forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 sie 2017, 19:33 
AGAFIA pisze:
A dla mnie to romantyk, pozytywna postać, ciepły taki, niekonfliktowy, dobry człowiek-po prostu. Uwielbiam Borucha.
I chcę go nadal czytać.


:lol: :lol: :lol:
Rozdający kopy w mordę węgierskim politykom.
Ale obojętne są mi Twoje preferencje.
Oddalam się przytłoczony większością wrogów. Oddaję wam pola. ;)


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 19:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
A ręcznik? ręcznik kto rzuci?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2017, 20:01 
AGAFIA pisze:
Uwielbiam Borucha. I chcę go nadal czytać.


Natychmiast pobiegłem na trawnik poinformować o tym Pana Baryckiego i jakież było moje rozczarowanie, kiedy Pan Barycki otworzyło jedno oko, wysłuchał, a potem nic nie powiedział, tylko pierdnął i na powrót zasnął, a tak smacznie sobie chrapał, że nawet jasne anioły były rozanielone.


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 20:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Podobno jakiś cham zgubił złoty róg i przez to ta cała sytuacja.
Panie poszerzony, proszę unikać roślin strąkowych bo wzdyma.
Strąk źle rzutuje na wątrobę, żołądek, trzustkę, demokrację i samorząd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2017, 21:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
maerose pisze:
Cytuj:
Mieszkaniec Bełchatowa kusił 4-latkę lodami, zaś 9-letniej dziewczynce proponował 600 zł za rozebranie się. Mężczyzna woził dzieci do lasu, gdzie dokonywał czynów pedofilskich. Udało się go zatrzymać m.in. dzięki samym dzieciom, które opowiedziały o nim rodzicom.

Cytuj:
Ustalono, że w przeszłości był karany m.in. za kradzieże i przestępstwo na tle seksualnym, za które sąd orzekł wyrok w zawieszeniu. Jeszcze w dniu zatrzymania śledczy mieli przedstawić mu zarzut. Za czynności seksualne z małoletnim poniżej 15. roku życia grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Miriam jeszcze się nie wypowiedziała, czekamy na jakiego.


Mamy swoich gwałcicieli, pedofilów, morderców i pijanych kierowców.
I misia co to oklapnięte uszko ma.

Nie ma powodu aby sprowadzać dodatkowych zboków z afryki.
Bo nam nawet misia uszatka wyruchają. :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2017, 0:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Druch Boruch ciepły romantyk, misio jednym słowem, buachacha :mrgreen:

Ja wiem skąd u polara to czepialstwo i dziwaczenie. On pije te szczyny z Bytowa i nazywa browarem! :(
Żółcią mu się odbija to i humor ma jak ocet siedmiu złodziei.
Gdyby tak jak ja pił szlachetny 12-letni destylat malt z czystego słodu i do tego duże jasne z Namysłowa (Dla tych co się znają), to od razu myśl by mu przyszła wesoła, na świat i Borucha spojrzał by jasnym okiem, do serca przytulił i serdecznym uściskiem objął. :D

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2017, 5:09 
starykizior pisze:
na świat i Borucha spojrzał by jasnym okiem, do serca przytulił i serdecznym uściskiem objął


Wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby Pan Barycki upojony nalewką truskawkową objął Pana Borucha i serdecznie wyściskał, a gdyby tym czułościom przyglądała się Pani Korbaczeska, to w trymiga do szaleństwa pokochałaby prezesa, aby, nie daj bóg, jak na Pana Borucha, nie spłynęło na Nią gorące uczucie Pana Baryckiego.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2017, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2017, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby Pan Barycki upojony nalewką truskawkową objął Pana Borucha i serdecznie wyściskał, a gdyby tym czułościom przyglądała się Pani Korbaczeska, to w trymiga do szaleństwa pokochałaby prezesa, aby, nie daj bóg, jak na Pana Borucha, nie spłynęło na Nią gorące uczucie Pana Baryckiego.



Cytuj:
Druch Boruch ciepły romantyk, misio jednym słowem, buachacha :mrgreen:

Ja wiem skąd u polara to czepialstwo i dziwaczenie. On pije te szczyny z Bytowa i nazywa browarem! :(
Żółcią mu się odbija to i humor ma jak ocet siedmiu złodziei.
Gdyby tak jak ja pił szlachetny 12-letni destylat malt z czystego słodu i do tego duże jasne z Namysłowa (Dla tych co się znają), to od razu myśl by mu przyszła wesoła, na świat i Borucha spojrzał by jasnym okiem, do serca przytulił i serdecznym uściskiem objął. :D



Jak wy mnie tu wszyst kurna kochacie - ale kurwa won z łapami, no. Paszli :evil: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2017, 12:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
:lol:

Obrazek



Nie przypominam sobie aby ktoś postawił własnie taka tezę? Przecież to jest oczywista oczywistość.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group