbawią ich nie uposażeń i innych przywilejów, to niech spierdalają na szczaw i mirabelki. Ponadto jebać ich jedniodniowymi ustawonymi pozbawianiach ich przywilejów, praw, wyjebaniu sędziów dublerów, etc., bo tak suweren im powiedział. Ustawy, zmierzające do tego, żeby takie Ziobra, Suskie, Sasiny, Płaszczaki, w ciągu najszybszych dni poszły do pierdla, albo pod TK. Bez możliwości jakichkolwiek odwołań. Można tak mogli? Mogli? I więźnia dla uwłaszczająących solidaruchów, jak PC, Srebrna, itp.
To i wy ciule tak się sprężcie.

Wszystko OK tylko, że znowu "nie bendzie woly polytycznej" jak pierdoliła KOPOCZOWO i nawet jak tą bandę będą chcieli postawić przed TK to zrobią (opozycja) to co w głosowaniu latem 2015 - zrobiła premierka Kopoczowo i jej przydupasy od PO-jebów , czyli nie przyjdom na głosowanie . Tak uratowali dupska kurdupsonowi żoliborskiemu i zebrze "0". Potem Kopoczycha twierdziła, że "pan Zbyszek nie jest taki" w kontekście przyszłej rozpierduchy sądów i zjebywania prawa.

Cytuj:
Do postawienia byłego ministra sprawiedliwości przed Trybunałem Stanu potrzebne było 276 głosów. Zabrakło pięciu. - PO to nieudacznicy - skomentował wyniki głosowania Zbigniew Ziobro.
Za postawieniem Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu zagłosowało 271 posłów, przeciw - 152, a dwóch się wstrzymało. Zabrakło pięciu głosów. W głosowaniu nie uczestniczyło 16 posłów koalicji, w tym dziewięciu członków Platformy Obywatelskiej. M.in. premier Ewa Kopacz, były marszałek Sejmu Radosław Sikorski i Andrzej Biernat.

Wnioski o postawienie Zbigniewa Ziobry - a także byłego premiera, szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego - przed Trybunałem Stanu złożył w 2012 r. klub PO. Ziobrze zarzucano naruszenie konstytucji, ustawy o Radzie Ministrów oraz ustawy o działach administracji rządowej. (http://www.tvn24.pl)

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2019, 8:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie bardzo rozumiem, nad czym Wy deliberujecie skoro doskonale zdajecie sobie sprawę, - jak to działa....... :roll:
Dzisiaj ty przy korycie, - jutro ja.
Zaczną się ciągać po Trybunałach .........to za chwilę na Wiejską trza będzie z łapanki brać.
Przecież tam nie ma jednego uczciwego. Wszyscy siebie warci. I tylko durny "suweren" nie rozumiejący zasady działania myśli, że teraz następcy będą myśleli jedynie o tym, jak zrobić, by Polska rosła w siłę a lemingom się żyło dostatnio.
A takiego wała jak Batorego komin.......!
Rację miał stary Franc gdy stwierdził; Na Polaków nie potrzeba wojska;
Wystarczy im pozwolić na samodzielne rządzenie..........i już po nich........a tych paru rozsądniejszych wyłapie policja....... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2019, 10:22 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Jak to powiedział klasyk: błędy lekarzy leżą na cmentarzach, błędy nauczycieli - w sejmie...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2019, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ciekawe, czyje błędy błąkają się po puszczy? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2019, 13:53 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Niecelnych Pigmejów?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2019, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
psiniec pisze:
Ciekawe, czyje błędy błąkają się po puszczy? :D


Tych wsionknientych w prześcieradło. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 813, 814, 815, 816, 817, 818, 819 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group