forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 8:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 maja 2020, 12:56 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Temat celebrytów i ich bezkarności jeśli chodzi o pedofilię pojawia się nie po raz pierwszy.
Że akurat teraz?
Każdy czas okaże się niedobry.

Latkowski zrobił ważny film, przypominając, że ochrona "środowiskowa" przestępców i ich bezkarność jest w Polsce problemem. To, że w jednym przypadku są to biskupi, w innym środowisko artystów, nie umniejsza krzywdy dzieci. Może ktoś pokusi się jeszcze o temat bezkarności lekarzy którzy dopuścili się błędów medycznych. Na przykład. Takich tematów znajdzie się wiele.

Co do Kuchcińskiego, to uważam, że temat powinien być potraktowany jeszcze szerzej, choćby ze względu na seryjne samobójstwa świadków. A to wymaga solidnego przygotowania, bo sprawa jest stosunkowo nowa, i nie powinno się jej robić na łapu-capu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 13:07 
Cytuj:
Komandor jesteś krętaczem i tyle. Nie ma co z Tobą podejmować jakiejkolwiek dyskusji. Przez taki przybytek przewijają się ludzie różnej maści. Mnie to wydaje się dziwne, że akurat Latkowski nie wyłowił innych. Może źle szukał, albo kazano mu tak szukać aby trafić tylko na tych co trzeba. I nie wciskaj mi tu prostackiego myślenia.
\

#jpdl


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2020, 14:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
I czytaj ze zrozumieniem. Pedofilia dla mnie to zbrodnia. Każdy jest równy wobec prawa. Jak widać teoretycznie tylko. Ksiądz ma prawny i moralny obowiązek zachowywać się jak nakazuje mu religia,być wzorem. Zwykły człowiek powinien przestrzegać prawa, ale co do moralności to każdy z nas może go cmoknąć. W tej kwestii jest wolność. Będzie robił to co będzie chciał. Do momentu aż wkroczy w kolizję z prawem. Taka jest różnica. Skoro ty tego nie kumasz to trudno.


No tak, zbrodnia. Ale u księdza bardziej zbrodnicza. Bo ma obowiązek prawny i moralny zachowywać się jak mu nakazuje religia. Dobre. Brawo!
Przyznałeś właśnie, że religia i wiara to coś lepszego od niewiary. Bo coś nakazuje moralnie. A niewierzącemu nic nie nakazuje. Więc, co prawda nie może brykać za bardzo, ale to już nie to. Nie tak moralnie naganne. I moralnie można go cmoknąć. Wolność jest. Taka różnica. No już kumam.

Tak jestem krętaczem.

@Maupa? A ten Marcin Kydryński jest księdzem? Jak nie jest to dupa. Jak nie to można go cmoknąć. W tej kwestii jest wolność. Będzie robił to co co będzie chciał. Dopóki nie wkroczy w kolizje z prawem. A Afryce prawa praktycznie ma. No i tam wolno (nawet w zgodzie z ich kalekim prawem) bzykać 12 letnie zwierzątka.

Jadę do Afryki.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 14:18 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 14:30 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ten artykuł z 1 linka. jest OK. a Latkowski tu akurat cacy. Spełnia warunek Borucha:

Cytuj:
Biznesmen, ksiądz, choreograf
Kim są klienci męskich domów publicznych? Od innych odróżnia ich jedynie stan portfela. Piotrek: – Najczęściej faceci około 50-60 lat. Ustawieni życiowo. Choreograf znanej piosenkarki, księża się przewijają. Jeden przychodzi stale co środę lub co czwartek do siedziby koło Domów Towarowych Centrum. Nazywany jest Teczką, bo zawsze ma z sobą taki charakterystyczny czarny neseser. I bierze sobie po kolei chłopaków. Co wizyta, to inny chłopak. Ten ksiądz jest lubiany, daje zawsze 200 zł napiwku. To sporo, bo Witek płaci tylko 50 zł za godzinę.


A ostatni film jest podły i obrzydliwy. Żadnego księdza nie ma. Nakręcony by bronić księży. I przed wyborami. Wiec wiadomo o co chodzi. Film Sekielskich też przed wyborami ale ksiądz jest. Więc OK.

A tu (drugi link) to nie wiem co powiedzieć:

Cytuj:
Latkowski twierdzi, że ma dowody na to, że ksiądz Jankowski był pedofilem – czyli oskarżenia pod jego adresem byłyby zasadne. Jak pamiętamy – sprawa jak szybko wybuchła, tak szybko się skończyła.


Kanalia z tego Latkowskiego czy nie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 15:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Boruch pisze:
I czytaj ze zrozumieniem. Pedofilia dla mnie to zbrodnia. Każdy jest równy wobec prawa. Jak widać teoretycznie tylko. Ksiądz ma prawny i moralny obowiązek zachowywać się jak nakazuje mu religia,być wzorem. Zwykły człowiek powinien przestrzegać prawa, ale co do moralności to każdy z nas może go cmoknąć. W tej kwestii jest wolność. Będzie robił to co będzie chciał. Do momentu aż wkroczy w kolizję z prawem. Taka jest różnica. Skoro ty tego nie kumasz to trudno.


No tak, zbrodnia. Ale u księdza bardziej zbrodnicza. Bo ma obowiązek prawny i moralny zachowywać się jak mu nakazuje religia. Dobre. Brawo!
Przyznałeś właśnie, że religia i wiara to coś lepszego od niewiary. Bo coś nakazuje moralnie. A niewierzącemu nic nie nakazuje. Więc, co prawda nie może brykać za bardzo, ale to już nie to. Nie tak moralnie naganne. I moralnie można go cmoknąć. Wolność jest. Taka różnica. No już kumam.

Tak jestem krętaczem.



Gdzie ja przyznaję, że religia i wiara to coś lepszego od niewiary?

Po co rozgraniczasz wierzący, niewierzący. Ja nic takiego nie napisałem.



Dlaczego przeraża nas film Sekielskich? Dlaczego akurat wybrali wąski wycinek kościół? Po to żeby dokopać kościołowi i PiSowi? Pewnie też. Ale również dlatego, że to właśnie ksiądz w naszej kulturze powinien świecić moralnym przykładem. Bo ludzie tego potrzebują. Może nie wszyscy ale większość potrzebuje przykładu. Potrzebuje 80% Polaków(tylu jest w Polsce katolików). Zwykły człowiek powinien mieć autorytet moralny. Jak już rozgraniczyłeś - wierzący kościół, niewierzący wypracowane przez stulecia zasady naszej kultury, że z dziećmi seks jest niedozwolony, że gwałt jest naganny i obrzydliwy. Zwykły człowiek może prowadzić się niemoralnie, np zdradzać żonę. Za to do pierdla nie wsadzają. Ksiądz ma wyżej postawioną poprzeczkę musi dochowywać celibatu. I nie dlatego, że jest kimś lepszym. Musi być przykładem w społeczeństwie. Jeżeli śpi z gosposią, też za to do pierdla nie wsadzają. Choć może taki ponieść konsekwencje z tytułu prawa kanonicznego. Można powiedzieć na koniec, skoro ksiądz ma być tym przykładem to jego zbrodnia pedofilii w kategoriach moralnych jest większa.

I na konie -
Dobrze, że w końcu się przyznałeś, że jesteś krętaczem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 15:58 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Mnie też przeraza film Siekielskich. Ale też przeraża mnie ten Latkowskiego. I wszystkie takie podobne doniesienia, programy w TV, książki.

Z tobą Panie Boruch zaś jest problem taki, że Ciebie tylko jedna krzywda przeraża. Mnie każda. Dlatego ja jestem krętaczem a Pan, panie Boruch mówi prosto z mostu jak jest. Pod warunkiem, ze dotyczy to krk, księdza lub PiS.

Latkowski to chuj bo księdza w swoim filmie nie pokazał.
Ale jakoś pan już udaje, ze nie widzi, jak panu przytoczyłem, fragmenty gdzie o księżach pisze. W tym Jankowskim. I zapytałem czy chujem wtedy był czy nie?

Ano tak, o gejach pisał, że taki burdel mają. Znaczy jednak chuj. Ale popatrz pan Sekielscy też o Lawendowej Mafii (sam pan się oburzał jeszcze niedawno) a ten Latkowski w tym ostatnim filmie o gejach ani słowa. To jak Pan to rozbierzesz z tej perspektywy?
Skomplikowane prawda?

A mnie Panie Boruch gówno obchodzi kto i dlaczego, i kiedy. Ważne, że powiedział o bestialstwie kogoś i o krzywdzie dzieci.
Ja nie mam tak prostych zasad jak Pan. Kali ukraść - Kalemu ukraść. Dlatego kręcę.

@C_M -. Oni bronili ten klub przed PiSem! Znanym PiSiorem Karnowskim. :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 16:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ja im tam nie wróg. Mania pewnie też nie. Bardziej lub mniej zasłużenie im się udało. Nie zazdroszczę. Niech maja. Niech są klikalni. Niech się bawią jak mogą.
Ktoś ich przecież ogląda, słucha, klika (i pewnie teraz klikalność im nawet wzrosła).

Ja mogę się oburzyć jak ktoś z nich innymi gardzi. Mniej klikalnymi. Co nie potrafią się tak kulturalnie bawić. Np tymi 500 plusami co się przy stoliku ani na plaży nie potrafią zachować. Mordy drą. Bachory latają. Takie bydło przekupione przez PiS.

A ja co? Co ja mogę poprzeć? Najwyżej tak dla Perełki dać. A tam hostessa bez zębów, 60+++ I za piwo a nie szampana.

Załącznik:
GgrktkpTURBXy8xOTE3OTAwMTcxNWRhMWM0OTliOTFiNGJiYTk2OWVhMC5qcGeRkwIAzQHk.jpg
GgrktkpTURBXy8xOTE3OTAwMTcxNWRhMWM0OTliOTFiNGJiYTk2OWVhMC5qcGeRkwIAzQHk.jpg [ 77.87 KiB | Przeglądany 2221 razy ]


Ale ni zazdroszczę nikomu :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 19:04 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 16:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
PISiory w z TVN. Uwaga 2016. Ani jednego księdza.

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/s ... 99472.html

PiSior i menda Karnowski< też nic o księdzu. Chujek mały.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/N ... tkowskiego


Mam pytanie do Pana Panie Boruch. Oni te 13-14 latki zdejmowali z tych huśtawek i chowali jak te gwiazdy wchodziły? Jak Pan myśli?

Bo w tej Pisowkiej Uwadze też było, że 12 latce prace na huśtawce proponowano.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 17:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobra - odpuszczam bo niczego tu z grupą trzymająca wadzę nie zwojuję. Ja mówię o ludziach kojarzonych z dzisiejszą opozycją, bo mieli w swoim życiu przynajmniej jeden konflikt z dzisiejszą wadzą a oni, że to opozycja. Ja piszę o pedofilii nie tylko w kościele i o upolitycznieniu tej kwestii w filmie Latkowskiego, czego oczywiście się tam nie mówi, ale to wyłazi jak gówno z pampersa a oni, że mnie tylko jedna krzywda obchodzi. I gadaj tu kurwa z grupą trzymającą władze. A spierdalać - sami sobie pierdolcie. I po co boruchu temat poruszyłeś? Tak byłby spokój nikogo to nie obchodziło. Jakaś tam pedofilia. Towarzystwo obrabiałoby zadek koleżanki zza Wielkiej Wody, bo to jest ważne. Ale przyznacie jednak, że to z mojej inicjatywy zdobyliście się w końcu na temat, który jest tego wart. :mrgreen: Każdy powiedział co myśli na ten temat. Bo wolno. Szkoda tylko, że rezerwujecie sobie rację. Wasza jest najmojsza. Niech wam tam będzie. Czniam na to. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2020, 17:53 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ty to Boruch jesteś opozycjonista. Normalnie partyzant. Z władza walczysz wszędzie. Nawet na forum.

Ale już na pytania odpowiedzieć się boisz. Albo nie potrafisz.



I jak zwykle. Obnażanie pedofilii z Zatoce - upolitycznione gówno, które wycieka. W kościele a to już wzniosłe intencje przyświecają.

I brniesz jak muł. Bo dalej tylko jedna krzywda jest według ciebie godna pokazania. Ta poza kościołem to już nie. Bo to polityczne gówno wycieka. I nie wolno tak srać. Trzeba przemilczeć. Bo to atak przecież. Bo zagrywka wyborcza. Bo przykrycie filmu Sekielskich

A co z tym Latkowskim jak o księdzu Teczce pisał? O Jankowskim? Też gówno wyciekało czy nie. Bo nie dosłyszałem?
To jak zdejmowali te dziewczynki z huśtawek jak wchodzili celebryci? Myślisz Pan?

PS. Latkowski to też nie aniołek. Jakieś tam cele swoje ma. Ale ja mam to w dupie. Może mieć mieć cele albo nawet w niej siedzieć. Ważne, sprawę poruszył (przypomniał)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 938, 939, 940, 941, 942, 943, 944 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group