forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 06 maja 2024, 13:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2018, 8:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Powoli wychodzimy na prostą a wy tylko narzekacie.

Komornik skazany rok temu na 2,5 roku więzienia z przekroczenie uprawnień, wyszedł z aresztu i jest na wolności. Sąd Najwyższy uwzględnił kasację ....

Ten sam osobnik był już wcześniej prawomocnie skazany w 2014 roku w podobnej sprawie.

Uprawomocniło się oddalenie zażalenia prokuratury na wypuszczenie na wolność za kaucją. CBA zatrzymało w maju ubiegłego roku sześć osób w związku z nielegalnym przejmowaniem nieruchomości w stolicy min. mec. Grażynę K.B. synową Jerzego Bafii i Maksymiliana M.
Tych dwoje, zarzut obejmuje popełnienie szkody na 46 mln zł. Grażyna K.B. robiła za kuratora nieruchomości.

https://www.youtube.com/watch?v=qvlxM0z6Om4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2018, 9:01 
Z dużej chmury mały deszcz, albo kruk krukowi oka nie wykole. Faktycznie wracamy na prostą, a niby kiedy z niej zeszliśmy?


Na górę
  
 
Post: 14 maja 2018, 9:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
evaj23 pisze:
Z dużej chmury mały deszcz, albo kruk krukowi oka nie wykole. Faktycznie wracamy na prostą, a niby kiedy z niej zeszliśmy?


Zejść nie zeszliśmy nigdy, czasem bywają się pewne meandry, część zaplanowana, część spontaniczna lub wynikająca z nieuwagi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2018, 9:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Sporadycznie robiłem zakupy w niedzielę i rzadko wyjeżdżałem uśmiechnięty gdziekolwiek. Tera w niedzielę w ogóle nie będę jeździł, no chyba że połowicę do mamusi zawiozę, i będę się szeroko uśmiechał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2018, 9:30 
polar pisze:
O mało co się nie zalaliście żewnymi łzami, pisząc jak to waszą rodzinę PO na emigrację wygnała. Jak to tak? Przecież za PO byliśmy w UE.
Gnój ze wsi zniknął, prywata pełno gembo działała. Wszyscy mieli równe szanse, przecież. Czyżbyśmy manipulowali jak rasowy troll?

. :lol:


Literujże Pan! Familianci moi za PO* wyjechali nie dlatego, że z głodu przymierali a dlatego, że chcieli to swoje jedyne życie lepiej przeżyć, nie licząc
każdego grosza z lękiem o jutro. Napisałem Panu, a Pan jak zwykle nie doczytał, że ważny jest poziom życia na prowincji a nie w wielkich aglomeracjach,
a więc w Trójmieście jest on podobny Warszawie, ale to przecież nie Londyn, a nawet nie Edynburg, prawda? Każdy Panie Prol jest kowalem swojego
losu i takie tam banały, więc jak Pan tutaj cierpisz nędzę, bier spawarkę i leć do WB. Tu spawacze bardzo dobrze się mają. Pan jednak zalecasz kierunek
leżący na przeciwnym końcu skali komfortu życia, gdzie prowincja tkwi jeszcze w łapciach z łyka, środkiem transportu jest żywina z obory, a elektryczność
jest jedynie w bateryjce latarki. Polski rolnik - prowincjusz w porównaniu do chińskiego jest pan pełną gębą, a nawet bardziej majętny niż niejeden
polski mieszczuch.
Wczoraj w programie "Państwo w państwie" pokazano kilku rolników oszukanych przez producenta ciągników, którzy zapłacili po 200 tysi za traktor,
a dostali jedynie dowody i tablice rejestracyjne. I mało że było ich na te ciągniki stać, to nie mając ich, spłacają raty, ubezpieczenie itd.żyją, sieją i
zbierają, bo mają inne ciągniki. 50 000 $ Panie Prol, a Pan twierdzisz, że w Korei płn. Pan sobie kupisz dwa takie, albo i trzy. To jedź Pan i skończ pierdolić.

* A!
Moi familianci wyjechali jeszcze za SLD. Mój błąd. Tak fantastycznie rządziła lewica.


Na górę
  
 
Post: 14 maja 2018, 9:53 
wezyr pisze:
Sporadycznie robiłem zakupy w niedzielę i rzadko wyjeżdżałem uśmiechnięty gdziekolwiek. Tera w niedzielę w ogóle nie będę jeździł, no chyba że połowicę do mamusi zawiozę, i będę się szeroko uśmiechał.


:lol:
Dlatego niektórzy potrzebują partii, która w osobie pana milicjanta powie, o której nalezy wracać do domu, a kiedy kręcić się po galeriach.


Na górę
  
 
Post: 14 maja 2018, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Mnie to w sumie nie przeszkadza, ale trzy niedziele bez handlu w miesiącu to przegięcie, jedna wystarczy.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2018, 10:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Też tak uważam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2018, 10:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kwiat kraśnickiej młodzieży na spotkaniu z Pierwszym Ogrodnikiem RP Markiem Kuchcińskim alias "Penelopa"

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2018, 10:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
evaj23 pisze:
[...]sami nic nie osiągneliśmy :evil:

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie wybudowalismy! A, nie sorry :oops:
Hermaszewskiego w kosmos wysłaliśmy! O Jezu, to też Rosjanie :oops:
Gierek Hute Katowice postawił! O ja pierdole :oops: Długu narobił, że do dziś niespłacony - jeszcze rośnie - ile go tam teraz, 10 czy 50 razy więcej.


Najlepiej będzie, jak PiS wyprowadzi Polskę z unii.
Zaraz potem zewsząd nas wyjebią, a dziesięć lat potem
srać będziemy chodzić w pole na podobieństwo ob. KRLD
i jak u nich co drugi będzie miał tasiemca, albo trzy na raz.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group