forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2018, 18:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
@Polar

I ciekawi mnie co dalej ma Pan zamiar z tym zrobić? Bo ja nic. A Pan jak mniemam za chwilę będziesz miał ciśnienie 180/110.

Panie Polar ostatni raz z Panem poważnie, choć może to przesada, bo przecież Pan jest aż za poważny. Stąd brak Panu dystansu do otoczenia. Wie Pan pewnie bardzo dobrze, że biznes ma tendencję klejenia się do polityki i abarotno. I na tym styku zawsze tworzą się sprawy, o których lepiej żebyśmy nie wiedzieli. Bo się wkurwiamy. I dzieje się to u nas w młodej demokracji. Co - i tu paradoks - można łatwiej zrozumieć niż w takiej Szwecji, Niemczech, Ameryce, Japonii, itd.

Biznes kapitalistyczny działa wg pewnych reguł, jak mecz piłki nożnej. Czasem są faule, a czasem są faule udawane w stylu Nejmara. I co się mówi językiem piłkarskim? To umiejętności piłkarskie. Biznes podlega podobnym regułom. To też jest jak mecz. Kopanie po kostkach czasem się zdarza. Bywają żółte kartki a czasem czerwone. Ale bywa tak, że sędzia coś przeoczy. I tu wkracza technika. dziś elektronika. My mamy dobrą zmianę - ale jakoś wyników nie ma. Wygląda na to, że te wszystkie opowiadania o mafii VATowskiej, biznesowej, kaście to kolejne brednie pisdzielstwa.



ps:

Nie pasują Panu moje"napinki" wiekowe? Po co Pan głupkowato chwali się Pan z kim Pan pił piwo i z kim prowadził rozmowy? Ja do "wyrzutni rakietowej"( dawny kolokwializm) zwanej "pijalnią piwa" jak w PRLu, brudnej zaszczanej budy rozmowy tej nie wprowadzam. Pan to robi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 19:16 
Czyli idąc debilną logiką WLR-a, Jarosław Augustyniak siedzący w zarządzie faszystowskiej Zmiany jest faszystą. I faszytą jest również J. Urban, bo współpracował z Augustyniakiem w tygodniku NIE. I wszyscy co czytają NIE to też faszyści.

Ja nie jestem pewien, czy Augustyniak nie znał osobiście Kisiela...? Zapytam.
Ale tylko dlatego, żeby udowodnić jakim jesteś idiotą.
Samodzielnie myślącym. :lol:


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 19:39 
A co to za pokojowe i humanistyczne sztandary po lewej stronie zdjęcia, spędu partii Zmiana?
Ciekawy jestem, a Pan Członek zapewne będzie wiedział. :lol:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 20:04 
To dalej postaram się przybliżyć idee usera Polara i guru jego partii - Dugina.

Dugin pisze:
Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma. […] Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju
nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej postaci.
Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy.
Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki.

[…] „My, Rosjanie i Niemcy, nie jesteśmy zainteresowani istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie”.

[…] W wielkim starciu cywilizacji atlantyckiej i kultury eurazjatyckiej to wszystko, co znajduje się między nami –
Polska, Ukraina, Europa Środkowa – musi zniknąć, zostać wchłonięte”.

http://jagiellonia.org/zlote-mysli-kremlowskiego-szamana/

Fajny misiek z tego Polara prawda? Pani Ewaj musi cieknąć po nylonach. :lol:

Panie Prol, ja tak długo mogę.


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 20:07 
Boruch pisze:
polar pisze:
Panie Boruch, ja rozumiem, że są ludzie niedoświadczeni, nieobyci, nieświadomi. Takie dzieci we mgle błądzące
Lata pracy w wygodnym PRL, gdzie nie trzeba było martwic się o pracę, wypłatę, dach nad głową, czasami trochę postać w kolejkach za szarym papierem, ale to tylko dla zdrowotności. Wszystko to rzeczywiście mogło spowodować pewne rozluźnienie, symptomatyczne dla ludzi szczęśliwych.
Brak stresu, spokojne życie jest jednak wstanie wypaczyć ogląd na pewne ważkie elementy życia społecznego, tym bardziej gdy się w tym życiu udziału nie brało, bo najzwyczajniej w świecie nie było takiej potrzeby. Wszystko mateczka dawała. I nie twierdzę, że byliście w Partii.
Piłeś Pan kiedyś piwo pod Gieesem? Albo pod kioskiem piwnym, prowadząc akademickie dysputy z brudnym robolem? Pewnie nie, boś Pan alergik pewnie i kichać byś zaczął.
Kiedyś w Gdyni był taki bar. Sternik się nazywał. Na Świętojańskiej ulicy.
Siedział tam kwiat przedsiębiorczości gdyńskiej, nierzadko w pełnym słońcu.
W latach 80-tych tatuaże nie były tak popularne jak dzisiaj a ich właściciele nie koniecznie byli muzykami rokowymi, czy przedstawicielami szołbiznesu, za to można było u nich czy to kupić dolarki po czarnorynkowym kursie w ilości dowolnej, czy zamówić wpierdol znienawidzonemu kochankowi zony. Pełna profeska w wykonaniu. Ceny przystępne.
I wyobraź Pan sobie, że żaden z nich nie miał postawionych zarzutów mimo, że cała Gdynia łącznie z panami w niebieskich samochodach i mundurach wiedzieli kim są. Takie Panie jaja.
Pełne słońce, 12 w południe, gdyńska bandytka wygodnie rozwalona na tarasie Sternika.
Pan pewnie nie znasz takich miejsc i osób, bo natentychmiast w obywatelskim obowiązku i z poszanowaniem prawa zgłosił sprawę tam gdzie trzeba. Do prokuratury.

Albo inna bajeczka...Znasz Pan pojęcie pomroczności Jasnej? Pewnie Pan znasz. I zobacz Pan jakie jaja. Chłop napierdolony przejeżdża przechodnia i nie ma zarzutów. Co Pan na to Panie Boruch? Co Pan na to?

Chcesz Pan jeszcze podobnych bajeczek posłuchać?
Ja Pańskie czytam z rozdziawionymi ustamy.
:lol:


Widać, że Pan młody jesteś i guzik Pan tak naprawdę wie na temat picia i życia w PRLu. Jak ja bym Panu powiedział gdzie ja piłem piwo i z kim rozmowy toczyłem to byś Pan zbladł. Pan nie czyta moich tekstów ze zrozumieniem. Dlatego też z Panem gadać to można zagadać się na śmierć i do niczego nie dojść. Czy mam jeszcze raz powtórzyć to co nuż było? No po co jak Pan dalej swoje. Dla Pana Kulczyk to złodziej. No może powiedzmy człowiek szara eminencja, który nieuczciwie dorobił się majątku. I niech tak zostanie. Tylko, że on nie siedzi i nie ma przeciwko Kulczykom żadnego postępowania. Może Pan dopełni to o czym pisałem? Powiem wprost - będę Panu za to wdzięczny. I Naród :lol:


Boruchu, człowiek pierdoli kocoboły okropne. Chewra w Gdyni, czy w Łodzi, czy w pPoznaniu miała poparcie UB. Zawsze. A ten się dziwi. Jak robotnik rzucił robotę i nie pracował to przychodził dzielnicowy i pytał co jest. Ale cinkciarzy nikt nie ruszał. To byli pierwsi stukacze. Bandyterka na Bałutach była zblatowana z psiarnią. Razem pili razem sie bawili i działkowali. Najwiekszy cinkciarz dzisiaj w łodzi zawiaduje giełdą rolniczokwiatową. A pamietam chuja spod PEWEXU jak z nozem latał. Kulczykowi pierwszy milion tato dał. Dolarów. Może i podpierdolił komuś. Kto tego teraz dojdzie... Polar to smoczek mający o PRL sladowe mniemanie, raczej tyle wie co mu tata z mamą powiedzieli, ale nie ma pewnosci, że oni się w czymś orientowali oprócz tego octu i musztardy. Nie wiem skąd bierze wiadomości ale są one takie jakieś niedokładne i dla mnie fałszywe. A to, że w kazdym widzi złodzieja to jak kalka z Kaczyńskiego i jego poszukiwań " UKŁADU"! Po prostu człowiek szukający.

Chuja do dupy! :)


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 20:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Przyznaję się do winy. Oblałem test na patriotyzm. Cieszyłem się z każdej bramki strzelonej przez Rosjan. Jakby tego było mało, strasznie żałowałem, że to oni odpadli z mundialu. Nie wiedziałem, że prawdziwy dziennikarz z sukcesu rosyjskich piłkarzy się nie cieszy.


https://opinie.wp.pl/dariusz-szpakowski ... 575999617a

Pamiętajcie, nie cieszcie się i nie popierajcie w niczym Rosjan bo możecie mieć kłopoty. A przynajmnie nie okazujcie tego publicznie. Zbliża się powtórka z rozrywki. Kaczyzm, a`la Stalinizm. A tak a propo, ma ktoś rodzinę w Rosji? Radziłbym się nie przyznawać. I ostatni problem - co zrobimy z Panem Piotrem na tym portalu? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 21:48 
Boruch pisze:
co zrobimy z Panem Piotrem na tym portalu? :D



Porwać dziada razem z rodziną i repolonizować.
Psa i kota też. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2018, 21:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tak sobie myślę:
Pana Piotra proponuję zostawić w spokoju.
Po pierwsze to Polak. A to, że mieszka za Uralem i ma zonę Rosjankę to nic nikomu do tego.Poza tym jest doskonałym fotografem i nadaje się na szpiona. Wiemy, gdzie nie ma wojska jeno tajga.
Tam też, - jak przyjdzie pora, - uderzymy......i wtedy pan Piotr będzie odznaczany za zasługi....... ;)
Więc nie porywamy a finansujemy by nie musiał żebrać na klisze.........! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 22:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Faszystowskie bydło nas zalewa, to już kurważ cunami jest!
Biedny Piotrek, dajcie mu spokój. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2018, 22:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spokojnie Rosia;
Jemu akurat wsie mogo naskoczyć.......!
To 5800km.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group