forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2017, 10:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cały naród "wolnej" Polski trwa nie tylko w osłupieniu, ale i letargu.
Tak trzymać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 14:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
A co ma robić, jak zgody na manifestację nie dostanie, bo młodzież wszechpolska maszeruje?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Mistrz. :lol:

"Błaszczak to stan umysłu". To, co szef MSWiA powiedział w TVP Info, setki osób wprawiło w osłupienie

http://natemat.pl/215617,blaszczak-to-s ... oslupienie




Zaryzykuję pewne oświadczenie, choć jest to duże ryzyko i proszę zauważyć przy tym jak jestem odważny. :lol:


Otóż - w przypadku pana ministra MSWiA Mariusza Błaszczaka nic mnie nie jest w stanie już zdziwić na wieść co ten człowiek w przyszłości powie lub uczyni.

Tak przysiągł tatowi!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
ławomir Mizerski
22 sierpnia 2017
Z życia sfer
Kontakt tylnymi drzwiami
Nie wiadomo, czy do kontaktów, o które oskarża się sędziów TK, w ogóle doszło.
Pełna wersja artykułu dostępna dla abonentów • Wypróbuj za 1 zł
Opozycja zarzuca nowym sędziom Trybunału Konstytucyjnego, że utrzymują bliskie kontakty z politykami i ministrami z PiS. Osobiście się tym sędziom nie dziwię, bo jak wiadomo, nikt inny nie chce utrzymywać z nimi żadnych kontaktów. Pokazanie się publicznie w towarzystwie sędzi Julii Przyłębskiej czy dublera sędziego Mariusza Muszyńskiego, to prawdę mówiąc siara i obciach. W dodatku chodzą słuchy, że w przypadku mającego agenturalną przeszłość Muszyńskiego może dochodzić do kontaktów nie tylko towarzyskich, ale i operacyjnych.

Z mediów dowiaduję się, że poseł Mularczyk „wraz z rodziną” odwiedzał sędzię Przyłębską i dublera sędziego Muszyńskiego, z kolei dubler Muszyński spotykał się z ministrem Ziobrą i wiceministrem Warchołem. Co mnie, przyznam, trochę dziwi, bo uważam, że ze względu na powagę urzędu byłoby właściwsze, aby Ziobro na spotkanie z dublerem sędziego wysłał swojego dublera w towarzystwie dublera Warchoła, zamiast iść osobiście.

Zupełnie nie dziwi mnie za to informacja, że minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński „przyszedł pogratulować J. Przyłębskiej powołania na prezesa TK”. Okazuje się, że Kamiński jest wyjątkowo chętny do kontaktów z Przyłębską, bo jak obliczył portal OKO.press, odwiedził ją w Trybunale aż trzy razy. Opozycja insynuuje, że minister koordynator mógł mieć wobec sędzi jakieś niecne zamiary (np.





:lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 22:59 
Boruch pisze:
Cytuj:
Mizerski
Z życia sfer
Pokazanie się publicznie w towarzystwie sędzi Julii Przyłębskiej czy dublera sędziego Mariusza Muszyńskiego, to prawdę mówiąc siara i obciach.


„Równość obywateli wobec prawa ma miejsce tylko wtedy, kiedy prawo traktuje obywateli nierówno.”

To powyżej, to fragment uzasadnienia do orzeczenia TK przez sędziego, w którego towarzystwie pokazywanie się, Mizerski nie uważa za siarę i obciach, a razem z tą kurwą i kurwa – Boruch.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 23:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pan pszerarzony pisze:
Boruch pisze:
Cytuj:
Mizerski
Z życia sfer
Pokazanie się publicznie w towarzystwie sędzi Julii Przyłębskiej czy dublera sędziego Mariusza Muszyńskiego, to prawdę mówiąc siara i obciach.


„Równość obywateli wobec prawa ma miejsce tylko wtedy, kiedy prawo traktuje obywateli nierówno.”

To powyżej, to fragment uzasadnienia do orzeczenia TK przez sędziego, w którego towarzystwie pokazywanie się, Mizerski nie uważa za siarę i obciach, a razem z tą kurwą i kurwa – Boruch.


Pamiętam, to była odpowiedź na pismo do trybunału konstytucyjnego w sprawie "mniejszości niemieckiej" która to mniejszość, niezgodnie z obowiązująca konstytucją została wyposażona w przywileje wyborcze, konstytucja zakazuje wyróżniana kogokolwiek ze względu miedzy innymi na "przynależność narodową"

Sens odpowiedzi był właśnie taki: „Równość obywateli wobec prawa ma miejsce tylko wtedy, kiedy prawo traktuje obywateli nierówno.”

Tak to postepuje przez pokolenia, sady niemieckie są już dziś bardziej postępowe skazują dziennikarzy na karę wiezienia za przypominanie powszechnie znanych i publikowanych w niemczech, faktów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 0:23 
Pantryglodytes pisze:
sady niemieckie są już dziś bardziej postępowe


No ba, jak miałyby być nie lepsze, skoro w wolnym świecie demokracji jest wolność i demokracja, a u nas plugawe kanalie z PiS-u zamordowały wolność i demokrację, czego Pan Boruch z Panem Wielkim i Panią Korbaczeską są naocznymi świadkami.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 7:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 7:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja to wiem na pewno, że i rektorzy złorzeczyli nie raz, nie dwa Sikorskiemu, Tusku, kaczyńsku i innym, od chujów ich okładali, itp. Z tą różnicą, że rektorów nikt nie nagrał. Nie ma szczęścia ten Sikorski.

A co do błaszczaka - jestem przed śniadaniem proszę mi tu Panie Wielki absmaków nie czynić bo rzygnę. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Do marszałka Sejmu trafił wniosek o rejestrację nowego komitetu, który stawia sobie za cel walkę z aborcją. Komitet ma się nazywać "Zatrzymaj aborcję", a jego działacze chcą, by zakazać aborcji eugenicznej. Na konferencji prasowej przedstawiciele komitetu opowiedzieli o tym, co powinno ich zdaniem zostać zmienione w prawie.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wr ... 14369.html


Idzie jesień tak więc wypoczętą polską tłuszczę trzeba czymś zająć. Wraca więc żelazny temat – aborcja. Smoleńsk powoli się wypala, postkomuna, ubecy, czyli KOD w odwrocie. Pretorianie ciemnogrodu i „ciemne anioły” głupoty zwierają swoje szyki pod wodzą „żelaznej damy” życia poczętego kai godek.

A ja jestem w tym wieku, że już gówno mnie to wszystko obchodzi. Niech sobie zakazują skoro ten durny naród na to pozwala.

Moje zdanie na temat aborcji jest jasne. Obecna ustawa powinna być zmieniona, ale tak żeby liberalizowała zasady. Czyli zezwalała na aborcję z przyczyn społecznych. Nie mówię już o darmowym dostępie do antykoncepcji nawet dla młodzieży w wieku szkolnym oraz przymusowej edukacji seksualnej. I tyle.

Jestem już stary, pierdolenie i polemika z tłumokami nie ma sensu, tak jak nie ma sensu polemika na temat uchodźców z jednym naszym formowym szajbusem.

Mogę tylko powiedzieć jedno, tym którzy są młodzi i aktywni, zakładają rodziny, i grozi im zderzenie się z prawem, a raczej niewolą które nam się szykuje szczerze współczuję. Tych zaś co są za zaostrzeniem tego prawa mam serdecznie w dupie i niech się cieszą z tego jak ich buk obdarzy czymś bez głowy, bądź z dwoma głowami, itp. Oby jak najczęściej w dupe kopani idioci. Moje dzieci żyją na szczęście w krajach normalny i nic im nie grozi.

A to, że tym razem oszołomy z PiSu dopną swego jestem pewny. Tłuste próżniaki czekają. :mrgreen: :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group