forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2017, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
postawił zupełnie nową, jednak dającą do myślenia tezę. Według niej, winnych należy szukać na zachodzie. Bo kto bardziej skorzystał na śmierci propolskiego, mającego na uwadze przede wszystkim interes Polski prezydenta, niż Niemcy?

.....są pewne przesłanki, które prowadzą prosto do Niemiec...... „Rzymska paremia mówi: ten zrobił, kto na tym skorzystał”. Gdy przeanalizujemy szczegóły, nie ma wątpliwości – skorzystał Berlin i Bruksela.




https://r3---sn-f5f7lnel.googlevideo.co ... e%2Cexpire


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 11:57 
Trzy razy droższy gaz amerykański, niemiecki mord smoleński, a zaraz już wszystkie, a nie tylko połowa F-16 stanie zepsuta w hangarach z jedyną realną perspektywą zezłomowania i niechby tak jeszcze polskie Leopardy wysłano gdzie na arabską wojnę, co skończyłoby się absolutną zagładą tego złomu, a wtedy już nic innego nie pozostanie społeczeństwu polskiemu, jak tylko wtulić się w szczerze otwarte ramiona Rosji.


Na górę
  
 
Post: 24 sie 2017, 12:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
barycki pisze:
Trzy razy droższy gaz amerykański, niemiecki mord smoleński, a zaraz już wszystkie, a nie tylko połowa F-16 stanie zepsuta w hangarach z jedyną realną perspektywą zezłomowania i niechby tak jeszcze polskie Leopardy wysłano gdzie na arabską wojnę, co skończyłoby się absolutną zagładą tego złomu, a wtedy już nic innego nie pozostanie społeczeństwu polskiemu, jak tylko wtulić się w szczerze otwarte ramiona Rosji.


:roll: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 12:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
A ja to wiem na pewno, że i rektorzy złorzeczyli nie raz, nie dwa Sikorskiemu, Tusku, kaczyńsku i innym, od chujów ich okładali, itp. Z tą różnicą, że rektorów nikt nie nagrał. Nie ma szczęścia ten Sikorski.

A co do błaszczaka - jestem przed śniadaniem proszę mi tu Panie Wielki absmaków nie czynić bo rzygnę. :lol:


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Kaprawe oko pierdnęło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
ksionc pisze:


O czym tu gadać?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 14:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót

Cytuj:
Trybunał Konstytucyjny wypowiada porozumienie z Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Decyzję podjęła wybrana przez PiS prezes TK Julia Przyłębska, a następnie poinformowała o niej szefa MSZ.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
ksionc pisze:


O czym tu gadać?

Obrazek


Wielki parasolkowy i pan pokurcz. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 22:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Tak kole południa, dzisiaj, pisali w ścieku, że samochód BOR znowu miał kolizję.
Tym razem nie PiS siedział w środku tylko ponoć sam Lech Wałęsa, własną osobą.
I jak zawsze, w PiSkomunikacie podano: winny jest kierowca cywilnego samochodu.

Dlaczego więc, tym razem, kodziarstwo und ciamajdan nie organizują zbiórki
na nową brykę. Nie dla Wałęsy przecież. :P
Hm...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 23:51 
A dlatego, Panie Szary, że nasi tu humaniści, nie tylko nie postawią sobie takiego pytania, ale i nie będą takiego pytania słyszeli, a to dlatego, że jak psy Pawłowa, mają wytresowany odruch warunkowy odbierania przekazu tylko z wskazanych tresurą źródeł. A dlaczego źródła milczą, to Pan wie, ja wiem i jeszcze kilku tu na forum, a reszta nie słyszy innej częstotliwości od źródlanej.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group